SuperTux - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
nb: Mørket hersker

en: The Fog is Clearing Up
nb: Tåken letner

en: Graveyard Shift
nb: Nattskiftet

en: The Abandoned House
nb: Det forlatte huset

en: Mound of the Dead
nb: Gravhaugen

en: Halloween Party?
nb: Allehelgensfest?

en: Putrid Pools
nb: Dammer av råttenskap

en: Halloween 2014
nb: Allehelgensaften 2014
