SuperTux - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
br: An deñvalijenn a zo trec'h

en: The Fog is Clearing Up
br: Pa sav al latar

en: Graveyard Shift
br: A-dreuz ar vered

en: The Abandoned House
br: An ti dilezet

en: Mound of the Dead
br: Menez ar re varv

en: Halloween Party?
br: Gouel Halloween?

en: Putrid Pools
br: Ar poulloù brein-pok
