SuperTux - en to es_AR translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
es_AR: La oscuridad prevalece

en: The Fog is Clearing Up
es_AR: La niebla se está aclarando

en: Graveyard Shift
es_AR: Turno de noche

en: The Abandoned House
es_AR: La casa abandonada

en: Mound of the Dead
es_AR: El montículo de los muertos

en: Halloween Party?
es_AR: ¿Y su hacemos una fiesta de Halloween?

en: Putrid Pools
es_AR: Piscinas pútridas
