SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
lt: Senovės miško griuvėsiai

en: Double Problems
lt: Dvigubos problemos

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
lt: -Koncentruokis! Tuksas! Tai ne Mario!

en: You found a secret area!
lt: Radai slaptą vietą!

en: The Entrance To The Cave
lt: Įėjimas į urvą

en: The Entrance To The Lava Castle
lt: Įėjimas į lavos pilį

en: HMS Snowball Ahoy!
lt: Jo didenybę, Sniego Gniūžte, ahoj!

en: Into The Palace
lt: Į rūmus

en: Is The Biggest Fish
lt: Tai didžiausia žuvis

en: The Problem With GREEN
lt: Problema su ŽALIA

en: Sunny Hills
lt: Saulėtos kalvos

en: The Mountains
lt: Kalnai

en: The Strange Thing
lt: Keistas dalykas

en: Uncontrolled Lift
lt: Nekontroliuojamas liftas

en: Up, Or Down?
lt: Viršun ar žemyn?

en: Welcome To The Icy Island
lt: Sveikas atvykęs į ledo salą

en: Community Island 2016
lt: Bendruomenės sala 2016
