SuperTux - en to ms_MY translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
ms_MY: Kegelapan Menyelubungi

en: The Fog is Clearing Up
ms_MY: Kabus Semakin Menyusut

en: Graveyard Shift
ms_MY: Kawasan Perkuburan

en: The Abandoned House
ms_MY: Rumah Terbiar

en: Mound of the Dead
ms_MY: Timbunan si Mati

en: Halloween Party?
ms_MY: Pesta Halloween?

en: Putrid Pools
ms_MY: Kolam Berbau Busuk
