SuperTux - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
cs: Temnota převládá

en: The Fog is Clearing Up
cs: Mlha řídne

en: Graveyard Shift
cs: Směna na hřbitově

en: The Abandoned House
cs: Opuštěný dům

en: Mound of the Dead
cs: Mohyla smrti

en: Halloween Party?
cs: Halloweenský večírek?

en: Putrid Pools
cs: Zahnívající louže
