SuperTux - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Mario's Supposed to Deal With This...
uk: Схоже без Маріо тут не обійшлося...

en: The long cave
uk: Довга печера

en: Blind To The World
uk: Сліпий до світу

en: On The Road Again
uk: Знову на дорозі

en: Frozen Tunnel
uk: Вкритий кригою тунель

en: Luft Airship
uk: Дирижабль

en: ...Where Everything Is Possible
uk: ...Де все можливо

en: Insert Original Title Here
uk: Напишіть сюди свою оригінальну назву

en: End Of The Ice Age
uk: Кінець Льодовикового періоду

en: Think Fast, or Die
uk: Думай швидко, або помри

en: Fan Fortress
uk: Фортеця вентияторів

en: Water Ways
uk: Водні шляхи

en: All That Glistens Is Not Gold
uk: Не все те золото що блищить

en: A Cold Day
uk: Холодний день

en: High Gravity
uk: Висока гравітація

en: Firestorm
uk: Вогняна буря

en: A Long Journey
uk: Довга подорож

en: Life Support
uk: Життєзабезпечення

en: Cliff Jumping
uk: Стрибки скелями

en: Into The Cave
uk: У печеру

en: You have 1 minute
uk: Маєш 1 хвилину

en: A Path Trough The Clouds
uk: Шлях через хмари

en: Castle in the Sky
uk: Замок у небі

en: Tradition
uk: Традиція

en: Bonus Island II
uk: Бонусний острів II

en: You found a secret place!
uk: Ви знайшли сховок!

en: I wonder where that path leads to...
uk: Цікаво, куди ж веде цей шлях...

en: Warp home...
uk: Викривлений дім...
