SuperTux - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Another cold day
eo: Alia malvarma tago

en: Castle of Light and Darkness
eo: Kastelo de lumo kaj mallumo

en: Cave Run
eo: Kaverna kurado

en: Crystal Skies
eo: Kristalaj Ĉieloj

en: Crystal Beauty
eo: Kristala beleco

en: Crystal Cataclysm
eo: Kristala kataklismo

en: The dark castle
eo: La malluma kastelo

en: Under the Ice
eo: Sub la glacio

en: You found a secret place!
eo: Vi trovis sekretan ejon!

en: Congratulations... you found the secret pathway!
eo: Gratulojn... vi trovis la sekretan vojon!

en: Go Home
eo: Iru hejmen
