SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
pt: As Antigas Ruínas Da Floresta

en: Double Problems
pt: Problemas Em Dobro

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
pt: -Concentra-te! Tux! Não é o Mário!

en: You found a secret area!
pt: Descobriu uma área secreta!

en: The Entrance To The Cave
pt: A Entrada Da Caverna

en: The Entrance To The Lava Castle
pt: A Entrada do Castelo de Lava

en: HMS Snowball Ahoy!
pt: Chega de Bolas de Neve!

en: Into The Palace
pt: No Palácio

en: Is The Biggest Fish
pt: É o Peixe Maior

en: The Problem With GREEN
pt: O Problema com o VERDE

en: Sunny Hills
pt: Colinas Ensoleiradas

en: The Mountains
pt: As Serras

en: The Strange Thing
pt: A Coisa Estranha

en: Uncontrolled Lift
pt: Elevador Descontrolado

en: Up, Or Down?
pt: Subir, Ou Descer?

en: Welcome To The Icy Island
pt: Bem-vindo Na Ilha Gelada

en: Community Island 2016
pt: Ilha da Comunidade 2016
