SuperTux - en to he translation catalogue (61 entries)

en: 23rd Airborne
he: המוטס ה־23

en: You found a secret area!
he: מצאת אזור סודי!

en: Above the Arctic Skies
he: מעל השמיים הארקטיים

en: -Air Flower
    !images/powerups/airflower/air_flower-0.png
    #The Air Flower gives Tux the ability to glide in the air for a few seconds, while holding the JUMP Key.
he: -פרח אוויר
    !images/powerups/airflower/air_flower-0.png
    #פרחי האוויר נותנים לטַקס את היכולת לרחף באוויר לכמה שניות, כאשר מחזיקים את מקש רווח לחוץ.

en: Between Two Glaciers
he: בין שני קרחונים

en: -Crystals
    #This level contains four coloured crystals. Can you find them?
    #
    #Note: These crystals do not serve any purpose at the moment but they might will in a future release of the game.
he: -קריסטלים
    #בשלב הזה כלולים ארבעה קריסטלים צבעוניים. את/ה יכול/ה למצוא אותם?
    #
    #הערה: קריסטלים אלו לא משרתים אף מטרה בזה הרגע אך אולי יהיו בגרסה עתידית של המשחק.

en: The Castle of Nolok
he: הטירה של נולוק

en: The Crystal Mine
he: מכרה הקריסלים

en: #You have to activate two switches to open this door.
he: #עליך להפעיל שני מתגים כדי לפתוח דלת זו.

en: End of the Tunnel
he: קצה המנהרה

en: Entrance to the Cave
he: הכניסה למערה

en: A Fork in the Road
he: הדרכים מתפצלות

en: -Switches
    !images/objects/switch/switch-0.png
    !images/objects/pushbutton/pushbutton-0.png
    #Switches can be used to do all manner of things. Press the UP key to use a switch.
    #There are also buttons that you can press by jumping on them.
he: -מתגים
    !images/objects/switch/switch-0.png
    !images/objects/pushbutton/pushbutton-0.png
    #ניתן להשתמש במתגים כדי להפעיל ולכבות דברים. יש ללחוץ על כפתור החץ כלפי מעלה כדי להשתמש במתג.
    #ישנם גם כפתורים שניתן ללחוץ עליהם על ידי קפיצה עליהם.

en: -Trampolines
    !images/objects/trampoline/trampoline2-0.png
    #Trampolines allow Tux to jump to new heights. Hold down the JUMP key while bouncing on the trampoline to launch extra high.
he: -טרמפולינות
    !images/objects/trampoline/trampoline2-0.png
    #טרמפולינות מאפשרות לטַקס לקפוץ לגבהים חדשים. יש להחזיק את מקש הקפיצה לחוץ במהלך ניתור על הטרמפולינה כדי להגיע לגובה גבוה במיוחד.

en: -Climbing
    #Tux can climb! Press the UP key to start climbing. Press the ACTION key or jump to let go.
he: -טיפוס
    #טַקס יכול לטפס! יש ללחוץ על כפתור החץ כלפי מעלה כדי להתחיל לטפס. יש ללחוץ על כפתור הפעולה או לקפוץ כדי לעזוב.

en: -Secret Exits
    #Some level can have multiple exits. They are mostly hidden, so keep an eye out for them.
    #Maybe they lead you to something special.
he: -יציאות סודיות
    #בשלבים מסוימים נמצאות יציאות מרובות. הן לרוב מוסתרות, אז פקחו עין בשבילן.
    #אולי הן יובילו אתכם לדברים מיוחדים.

en: The Frosted Fields
he: השדות הקפואים

en: Over the Frozen Bridge
he: על הגשר הקפוא

en: Ice in the Hole
he: קרח בתוך החור

en: Icy Valley
he: עמק מקרח

en: Into the Stars
he: לתוך הכוכבים

en: Picnic With Penny
he: הפיקניק עם פני

en: The Journey Begins
he: המסע מתחיל

en: Living in a Fridge
he: החיים במקרר

en: Miyamoto Monument
he: הר מיאמוטו

en: Oh No! More Snowballs!
he: אוי לא! עוד כדורי שלג!

en: Night Chill
he: לילה צונן

en: ...Or Is It Just Me?
he: ...או שזה רק אני?

en: A Path in the Clouds
he: נתיב בעננים

en: Tux had reached the end of the castle.
he: טַקס הגיע לקצה הטירה.

en: But to his surprise all he could find was a letter.
he: אך להפתעתו כל מה שהוא מצא היה פתק.

en: A letter from Penny telling Tux that Nolok has taken her to a far forest.
he: פתק מפני שמספרת לטַקס שנולוק לקח אותה ליער רחוק.

en: Unsure about what Nolok was doing to her, Tux became worried about his beloved Penny.
he: טַקס לא היה בטוח מה נולוק היה עושה לה, ונהיה מודאג לגבי פני האהובה שלו.

en: Until suddenly...
he: עד שלפתע...

en: Somewhere at the shores of Antarctica...
he: אי־שם בקצה אנטרקטיקה...

en: Tux the penguin was going to meet his friend, Penny, for a picnic.
he: טַקס הפינגווין הלך להיפגש עם חברתו, פני, לפיקניק.

en: Tux woke up, dizzy, to find that Penny was missing!
he: טַקס התעורר, מסוחרר, וגילה שפני איננה!

en: Tux was starting to become worried. He then saw a letter, and it read:
he: טַקס התחיל להיות מודאג. אז הוא ראה פתק, והתחיל לקרוא:

en: "Tux, I have kidnapped your beloved Penny and have taken her to my fortress."
he: "טַקס, חטפתי את פני אהובתך והבאתי אותה למבצר שלי."

en: "The path to my fortress is littered with my minions."
he: "הדרך למבצר מוגנת במשרתים שלי."

en: "You don't have a chance of saving her! Signed, Nolok."
he: "אין לך סיכוי להציל אותה! על החתום, נולוק."

en: Realizing the trouble Penny could be in, Tux became determined to save her.
he: טַקס הבין באיזו צרה פני עלולה להסתבך, אך היה נחוש להצילה.

en: Then, Tux saw Nolok's castle in the distance and set off to rescue Penny!
he: לאחר מכן, טַקס ראה את הטירה של נולוק מרחוק ויצא לחלץ את פני!

en: Exhausted from his long walk, Tux decided to take a little break.
he: טַקס היה תשוש מהדרך הארוכה, אז החליט לקחת הפסקה קטנה.

en: But then, all of a sudden he heard a loud roar from a distance.
he: אך אז, לפתע פתאום הוא שמע שאגה רועשת מרחוק.

en: A yeti seems to have observed him from afar.
he: נראה כי יטי צפה בו מרחוק.

en: The Shattered Bridge
he: הגשר ההרוס

en: The Somewhat Smaller Bath
he: האמבט הקטן במקצת

en: Stone Cold
he: קר כקרח

en: Under the Ice
he: מתחת לקרח

en: Via Nostalgica
he: ויה נוסטלגיצ׳ה

en: Welcome to Antarctica
he: ברוכים הבאים לאנטרקטיקה

en: -Bonus Blocks
    !images/objects/bonus_block/full-0.png
    #Bonus blocks can contain coins, power-ups or special items to help you in your quest.
    #
    #Hit them from below to get at their contents.
he: -תיבות
    !images/objects/bonus_block/full-0.png
    #תיבות בונוס יכולות להכיל מטבעות, חיזוקים או פריטים מיוחדים שיעזרו לך במסע.
    #
    #יש לנגוח בהן כדי להשיג את תכולתן.

en: -Eggs
    !images/powerups/egg/egg-shade.png
    #The egg makes Tux grow larger. Tux can then smash wooden blocks with his head.
he: -ביצים
    !images/powerups/egg/egg-shade.png
    #הביצים מגדילות את טַקס. אז טַקס יכול לרסק תיבות מעץ עם הראש שלו.

en: -Checkpoints
    !images/objects/resetpoints/bell-m.png
    #Activate the checkpoint. If you die, you can retry the level from here. Every time you retry from a checkpoint, you will lose 10 percent of your coins (at least 25 coins).
he: -נקודות סימון
    !images/objects/resetpoints/bell-m.png
    #הפעילו את נקודת הסימון. אם תיפסלו, תוכלו לנסות לעבור את השלב מכאן. בכל פעם שבה תנסו לעבור את השלב שוב, תפסידו 10 אחוז מהמטבעות שלכם (לפחות 25 מטבעות).

en: -Running
    !images/tiles/signs/run.png
    #The path in front of you is blocked. Gain some speed before jumping to pass over the blocks.
he: -ריצה
    !images/tiles/signs/run.png
    #הנתיב מלפנים חסום. יש לתפוס תנופה לפני הקפיצה כדי לפסוח על התיבות.

en: -Fire Flower
    !images/powerups/fireflower/fire_flower-0.png
    #The fire flower gives Tux the ability to shoot fireballs.
he: -פרח אש
    !images/powerups/fireflower/fire_flower-0.png
    #פרח האש נותן לטַקס את היכולת לירות כדורי אש.

en: -Tux Doll
    !images/powerups/1up/1up.png
    #The Tux doll gives Tux 100 coins.
he: -בובת טַקס
    !images/powerups/1up/1up.png
    #בובת טַקס נותנת לטקס 100 מטבעות.

en: Icy Island
he: הקוטב הדרומי

en: No More Mr. Ice Guy
he: לא עוד ממר בחור קרח

en: A Yeti in the Distance
he: יטי מרחוק
