SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to it translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
it: Le antiche rovine della foresta

en: Double Problems
it: Doppi problemi

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
it: -Concentrati Tux! Non è Mario!

en: You found a secret area!
it: Hai trovato un'area segreta!

en: The Entrance To The Cave
it: L'entrata della grotta

en: The Entrance To The Lava Castle
it: L'entrata del castello di lava

en: HMS Snowball Ahoy!
it: HMS Ehi Palla di neve!

en: Into The Palace
it: Nel palazzo

en: Is The Biggest Fish
it: Il pesce più grande

en: The Problem With GREEN
it: Il problema con VERDE

en: Sunny Hills
it: Colline soleggiate

en: The Mountains
it: Le montagne

en: The Strange Thing
it: La strana cosa

en: Uncontrolled Lift
it: Ascensore pazzo

en: Up, Or Down?
it: Su o giù?

en: Welcome To The Icy Island
it: Benvenuti all'isola ghiacciata

en: Community Island 2016
it: Isola Comunità 2016
