SuperTux - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
it: L'Oscurità prevale

en: The Fog is Clearing Up
it: La nebbia sta scomparendo

en: Graveyard Shift
it: Turno di notte

en: The Abandoned House
it: La casa abbandonata

en: Mound of the Dead
it: Tumulo del morto

en: Halloween Party?
it: Festa di Halloween?

en: Putrid Pools
it: Vasche putride
