SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
nn: Dei eldgamle skogsruinane

en: Double Problems
nn: Dobbeltproblem

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
nn: -Konsentrer deg, Tux! Dette er ikkje Mario!

en: You found a secret area!
nn: Du fann ein hemmeleg plass!

en: The Entrance To The Cave
nn: Inngangen til hòla

en: The Entrance To The Lava Castle
nn: Inngangen til lavaborga

en: HMS Snowball Ahoy!
nn: HMS Snøball, ohoi!

en: Into The Palace
nn: Inn i slottet

en: Is The Biggest Fish
nn: Den største fisken

en: The Problem With GREEN
nn: Den GRØNE fare

en: Sunny Hills
nn: Solbakken

en: The Mountains
nn: Oppi fjella

en: The Strange Thing
nn: Det merkelege

en: Uncontrolled Lift
nn: Skyss utan kontroll

en: Up, Or Down?
nn: Opp eller ned?

en: Welcome To The Icy Island
nn: Velkommen til isøya

en: Community Island 2016
nn: Bidragsøya 2016
