SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to gd translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
gd: Seann-làrach sa choille

en: Double Problems
gd: Dà dhuilgheadas

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
gd: -Thoir an aire! Tux! Chan e Mario a th' ann!

en: You found a secret area!
gd: Lorg thu raon dìomhair!

en: The Entrance To The Cave
gd: Doras a-steach dhan uamh

en: The Entrance To The Lava Castle
gd: Doras a-steach dhan chaisteal làbha

en: HMS Snowball Ahoy!
gd: Long buill-shneachda!

en: Into The Palace
gd: Dhan lùchairt

en: Is The Biggest Fish
gd: An t-iasg as motha

en: The Problem With GREEN
gd: An duilgheadas le UAINE

en: Sunny Hills
gd: Cnuic ghrianach

en: The Mountains
gd: Na beanntan

en: The Strange Thing
gd: Rud neònach

en: Uncontrolled Lift
gd: Àrdaichear gun rian

en: Up, Or Down?
gd: Suas no sìos?

en: Welcome To The Icy Island
gd: Fàilte gu eilean deighe

en: Community Island 2016
gd: Eilean coimhearsnachd 2016
