SuperTux - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Welcome to Antarctica
lt: Sveikas atvykęs į Antarktidą

en: The Journey Begins
lt: Kelionė prasideda

en: Tobgle Road
lt: Tobgle kelias

en: The Somewhat Smaller Bath
lt: Nedidelis šikšnosparnis

en: The Frosted Fields
lt: Užšalę laukai

en: Oh no! More Snowballs!
lt: O ne! Daugiau sniego kamuolių!

en: Stone Cold
lt: Šaltas kaip ledas

en: 23rd Airborne
lt: 23-čias desantas

en: Night Chill
lt: Nakties šaltis

en: Into the Stars
lt: Į žvaigždes

en: Above the Arctic Skies
lt: Virš Arktikos dangaus

en: Entrance to the Cave
lt: Įėjimas į urvą

en: Under the Ice
lt: Po ledu

en: Living in a Fridge
lt: Gyvenimas šaldytuve

en: '...or is it just me?'
lt: „...ar tai tik aš?“

en: Ice in the Hole
lt: Ledas oloje

en: Miyamoto Monument
lt: Miyamoto paminklas

en: End of the Tunnel
lt: Tunelio pabaiga

en: A Path in the Clouds
lt: Kelias debesyse

en: A Mysterious House of Ice
lt: Paslaptingas ledo namas

en: The Escape
lt: Pabėgimas

en: The Shattered Bridge
lt: Subyrėjęs tiltas

en: Arctic Ruins
lt: Arktikos griuvėsiai

en: The Castle of Nolok
lt: Noloko tvirtovė

en: No More Mr Ice Guy
lt: Daugiau jokių ponų Ledinių vyrukų

en: Bonus Level
lt: Ypatingas  lygis

en: Picnic With Penny
lt: Iškyla su Pene

en: Somewhere at the shores
    of Antarctica...
lt: Kažkuriame Antarktidos
    krante...

en: Tux: Hello Penny
lt: Tuksas: Labas Pene

en: Penny: Hey Tux
lt: Penė: Sveikas Tuksai

en: Tux: Check out my dance moves.
lt: Tuksas: Pažiūrėk į mano šokio judesius.

en: Tux: Oww... my head...
lt: Tuksas: Ooo... mano galva...

en: Tux: Wait!
lt: Tuksas: Palauk!

en: Tux: Penny!
lt: Tuksas: Pene!

en: Tux: Where are you, Penny?!
lt: Tuksas: Kur tu esi, Pene?!

en: Tux: Oh no...
lt: Tuksas: O ne...

en: Tux: Don't worry, Penny, I'll rescue you!
lt: Tuksas: Nesijaudink, Pene, aš išgelbėsiu tave!

en: Icyisland
lt: Ledo sala

en: You Found a Secret Area!
lt: Jūs radote slapta zoną
