SuperTux - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
sl: Tema prevlada

en: The Fog is Clearing Up
sl: Megla se razblinja

en: Graveyard Shift
sl: Pokopališka izmena

en: The Abandoned House
sl: Opuščena hiša

en: Mound of the Dead
sl: Mrtvaški grič

en: Halloween Party?
sl: Zabava za noč čarovnic?

en: Putrid Pools
sl: Gnilobni bazeni

en: Halloween 2014
sl: Noč čarovnic 2014
