SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
ru: Древние развалины леса

en: Double Problems
ru: Двойные проблемы

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
ru: -Соберись, Такс! Это не Марио!

en: You found a secret area!
ru: Вы нашли тайник!

en: The Entrance To The Cave
ru: Вход в пещеру

en: The Entrance To The Lava Castle
ru: Вход в лавовый замок

en: HMS Snowball Ahoy!
ru: HMS Снежок Ahoy!

en: Into The Palace
ru: Во дворце

en: Is The Biggest Fish
ru: Это самая большая рыба

en: The Problem With GREEN
ru: Зелёная проблема

en: Sunny Hills
ru: Солнечные холмы

en: The Mountains
ru: Горы

en: The Strange Thing
ru: Странное дело

en: Uncontrolled Lift
ru: Неуправляемый подъёмник

en: Up, Or Down?
ru: Вверх или вниз?

en: Welcome To The Icy Island
ru: Добро пожаловать на ледяной остров

en: Community Island 2016
ru: Остров сообщества 2016
