SuperTux - en to sr translation catalogue (33 entries)

en: -Congratulations!
    
    #You successfully made it through
    #Bonus Island II
    
    
    	featuring levels contributed by
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Once again, we'd like to thank
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope that you enjoyed
    #it, and that it made waiting for
    #Milestone 3 a little easier. :-)
    
    
     The end of the ice age is near...
sr: -Честитамо!
    
    #Успешно си прешао
    #Бонус острво 2
    
    
    	са нивоима које су направили
    	Кевин
    	Џејсон Клајнемас
    	Денилсон
    	Тобе Депре
    	Биг Си
    	Томас Нилсен
    	Торфи Гунарсон
    	Данијел Алстон
    	Нилрок
    	Корлин Хајдман
    
    
    #Још једном, желимо да захвалимо
    #свима који су допринели овом
    #издању. Надамо се да сте уживали
    #и да смо вам олакшали ишчекивање
    #III прекретнице. :-)
    
    
     Крај леденог доба се ближи...

en: Mario's Supposed to Deal With This...
sr: Марио би требало са овим да се бори...

en: fjerd
sr: фјорд

en: The long cave
sr: Дуга пећина

en: Blind To The World
sr: Слепило

en: snarf
sr: срк

en: On The Road Again
sr: Поново на путу

en: Frozen Tunnel
sr: Залеђени тунел

en: Luft Airship
sr: Луфтбалон

en: ...Where Everything Is Possible
sr: ...где је све могуће

en: Insert Original Title Here
sr: Упиши оригиналан наслов

en: End Of The Ice Age
sr: Крај леденог доба

en: Think Fast, or Die
sr: Мисли брзо или умри

en: Fan Fortress
sr: Тврђава пропелера

en: Nolok's Party Pit
sr: Нолокова јазбина за журке

en: Water Ways
sr: Водени путеви

en: All That Glistens Is Not Gold
sr: Није злато све што сија

en: A Cold Day
sr: Ледени дан

en: High Gravity
sr: Јака гравитација

en: Firestorm
sr: Ватролуја

en: A Long Journey
sr: Дуго путовање

en: Life Support
sr: Одржавање у животу

en: Cliff Jumping
sr: Скок с литице

en: Into The Cave
sr: У пећину

en: You have 1 minute
sr: Имаш 1 минут

en: A Path Trough The Clouds
sr: Пут кроз облаке

en: In Flanders Ice Field
sr: Фландерсова ледена поља

en: Castle in the Sky
sr: Замак на небу

en: Tradition
sr: Традиција

en: Bonus Island II
sr: Бонус острво 2

en: You found a secret place!
sr: Пронашао си тајну област!

en: I wonder where that path leads to...
sr: Питам се где ово води...

en: Warp home...
sr: Одбаци се кући...
