SuperTux - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
ja: 闇が優先される

en: The Fog is Clearing Up
ja: 霧が晴れて

en: Graveyard Shift
ja: 深夜勤務

en: The Abandoned House
ja: 空き家

en: Mound of the Dead
ja: 死者の墓

en: Halloween Party?
ja: ハロウィンパーティ？

en: Putrid Pools
ja: 朽ちゆくプール

en: Halloween 2014
ja: 2014年ハロウィン
