SuperTux - en to sr translation catalogue (55 entries)

en: Bouncy Coils
sr: Скакутавци

en: Bye Bye Forest
sr: Па-па шумица

en: Crumbling Path
sr: Одроњени пут

en: The Dark Tunnel
sr: Мрачни тунел

en: Deeper Down
sr: Још дубље

en: A Short Visit to El Castillo
sr: Кратка посета Ел Кастиљу

en: Find the Bigger Fish!
sr: Нађи крупнију рибу!

en: -A big fish... for you.
sr: -Крупна риба... за тебе.

en: It's Getting Hot!
sr: Постаје вруће

en: A Ghostly World
sr: Свет духова

en: Going Underground
sr: У подземљу

en: Kneep-deep in the depth
sr: Дубоко у дубини

en: A Mouldy Grotto
sr: Блатњаво гротло

en: Penguins don't grow on Trees
sr: Пингвини не расту на дрвећу

en: Down The Rabbit Hole
sr: Низ зечију рупу

en: -Oh no!
    #The path is blocked! It
    #seems that the only way
    #leads through that dark
    #hole in the ground...
sr: -О не!
    #Пут је блокиран!
    #Чини се да једини
    #пут води кроз ту
    #рупу у земљи...

en: -Are you lost?
sr: -Осећаш се изгубљено?

en: What is this Place?
sr: Какво је ово место?

en: This Forest is Haunted
sr: Ова шума је уклета

en: Three sheets to the wind
sr: Три листа на ветру

en: Treasure in the skies
sr: Благо на небесима

en: Tree Fortress
sr: Три тврђаве

en: Tux the Builder
sr: Такс градитељ

en: -Portable Rocks:
    
    #Tux can carry some rocks.
    #When you are next to one press the ACTION key and keep pressed while carrying the rock. Release the key to release the rock.
sr: -Портабилно Камење:
    
    #Такс може да носи неко камење.
    #Када си ти поред једног килкни тастер АКЦИЈА и држи док носиш камен. Пусти тастер да пустиш камен.

en: Up and Down
sr: Горе доле

en: Walking Leaves
sr: Шетајуће лишће

en: Welcome to the Forest
sr: Добродошли у шуму

en: Iceberg Fortress
sr: Тврђава леденог брега

en: NOLOK
sr: НОЛОК

en: Room of Stars
sr: Звездарник

en: Dan Morial
sr: Ден Мориал

en: Detour
sr: Обилазница

en: Dark Forest Keep - The Evil Chamber
sr: Чардак тамне шуме — Соба зла

en: Dark Forest Keep - The Eyes Of Nolok
sr: Чардак тамне шуме — Нолокове очи

en: Dark Forest Keep - The Black Tower
sr: Чардак тамне шуме — Црна кула

en: Forest Level 1
sr: Шумски ниво 1

en: key 1 water - to be placed behind waterfall
sr: кључ 1 вода — сместити га иза водопада

en: key 2 earth - to be placed underground
sr: кључ 2 земља — сместити га у подземље

en: key 3 wood - to be placed in a big tree
sr: кључ 3 дрво — сместити га на велико дрво

en: key 4 fire - to be placed in a small castle
sr: кључ 4 ватра — сместити га у мали замак

en: key 5 air - to be placed in clouds
sr: кључ 5 ваздух — сместити га у облаке

en: Green Hills
sr: Зелена брда

en: No Name
sr: Без имена

en: Light and Magic
sr: Светлост и магија

en: Owls' Revenge
sr: Совина освета

en: Roots, Woody Roots
sr: Коренко, Дрвени Коренко

en: -Hint:
    #If there seems to be
    #no way to reach a door,
    #remember that you might
    #be supposed to come out
    #of that door...
sr: -Савет:
    #Ако ти се чини да нема
    #начина да дохватиш врата,
    #упамти да је могуће да
    #треба да изађеш одатле...

en: ---Insert Cutscene Here---
sr: ---Убаци прелазну сцену овде---

en: Shocking
sr: Шокантно

en: Under Construction
sr: Радови у току

en: A Village in the Forest
sr: Сеоце у шуми

en: Forest World
sr: Шумски свет

en: More Worlds will be added later...
sr: Још светова биће додато касније...

en: There is currently no level
sr: Тренутно нема нивоа

en: You Found a Secret Area!
sr: Пронашао си тајну област!
