SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to he translation catalogue (14 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
he: חורבות היער העתיקות

en: Double Problems
he: בעיות כפולות

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
he: -ריכוז! טַקס! זה לא מריו!

en: You found a secret area!
he: מצאת אזור סודי!

en: The Entrance To The Cave
he: הכניסה למערה

en: The Entrance To The Lava Castle
he: הכניסה לטירת הלבה

en: Into The Palace
he: לתוך הארמון

en: Is The Biggest Fish
he: הוא הדג הגדול ביותר

en: The Problem With GREEN
he: הבעיה עם ירוק

en: The Mountains
he: ההרים

en: The Strange Thing
he: הדבר המוזר

en: Up, Or Down?
he: למעלה, או למטה?

en: Welcome To The Icy Island
he: ברוכים הבאים לאי מקרח

en: Community Island 2016
he: אי הקהילה 2016
