SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
cs: Prastaré ruiny lesa

en: Double Problems
cs: Dvojité problémy

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
cs: -Soustřeď se! Tux! Ne Mario!

en: You found a secret area!
cs: Našel jsi tajnou skrýš!

en: The Entrance To The Cave
cs: Vstup do jeskyně

en: The Entrance To The Lava Castle
cs: Vstup do lávového hradu

en: HMS Snowball Ahoy!
cs: HMS Sněhokoulý Ahoj!

en: Into The Palace
cs: Do paláce

en: Is The Biggest Fish
cs: Je ta největší ryba

en: The Problem With GREEN
cs: Problém se ZELENOU

en: Sunny Hills
cs: Slunné kopce

en: The Mountains
cs: Hory

en: The Strange Thing
cs: Zvláštní věc

en: Uncontrolled Lift
cs: Nekontrolovaný výtah

en: Up, Or Down?
cs: Nahoru, nebo dolů?

en: Welcome To The Icy Island
cs: Vítej na zmrzlém ostrově

en: Community Island 2016
cs: Komunitní ostrov 2016
