SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
fr: Les Anciennes Ruines De La Forêt

en: Double Problems
fr: Doubles Problèmes

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
fr: -Concentre-toi! Tux! Ce n'est pas Mario!

en: You found a secret area!
fr: Tu as trouvé un passage secret!

en: The Entrance To The Cave
fr: ĽEntrée de la Caverne

en: The Entrance To The Lava Castle
fr: L'Entrée Du Château de Lave

en: HMS Snowball Ahoy!
fr: Boule de Neige HMS!

en: Into The Palace
fr: Dans Le Palais

en: Is The Biggest Fish
fr: C'est Le Gros Poisson

en: The Problem With GREEN
fr: Le Problème Avec Le VERT

en: Sunny Hills
fr: Collines Ensoleillées

en: The Mountains
fr: Les Montagnes

en: The Strange Thing
fr: La Chose Étrange

en: Uncontrolled Lift
fr: Ascenseur Hors Contrôle

en: Up, Or Down?
fr: Haut, Ou Bas?

en: Welcome To The Icy Island
fr: Bienvenue À l'Île Glacée

en: Community Island 2016
fr: Île de la Communauté 2016
