SuperTux - en to cmn translation catalogue (32 entries)

en: Welcome to Antarctica
cmn: 歡迎來到南極洲

en: The Journey Begins
cmn: 旅行開始

en: Via Nostalgica
cmn: 懷舊之徑

en: Tobgle Road
cmn: 塔伯果之路

en: The Somewhat Smaller Bath
cmn: 稍小的澡

en: The Frosted Fields
cmn: 冰凍原野

en: Oh no! More Snowballs!
cmn: 喔，不！更多的雪球！

en: Stone Cold
cmn: 冰冷之石

en: Grumbel's Sense of Snow
cmn: 果朗柏的雪感應

en: 23rd Airborne
cmn: 第 23 號空中運輸機

en: Night Chill
cmn: 夜晚涼風

en: Into the Stars
cmn: 進入星群

en: Above the Arctic Skies
cmn: 極空之上

en: Entrance to the Cave
cmn: 進入洞窟的入口

en: Under the Ice
cmn: 冰層之下

en: Living in a Fridge
cmn: 生活在冰箱

en: '...or is it just me?'
cmn: 或者…只是我？

en: Ice in the Hole
cmn: 在洞裡的冰塊

en: Miyamoto Monument
cmn: 宮元紀念碑

en: End of the Tunnel
cmn: 隧道盡頭

en: A Path in the Clouds
cmn: 雲中小徑

en: A Mysterious House of Ice
cmn: 神祕冰屋

en: The Escape
cmn: 逃亡之路

en: The Shattered Bridge
cmn: 斷裂的橋

en: Arctic Ruins
cmn: 寒冰廢墟

en: The Castle of Nolok
cmn: 諾羅克的城堡

en: No More Mr Ice Guy
cmn: 不要再有冰先生

en: A Fork in the Road
cmn: 前方有叉路

en: Bonus Level
cmn: 紅利關卡

en: Picnic With Penny
cmn: 與佩妮野餐

en: Icyisland
cmn: 冰之島

en: You Found a Secret Area!
cmn: 你找到了一個祕密區域！
