SuperTux - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
ru: Торжество тьмы

en: The Fog is Clearing Up
ru: Туман проясняется

en: Graveyard Shift
ru: Ночная смена

en: The Abandoned House
ru: Заброшенный дом

en: Mound of the Dead
ru: Могильный холм

en: Halloween Party?
ru: Вечеринка на Хэллоуин?

en: Putrid Pools
ru: Топкие болота

en: Halloween 2014
ru: Хэллоуин 2014
