SuperTux - en to sl translation catalogue (40 entries)

en: Ancient Ruins
sl: Starodavne razvaline

en: You found a secret area!
sl: Našel/a si skrito območje!

en: Beside the Bushes
sl: Poleg grmičevja

en: Bouncy Coils
sl: Prožne spirale

en: Bye Bye Forest
sl: Zbogomlesje

en: Crumbling Path
sl: Krušeča se steza

en: Darkness Awaits
sl: Tema čaka

en: Find the Bigger Fish!
sl: Poišči večjo ribo!

en: -A big fish... for you.
sl: -Velika riba... zate.

en: A New Location
sl: Nov kraj

en: What is Happening?
sl: Kaj se dogaja?

en: Ghostly Misery
sl: Groza in strah

en: Ghosttree's Challenges
sl: Izzivi Duhčevega drevesa

en: Ghouls' Lair
sl: Brlog prikazni

en: #Lanterns are used to make magic blocks solid, so you're able to walk atop of them.
sl: #V bližini svetilk postanejo čarobne kocke trdne, tako da lahko hodiš po njih.

en: Going Underground
sl: Gremo v podzemlje

en: I Spy With My Little Eye
sl: Vidim nekaj, vidim nekaj

en: -Ispy
    #Ispys will activate things like platforms whenever Tux is in their sight.
sl: -Nadležno oko
    #Nadležna očesa sprožijo stvari, kot so podlage, kadar vidijo Tuxa.

en: Hint: Use snails to break blocks!
sl: Namig: Za razbijanje kock uporabi polže!

en: Like a leaf in the Wind
sl: Kakor list v vetriču

en: Lost Village
sl: Pozabljena vasica

en: #Don't forget to hit the switch!
sl: #Ne pozabi potegniti vzvoda!

en: A Mouldy Grotto
sl: Plesniva votlina

en: The Owls again...
sl: Spet te sove...

en: Owls' Skydive Commando
sl: Sovje zračne sile

en: Penguins don't grow on Trees
sl: Pingvini ne rastejo na drevesih

en: Shocking
sl: Strašno

en: The Forest Is Rotting
sl: Gozd gnije

en: Through the Dark
sl: Skozi mrak

en: -Earth Flower
    !images/powerups/earthflower/earth_flower-1.png
    #The earth flower gives Tux the ability to turn into stone by pressing the ACTION Key and the DOWN Key at the same time.
    #This does not work while jumping or falling!
sl: -Zemeljska roža
    !images/powerups/earthflower/earth_flower-1.png
    #Zemeljska roža omogoča Tuxu, da se spremeni v kamen z istočasnim pritiskom na tipko za dejanje in tipko dol.
    #Ne deluje med skakanjem ali padanjem!

en: Tower Cutscene
sl: Igrani prizor v stolpu

en: Tower Of Ghosts
sl: Stolp duhov

en: Tux the Builder
sl: Mojster Tux

en: -Portable Objects:
    !images/objects/rock/rock.png
    #Tux can pick up certain objects and carry them around.
    #Press the ACTION key to grab an object and hold it pressed as long as you want to carry the object. Release the ACTION key to drop the object.
sl: -Prenosljivi predmeti:
    !images/objects/rock/rock.png
    #Tux lahko nekatere predmete pobere in jih nosi naokrog.
    #Pritisni tipko za dejanje, da pobereš predmet, in jo drži, dokler hočeš, da Tux predmet nosi. Ko tipko spustiš, bo Tux predmet izpustil.

en: Tux' Own Horror Show
sl: Tuxova predstava strahu

en: Walking Leaves
sl: Hodeče listje

en: Welcome to the Forest
sl: Dobrodošel/a v gozdu

en: -Doors
    !images/objects/door/door-0.png
    #Tux can go through a door by pressing the UP key.
sl: -Vrata
    !images/objects/door/door-0.png
    #Tux lahko stopi skozi vrata s pritiskom na tipko za gor.

en: Wooden Roots
sl: Gozdne korenine

en: To be continued...
sl: Se nadaljuje...
