SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to es_AR translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
es_AR: Las ruinas ancestrales del bosque

en: Double Problems
es_AR: Doble problema

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
es_AR: -¡Concentráte! ¡Tux! ¡No es Mario!

en: You found a secret area!
es_AR: ¡Encontraste un área secreta!

en: The Entrance To The Cave
es_AR: La entrada a la cueva

en: The Entrance To The Lava Castle
es_AR: La entrada al castillo del lava

en: HMS Snowball Ahoy!
es_AR: HMS Snowball ¡Ahoy!

en: Into The Palace
es_AR: En el palacio

en: Is The Biggest Fish
es_AR: Es el pez más grande

en: The Problem With GREEN
es_AR: El problema con el VERDE

en: Sunny Hills
es_AR: Colinas soledas

en: The Mountains
es_AR: Las montañas

en: The Strange Thing
es_AR: La cosa extraña

en: Uncontrolled Lift
es_AR: Ascensor poco controlado

en: Up, Or Down?
es_AR: ¿Arriba, o abajo?

en: Welcome To The Icy Island
es_AR: Bienvenido a la isla hielosa

en: Community Island 2016
es_AR: Isla de comunidad 2016
