SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
tr: Ormanın Eski Kalıntıları

en: Double Problems
tr: Çift Sorun

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
tr: -Yoğunlaş! O Mario değil, Tux!

en: You found a secret area!
tr: Sen gizli bir bölge buldun!

en: The Entrance To The Cave
tr: Mağaraya Giriş

en: The Entrance To The Lava Castle
tr: Lav Kalesine Giriş

en: HMS Snowball Ahoy!
tr: Hey Majesteleri Kartopu!

en: Into The Palace
tr: Sarayın İçine

en: Is The Biggest Fish
tr: En Büyük Balık mı?

en: The Problem With GREEN
tr: YEŞİL ile Sorun

en: Sunny Hills
tr: Güneşli Tepeler

en: The Mountains
tr: Dağlar

en: The Strange Thing
tr: Şaşılacak Şeyler

en: Uncontrolled Lift
tr: Kontrolsüz Asansör

en: Up, Or Down?
tr: Yukarı mı, Aşağı mı?

en: Welcome To The Icy Island
tr: Buz Adasına Hoşgeldiniz

en: Community Island 2016
tr: Topluluk Adası 2016
