SuperTux - en to ne translation catalogue (46 entries)

en: Bouncy Coils
ne: उफ्रिने स्प्रिङ

en: Entrance to the Castle
ne: 	
    महलको प्रवेश द्वार

en: Countercurrent
ne: प्रतिधारा

en: Crumbling Path
ne: टुक्रिरहेको मार्ग

en: Duct Ape
ne: वाहिनी एप

en: Find the Bigger Fish!
ne: ठूलो माछा खोज्नुहोस्!

en: Going Underground
ne: भूमिगत जाँदै

en: Kneep-deep in the depth
ne: घुंडा-गहिरो गहिराइ मा

en: Little Venice
ne: सानो भेनिस

en: A Mouldy Grotto
ne: एउटा ढुसी लागेको कुटी

en: Penguins don't grow on Trees
ne: पेन्गुइनहरु रुखमा फल्दैनन्

en: Down The Rabbit Hole
ne: खरायोको खोर तल

en: -Are you lost?
ne: -के तपाईँ हराउनु भयो?

en: The Silent Walls
ne: मौन भित्ताहरु

en: Three sheets to the wind
ne: हावा तीन पत्रक

en: Treasure in the skies
ne: आकाशमा खजाना

en: Tree Fortress
ne: रुखको किल्ला

en: Tux the Builder
ne: टक्स एक निर्माणकर्ता

en: Two Tiny Towers
ne: दुई साना स्तम्भ

en: Up and Down
ne: तल र माथि

en: Walking Leaves
ne: हिडिरहेको पातहरु

en: Welcome to the Forest
ne: जंगलमा स्वागत छ

en: Iceberg Fortress
ne: हिम किल्ला

en: NOLOK
ne: नोलोक

en: Room of Stars
ne: ताराहरुको कोठा

en: Dan Morial
ne: अनि मोरिएल

en: Detour
ne: घुमाउरो बाटो

en: Dark Forest Keep - The Evil Chamber
ne: अध्यारो जङ्गल किला - दुष्ट कोठा

en: Dark Forest Keep - The Eyes Of Nolok
ne: अध्यारो जङ्गल किला - नोलोकको आँखाहरु

en: Dark Forest Keep - The Black Tower
ne: अध्यारो जङ्गल किला - कालो स्तम्भ

en: Forest Level 1
ne: जङ्गल स्तर १

en: A Ghostly World
ne: भूतरूपी संसार

en: key 1 water - to be placed behind waterfall
ne: साँचो १ पानी - झरना पछाडी राख्नुपर्ने

en: key 2 earth - to be placed underground
ne: साँचो २ पृथ्वी - भुइँभित्र राख्नुपर्ने

en: key 3 wood - to be placed in a big tree
ne: साँचो ३ काठ - एउटा ठूलो रूखमा राख्नुपर्ने

en: key 4 fire - to be placed in a small castle
ne: साँचो ४ आगो - एउटा सानो महलमा राख्नुपर्ने

en: key 5 air - to be placed in clouds
ne: साँचो ५ हावा - बादलहरुमा राख्नुपर्ने

en: Green Hills
ne: हरियो पहाडहरु

en: No Name
ne: नाम छैन

en: Light and Magic
ne: प्रकाश र जादु

en: Owls' Revenge
ne: उल्लूको बदला

en: Roots, Woody Roots
ne: जराहरु, काठका जराहरु

en: Shocking
ne: चकित पार्ने

en: Under Construction
ne: निर्माणाधिन

en: A Village in the Forest
ne: जङ्गलमा एउटा गाउँ

en: Forest World
ne: जङ्गलको विश्व
