SuperTux - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
lt: Vyrauja tamsa

en: The Fog is Clearing Up
lt: Rūkas sklaidosi

en: Graveyard Shift
lt: Kapinių pamaina

en: The Abandoned House
lt: Apleistasis namas

en: Mound of the Dead
lt: Mirusiųjų piliakalnis

en: Halloween Party?
lt: Helovino šventė?

en: Putrid Pools
lt: Pūvantys baseinai

en: Halloween 2014
lt: Helovinas 2014
