SuperTux - en to tt translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
tt: Караңгылык тантанасы

en: The Fog is Clearing Up
tt: Томан тарала

en: Graveyard Shift
tt: Төнге алмаш

en: The Abandoned House
tt: Ташландык йорт

en: Mound of the Dead
tt: Кабер калкулыгы

en: Halloween Party?
tt: Хэллоуин Кичәсеме?

en: Putrid Pools
tt: Сазлыклар

en: Halloween 2014
tt: Хэллоуин 2014
