SuperTux - en to gd translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
gd: Fon dorchadas

en: The Fog is Clearing Up
gd: Tha an ceò a' falbh

en: Graveyard Shift
gd: Faire-chlaidh

en: The Abandoned House
gd: An taigh trèigte

en: Mound of the Dead
gd: Meall nam marbh

en: Halloween Party?
gd: An e seo Oidhche Shamhna?

en: Putrid Pools
gd: Luban lobhta

en: Halloween 2014
gd: Oidhche Shamhna 2014
