SuperTux - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
sk: Prevláda tma

en: The Fog is Clearing Up
sk: Hmla sa rozplýva

en: Graveyard Shift
sk: Nočná zmena

en: The Abandoned House
sk: Opustený dom

en: Mound of the Dead
sk: Pahorok mŕtvych

en: Halloween Party?
sk: Halloweensky večierok?

en: Putrid Pools
sk: Zapáchajúce kaluže
