SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
sv: De uråldriga ruinerna i skogen

en: Double Problems
sv: Dubbla problem

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
sv: -Koncentrera dig Tux! Det är inte Mario!

en: You found a secret area!
sv: Du har hittat ett hemligt område!

en: The Entrance To The Cave
sv: Ingången till grottan

en: The Entrance To The Lava Castle
sv: Ingången till lavaslottet

en: HMS Snowball Ahoy!
sv: HMS Snöboll ohoj!

en: Into The Palace
sv: In i palatset

en: Is The Biggest Fish
sv: Den största fisken

en: The Problem With GREEN
sv: Problemet med GRÖNT

en: Sunny Hills
sv: Soliga kullar

en: The Mountains
sv: Bergen

en: The Strange Thing
sv: Den underliga saken

en: Uncontrolled Lift
sv: Okontrollerad hiss

en: Up, Or Down?
sv: Upp, eller ner?

en: Welcome To The Icy Island
sv: Välkommen till den isiga ön!

en: Community Island 2016
sv: Gemenskapshetsön 2016
