SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to da translation catalogue (15 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
da: De historiske ruiner i skoven

en: Double Problems
da: Dobbelt op på problemerne

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
da: -Koncentrer dig! Tux! Det er ikke Mario!

en: You found a secret area!
da: Du har fundet et hemmeligt område

en: The Entrance To The Cave
da: Indgangen til hulen

en: The Entrance To The Lava Castle
da: Indgangen til lavaborgen

en: Into The Palace
da: Ind i paladset

en: Is The Biggest Fish
da: Er den største fisk

en: The Problem With GREEN
da: Problemet med GRØN

en: Sunny Hills
da: Solrige bakker

en: The Mountains
da: Bjergene

en: The Strange Thing
da: Den mærkelige begivenhed

en: Uncontrolled Lift
da: Ukontrolleret elevator

en: Up, Or Down?
da: Op, eller ned?

en: Welcome To The Icy Island
da: Velkommen til den isbelagte ø
