SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: A Narrow Path
bg: Тесен път

en: Beginning The Journey
bg: Начало на пътешествието

en: Cave Of Dreams
bg: Пещерата на мечтите

en: Cold Forest
bg: Студената гора

en: Crystal Mania
bg: Кристална мания

en: Deeper Into The Mountains
bg: По-надълбоко в планините

en: Feeling The Nature
bg: Усещане за природа

en: Fog And Mist
bg: Мъгла и изпарения

en: Forest Mountains
bg: Гористи планини

en: #One Path contains enemies, the other treasure...
bg: #Един път е изпълнен с врагове, на другия има съкровище…

en: #You can use this door to try the other way...
bg: #Можеш да използваш тази врата, или да опиташ по другия път…

en: Generic Snow Level
bg: Обикновено снежно ниво

en: Glacier Danger
bg: Ледникова опасност

en: Halloween Fields
bg: Хелоуински поля

en: It's Halloween Time!
bg: Време е за Хелоуин!

en: Let's Climb That Mountain!
bg: Да изкачим тази планина!

en: Night Terrors
bg: Нощни ужаси

en: A Penguin In The Bushes
bg: Пингвин в храстите

en: Rainy Swamps
bg: Дъждовни блата

en: Sky High
bg: Високо в небето

en: SnowMan's Land
bg: Земята на снежния човек

en: #It sure is breezy today, huh?
bg: #Доста е ветровито днес, нали?

en: Snowy Sunset
bg: Снежен залез

en: Some Icy Path
bg: Доста заледен път

en: #You won't be able to pass, if you don't bring him something he wants...
bg: #Няма да можеш да преминеш, ако не му донесеш нещо, което той иска…

en: #Maybe this crystal is the right thing for this snowman...?
bg: #Може би този кристал ще му хареса…?

en: #Great, now he's gone... I'll keep the crystal for myself.
bg: #Чудесно, сега пък изчезна… Ще си запазя кристала за себе си.

en: Spooky Mansion
bg: Призрачно имение

en: Stormy Night
bg: Бурна нощ

en: Sunshine Valley
bg: Слънчевата долина

en: The Way Of The Snow
bg: Пътят на снега

en: Too Much Water
bg: Твърде много вода

en: Two Tiny Towers
bg: Две дребни кули

en: Bonus Island IV
bg: Допълнителен остров 4

en: Enter Forest Sector
bg: Влизане в горския сектор

en: Enter Halloween Sector
bg: Влизане в Хелоуинския сектор

en: Enter Arctic Sector
bg: Влизане в арктическия сектор

en: Go Home
bg: Към къщи

en: Go Back
bg: Назад

en: The next challenge awaits...
bg: Следващото предизвикателство те очаква…
