SuperTux - en to af_ZA translation catalogue (469 entries)

en: You found a secret area!
af_ZA: Jy het 'n geheime plek ontdek!

en: Name
af_ZA: Naam

en: Fade tilemap
af_ZA: Vervaag teel-kaart

en: Message
af_ZA: Boodskap

en: Script
af_ZA: Skrif

en: Width
af_ZA: Wydte

en: Height
af_ZA: Hoogte

en: Y
af_ZA: J

en: Button
af_ZA: Knoppie

en: Oneshot
af_ZA: Eenmalig

en: Sector
af_ZA: Sektor

en: Spawn point
af_ZA: Beginpunt

en: Turn on script
af_ZA: Aanskakel skrif

en: Turn off script
af_ZA: Afskakel skrif

en: Sequence
af_ZA: Sekwensie

en: end sequence
af_ZA: einde sewensie

en: stop Tux
af_ZA: stop vir Tux

en: fireworks
af_ZA: vierwerke

en: New worldmap spawnpoint
af_ZA: Nuwe wêreld-kaart beginpunt

en: Worldmap fade tilemap
af_ZA: Wêreld-kaart vervaag vir teel-kaart

en: Fade
af_ZA: Vervaag

en: Fade in
af_ZA: Vervaag in

en: Fade out
af_ZA: Vervaag uit

en: Climbable
af_ZA: Klimbaar

en: Switch
af_ZA: Skakelaar

en: Thunderstorm
af_ZA: Donderstorm

en: Direction
af_ZA: Rigting

en: Path
af_ZA: Pad

en: Z-pos
af_ZA: Z-posisie

en: Solid
af_ZA: Soliede

en: Action
af_ZA: Aksie

en: Gradient
af_ZA: Helling

en: Tilemap
af_ZA: teël-kaart

en: Breakable
af_ZA: Breekbare

en: Portable
af_ZA: Draagbare

en: Angle
af_ZA: Rotering hoek

en: Color
af_ZA: Kleur

en: Speed
af_ZA: Spoed

en: Counter-clockwise
af_ZA: Anti-kloksgewys

en: Physics enabled
af_ZA: Fisika aangeskakel

en: Visible
af_ZA: Sigbaar

en: Hit script
af_ZA: Tref skrif

en: Count
af_ZA: Antaal

en: Content
af_ZA: Inhoud

en: Coin
af_ZA: Muntstuk

en: Growth (fire flower)
af_ZA: Groei (vierblom)

en: Growth (ice flower)
af_ZA: Groei (ysblom)

en: Growth (air flower)
af_ZA: Groei (lugblom)

en: Growth (earth flower)
af_ZA: Groei (grondblom)

en: Star
af_ZA: Ster

en: Tux doll
af_ZA: Tux viguur

en: Custom
af_ZA: Maat

en: Light
af_ZA: Lig

en: Trampoline
af_ZA: Trampolien

en: Coin rain
af_ZA: Muntstuk reen

en: Coin explosion
af_ZA: Muntstuk ontploffing

en: Following path
af_ZA: Volg 'n pad

en: Path Mode
af_ZA: Pad Modus

en: Collect script
af_ZA: Insamel skrif

en: Mode
af_ZA: Modus

en: normal
af_ZA: normaal

en: manual
af_ZA: by hand

en: File
af_ZA: Lêer

en: Spawnpoint
af_ZA: Beginpunt

en: Candle
af_ZA: Kers

en: Enabled
af_ZA: Aangeskakel

en: Sound
af_ZA: Klank

en: Distance factor
af_ZA: Afstand faktor

en: Distance bias
af_ZA: Afstand vooroordeel

en: Torch
af_ZA: Flits

en: Background
af_ZA: Aftergrond

en: Momentum change rate
af_ZA: Impuls veranderingspoed

en: Rock
af_ZA: Rots

en: Music
af_ZA: Musiek

en: Particle system
af_ZA: Stukkie stelsel

en: Burning
af_ZA: Brandende

en: Flicker
af_ZA: Flikker

en: Text array
af_ZA: Teks skikking

en: Disable gravity
af_ZA: Skakel graviteit af

en: Time
af_ZA: Tyd

en: Alignment
af_ZA: Belyning

en: none
af_ZA: geen

en: left
af_ZA: links

en: right
af_ZA: regs

en: bottom
af_ZA: bodem

en: Scroll offset x
af_ZA: Rol voorspanning x

en: Scroll offset y
af_ZA: Rol voorspanning y

en: Scroll speed x
af_ZA: Rol spoed X

en: Scroll speed y
af_ZA: Rol spoed Y

en: Top image
af_ZA: Top prent

en: Image
af_ZA: Prent

en: Bottom image
af_ZA: Bodem prent

en: Draw target
af_ZA: Tekenings mikpunt

en: Normal
af_ZA: Normaal

en: Lightmap
af_ZA: Lig-kaart

en: Speed X
af_ZA: Spoed X

en: Speed Y
af_ZA: Spoed Y

en: Acceleration
af_ZA: Versnelling

en: Blowing
af_ZA: Waaiende

en: Running
af_ZA: Hardlopende

en: On-grab script
af_ZA: Op-gryp skrif

en: On-ungrab script
af_ZA: Op-los skrif

en: Interactive particle system
af_ZA: Interaktiewe stukkie stelsel

en: Interval
af_ZA: Tussentyd

en: Linked
af_ZA: Gekoppelde

en: Resize offset x
af_ZA: Grootte-veranderings voorspanning x

en: Resize offset y
af_ZA: Grootte-veranderings voorspanning y

en: Speed x
af_ZA: Spoed x

en: Speed y
af_ZA: Spoed y

en: Left Colour
af_ZA: Linker Kleur

en: Right Colour
af_ZA: Regter Kleur

en: Top Colour
af_ZA: Boonste Kleur

en: Bottom Colour
af_ZA: Onderste Kleur

en: Vertical
af_ZA: Vertikaal

en: Horizontal
af_ZA: Horisontaal

en: Vertical (whole sector)
af_ZA: Vertikaal (hele afdeling)

en: Horizontal (whole sector)
af_ZA: Horisontaal (hele afdeling)

en: None
af_ZA: Geen

en: Brick
af_ZA: Baksteen

en: Spotlight
af_ZA: Kollig

en: Camera
af_ZA: Kamera

en: List of enemies
af_ZA: Lys van vyande

en: Enemy
af_ZA: Vyand

en: Add
af_ZA: Voeg by

en: Do you want to delete this badguy from the list?
af_ZA: Wil jy díe vyand van die lys verwyder?

en: Yes
af_ZA: Ja

en: No
af_ZA: Nee

en: Mix the colour
af_ZA: Meng die kleur

en: Cancel
af_ZA: Kanselleer

en: Edit script
af_ZA: Redigeer skrif

en: Toad
af_ZA: Padda

en: Stalactite
af_ZA: Stalaktiet

en: Jumpy
af_ZA: Springende

en: Track range
af_ZA: Dophou omvang

en: Vanish range
af_ZA: Verdwyn omvang

en: Fly speed
af_ZA: Vlugspoed

en: Mole's rock
af_ZA: Mol se rots

en: Death script
af_ZA: Doodgaan skrif

en: Owl
af_ZA: Uil

en: Initial delay
af_ZA: Aanvanklike pouse

en: Fire delay
af_ZA: Skiet pouse

en: Ammo
af_ZA: Ammunisie

en: Snowball
af_ZA: Sneeubal

en: Fixed position
af_ZA: Vaste posiesie

en: Lives
af_ZA: Lewens

en: Flame
af_ZA: Vlam

en: Badguy
af_ZA: Vyand

en: Mole
af_ZA: Mol

en: Snowman
af_ZA: Sneeuman

en: Fish
af_ZA: Vis

en: Interval (seconds)
af_ZA: Tussentyd (sekondes)

en: Random
af_ZA: Ewekansig

en: Enemies
af_ZA: Vyande

en: Limit dispensed badguys
af_ZA: Beperk geskepte vyande

en: Max concurrent badguys
af_ZA: Maksimum konkurrente vyande

en: Type
af_ZA: Tiepe

en: rocket launcher
af_ZA: Vierpyl lanseerder

en: cannon
af_ZA: Kannon

en: invisible
af_ZA: onsigbaar

en: Snail
af_ZA: Slak

en: Bouncing Snowball
af_ZA: Springende sneeubal

en: Dart
af_ZA: Pyl

en: Max coins collected:
af_ZA: Maks. versamelde muntstukke:

en: Max fragging:
af_ZA: Maks.fragging:

en: Max secrets found:
af_ZA: Maks. geheime gevind:

en: Best time completed:
af_ZA: Beste voltooide tyd:

en: Level target time:
af_ZA: Level miktyd:

en: Best Level Statistics
af_ZA: Beste Level Statistiek

en: You
af_ZA: Jy

en: Best
af_ZA: Beste

en: Coins
af_ZA: Muntstukke

en: Badguys
af_ZA: Vyande

en: Secrets
af_ZA: Geheime

en: Unknown object
af_ZA: Onbekende voorwerp

en: Usage: %s [OPTIONS] [LEVELFILE]
af_ZA: Gebrek: %s [OPSIES] [LEVEL-LEER]

en: General Options:
af_ZA: Algemene Opsies:

en:   -h, --help                   Show this help message and quit
af_ZA: -h, --help                     Wys hierdie help boodskap en eindig

en:   -v, --version                Show SuperTux version and quit
af_ZA:   -v, --version                Wys SuperTux weergawe en eindig

en:   --verbose                    Print verbose messages
af_ZA:   --verbose                    Wys verbose boodskappe

en:   --debug                      Print extra verbose messages
af_ZA:   --debug                      Wys ekstra verbose boodskappe

en:   --print-datadir              Print SuperTux's primary data directory.
af_ZA:   --print-datadir              Print SuperTux se primiere data vouer.

en: Video Options:
af_ZA: Video Opsies:

en:   -f, --fullscreen             Run in fullscreen mode
af_ZA:   -f, --fullscreen             Wys in volskerm modus

en:   -w, --window                 Run in window mode
af_ZA:   -w, --window                 Wys in venster mode

en:   -g, --geometry WIDTHxHEIGHT  Run SuperTux in given resolution
af_ZA:   -g, --geometry BREEDTExHOOGTE  Wys SuperTux in gegewe resolusie

en:   -a, --aspect WIDTH:HEIGHT    Run SuperTux with given aspect ratio
af_ZA:   -a, --aspect BREEDTE:HOOGTE    Wys SuperTux met gegewe aspek verdeling

en:   -d, --default                Reset video settings to default values
af_ZA:   -d, --default                  Herset video instellings tot aanvanklikke waardes

en:   --renderer RENDERER          Use sdl, opengl, or auto to render
af_ZA:   --renderer RENDERER            Gebruid sdl, opengl of auto om te teken

en: Audio Options:
af_ZA: Klank Opsies:

en:   --disable-sound              Disable sound effects
af_ZA:   --disable-sound             Skakel klank effekte af

en:   --disable-music              Disable music
af_ZA:   --disable-music              Skakel musiek af

en: Game Options:
af_ZA: Speletjie Opsies:

en:   --edit-level                 Open given level in editor
af_ZA:   --edit-level                 Maak gegewe level oop in redigeerder

en:   --show-fps                   Display framerate in levels
af_ZA:   --show-fps                   Wys raamkoers in levels

en:   --no-show-fps                Do not display framerate in levels
af_ZA:   --no-show-fps                Moenie raamkoers in levels wys nie

en:   --show-pos                   Display player's current position
af_ZA:   --show-pos                   Wys speler se posiesie

en:   --no-show-pos                Do not display player's position
af_ZA:   --no-show-pos                Moenie speler se posiesie wys nie

en:   --developer                  Switch on developer feature
af_ZA:   --developer                  Skakel ontwikkeraar funksie aan

en:   -s, --debug-scripts          Enable script debugger.
af_ZA:   -s, --debug-scripts          Skakel aan skrif debugger.

en:   --spawn-pos X,Y              Where in the level to spawn Tux. Only used if level is specified.
af_ZA:   --spawn-pos X,Y              Die beginpunt in die level vir Tux. Slegs gebruik as die level gespesifiseerd is.

en:   --sector SECTOR              Spawn Tux in SECTOR
af_ZA:   --sector SEKTOR              Begin met Tux in SEKTOR

en:   --spawnpoint SPAWNPOINT      Spawn Tux at SPAWNPOINT
af_ZA:   --spawnpoint BEGINPUNT       Begin met Tux by BEGINPUNT

en: Demo Recording Options:
af_ZA: Demo Rekord Opsies:

en:   --record-demo FILE LEVEL     Record a demo to FILE
af_ZA:   --record-demo LÊER LEVEL     Rekord 'n demo tot LÊER

en:   --play-demo FILE LEVEL       Play a recorded demo
af_ZA:   --play-demo LÊER LEVEL       Speel 'n gerekorde demo

en: Directory Options:
af_ZA: Vouer Opsies:

en:   --datadir DIR                Set the directory for the games datafiles
af_ZA:   --datadir VOUER               Stel die vouer vir die speletjie se datafiles

en:   --userdir DIR                Set the directory for user data (savegames, etc.)
af_ZA:   --userdir VOUER              Stel die vouer vir user data (savegames, ens.)

en: Add-On Options:
af_ZA: Add-On Opsies:

en:   --repository-url URL         Set the URL to the Add-On repository
af_ZA:   --repository-url URL         Stel die URL vir die Add-On repositorie

en: Environment variables:
af_ZA: Omgewings instellings:

en:   SUPERTUX2_USER_DIR           Directory for user data (savegames, etc.)
af_ZA:   SUPERTUX2_USER_DIR           Vouer vir user data (savegames, ens.)

en:   SUPERTUX2_DATA_DIR           Directory for the games datafiles
af_ZA:   SUPERTUX2_DATA_DIR           Vouer vir die speletjie se datafiles

en: Copyright
af_ZA: Kopiereg

en: This game comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY. This is free software, and you are welcome to
    redistribute it under certain conditions; see the license file for details.
af_ZA: Hierdie speletjie kom met ABSOLUUT GEEN WAARBORG. Hierdie is gratis sagteware, en u is welkom om dit te
    herversprei onder sekere omstandigede; bekyk die lisensie lêer vir meer inligting.

en: Contrib Levels
af_ZA: Bygedrade Levels

en: *NEW*
af_ZA: *NUUT*

en: Back
af_ZA: Terug

en: Game Speed
af_ZA: Speletjie Spoed

en: Adjust Game Speed
af_ZA: Verander Speletjie Spoed

en: Show Collision Rects
af_ZA: Wys Bots Reghoeke

en: Show Worldmap Path
af_ZA: Wys Wêreld-kaart Pad

en: Use Bitmap Fonts
af_ZA: Gebruik Bitmap Fonte

en: Each level must have at least one sector.
af_ZA: Elke level moet ten minste een sektor he.

en: Do you really want to delete this sector?
af_ZA: Wil jy rerig hierdie sektor verwyder?

en: Delete sector
af_ZA: Verwyder sektor

en: Objects
af_ZA: Voorwerpe

en: Create Level
af_ZA: Skep Level

en: Share this worldmap under license CC-BY-SA 4.0 International (advised).
    It allows modifications and redistribution by third-parties.
    If you don't agree with this license, change it in worldmap properties.
    DISCLAIMER: The SuperTux authors take no responsibility for your choice of license.
af_ZA: Deel hierdie wêreld-kaart onder lisensie CC-BY-SA 4.0 Internasionaal (advised).
    Dit laat toe veranderinge in herverdeling deur derde partye.
    As u nie met hierdie lisensie saamstem nie, verander dit asseblief in die wêreld-kaart instellings.
    VRAYWARING: Die SuperTux eienaars neem geen verantwoordlikheid vir u keuse van lisensie nie.

en: Share this level under license CC-BY-SA 4.0 International (advised).
    It allows modifications and redistribution by third-parties.
    If you don't agree with this license, change it in level properties.
    DISCLAIMER: The SuperTux authors take no responsibility for your choice of license.
af_ZA: Deel hierdie level onder lisensie CC-BY-SA 4.0 International (advised).
    Dit laat toe veranderinge in herverdeling deur derde partye.
    As u nie met hierdie lisensie saamstem nie, verander dit asseblief in die level eienskappe.
    VRYWARING: Die SuperTux eienaars neem geen verantwoordlikheid vir u keuse van lisensie nie.

en: Cheats
af_ZA: Kroeke

en: Bonus: Grow
af_ZA: Bonus: Groei

en: Bonus: Fire
af_ZA: Bonus: Vuur

en: Bonus: Ice
af_ZA: Bonus: Ys

en: Bonus: Air
af_ZA: Bonus: Lug

en: Bonus: Earth
af_ZA: Bonus: Grond

en: Bonus: None
af_ZA: Bonus: Geen

en: Leave Ghost Mode
af_ZA: Skakel Spook Mode af

en: Activate Ghost Mode
af_ZA: Skakel Spook Mode aan

en: Finish Level
af_ZA: Beeindig Level

en: Reset Level
af_ZA: Herset Level

en: Finish Worldmap
af_ZA: Voltooi Wêreld-kaart

en: Reset Worldmap
af_ZA: Herset Wêreld-kaart

en: %d level | %d levels
af_ZA[0]: %d level
af_ZA[1]: %d Level

en: Options
af_ZA: Opsies

en: Select Language
af_ZA: Kies Taal

en: Select a different language to display text in
af_ZA: Kies 'n ander taal om teks mee te wys

en: Language Packs
af_ZA: Taalpakke

en: Language packs contain up-to-date translations
af_ZA: Taalpakke behels op-datum vertalings

en: Select Profile
af_ZA: Kies Profiel

en: Select a profile to play with
af_ZA: Kies 'n profiel om met to speel

en: Window Resizable
af_ZA: Venster se Grote Veranderbaar

en: Allow window resizing, might require a restart to take effect
af_ZA: Laat toe om vernstergrote te verander, mag dalk herbeginning vereis

en: Window Resolution
af_ZA: Venster Resolusie

en: Resize the window to the given size
af_ZA: Stel die venster tot die gegewe grote

en: Fullscreen
af_ZA: Volskerm

en: Fill the entire screen
af_ZA: Maak die hele skerm vol

en: Fullscreen Resolution
af_ZA: Volskerm Resolusie

en: Determine the resolution used in fullscreen mode (you must toggle fullscreen to complete the change)
af_ZA: Stel vas die resolusie gebruik in volskerm mode (jy moet die volskerm opsie skakel om die verandering te voltooi)

en: Magnification
af_ZA: Vergroting

en: Change the magnification of the game area
af_ZA: Verander die vergroting van die speletjie gebied

en: Set the VSync mode
af_ZA: Stel die VSync modus

en: Aspect Ratio
af_ZA: Aspek Proporsie

en: Adjust the aspect ratio
af_ZA: Verander die aspek proporsie

en: Disable all sound effects
af_ZA: Skakel alle klank effekte af

en: Disable all music
af_ZA: Skakel alle musiek af

en: Sound Volume
af_ZA: Klank Volume

en: Adjust sound volume
af_ZA: Verander klank volume

en: Music Volume
af_ZA: Musiek volume

en: Adjust music volume
af_ZA: Verander musiek volume

en: Sound (disabled)
af_ZA: Klank (afgeskakel)

en: Music (disabled)
af_ZA: Musiek (afgeskakel)

en: Setup Keyboard
af_ZA: Stel Sleutelbord op

en: Configure key-action mappings
af_ZA: Stel in sleutal-aksie pare

en: Setup Joystick
af_ZA: Stel in Joystick

en: Configure joystick control-action mappings
af_ZA: Stel in joystick kontrol-aksie pare

en: Enable transitions
af_ZA: Skakel transisies aan

en: Enable screen transitions and smooth menu animation
af_ZA: Skakel skerm transisies en gladde menu animasie aan

en: Developer Mode
af_ZA: Ontwikkelaar Modus

en: Christmas Mode
af_ZA: Kersfees Modus

en: Confirmation Dialog
af_ZA: Bevestigings Dialoog

en: Pause on focus loss
af_ZA: Wag wanneer fokus verloor is

en: Start Game
af_ZA: Begin Speel

en: Level Editor
af_ZA: Level Redigeerder

en: Credits
af_ZA: Krediete

en: Donate
af_ZA: Doneer

en: Quit
af_ZA: Maak Toe

en: Initialization script
af_ZA: Inisialisering skrif

en: Gravity
af_ZA: Graviteit

en: Resize offset X
af_ZA: Verander grootte voorspanning X

en: Resize offset Y
af_ZA: Verander grootte voorspanning Y

en: Resize
af_ZA: Verander grootte

en: [Profile %s]
af_ZA: [Profiel %s]

en: Profile %s
af_ZA: Profiel %s

en: Description
af_ZA: Beskrywing

en: Worldmap
af_ZA: Wêreld-kaart

en: Levelset
af_ZA: Levelstel

en: World
af_ZA: Wêreld

en: Unknown
af_ZA: Onbekende

en: %s "%s" by "%s"
af_ZA: %s "%s" deur "%s"

en: No Add-ons installed
af_ZA: Geen Add-ons geinstalleer nie

en: No Add-ons found
af_ZA: Geen Add-ons gekry nie

en: Install %s *NEW*
af_ZA: Installeer %s *NUUT*

en: Install %s
af_ZA: Installeer %s

en: No new Add-ons found
af_ZA: Geen nuwe Add-ons gekry nie

en: Check Online (disabled)
af_ZA: Kyk Aanlyn (afgeskakel)

en: Check Online
af_ZA: Kyk Aanlyn

en: Downloading Add-On Repository Index
af_ZA: Laai Tans Add-Ons Repositorie Indeks af

en: Downloading %s
af_ZA: Laai Tans af %s

en: Please restart SuperTux
    for these changes to take effect.
af_ZA: Herbegin asseblief vir SuperTux
    om hierdie veranderinge effek te laat neem.

en: Please enter a name for this level subset.
af_ZA: Gee asseblief 'n naam vir die level onderafdeling.

en: Story Mode
af_ZA: Storie Modus

en: Are you sure?
af_ZA: Is jy seker?

en: Continue
af_ZA: Gaan voort

en: Restart Level
af_ZA: Herbegin Level

en: Abort Level
af_ZA: Aborteer Level

en: Up
af_ZA: Op

en: Down
af_ZA: Af

en: Left
af_ZA: Links

en: Right
af_ZA: Regs

en: Jump
af_ZA: Spring

en: Peek Left
af_ZA: Loer Links

en: Peek Right
af_ZA: Loer Regs

en: Peek Up
af_ZA: Loer Boontoe

en: Peek Down
af_ZA: Loer Ondertoe

en: Console
af_ZA: Konsole

en: Cheat Menu
af_ZA: Kroek Kieslys

en: Debug Menu
af_ZA: Debug Kieslys

en: Jump with Up
af_ZA: Spring op Met

en: Up cursor
af_ZA: Op wyser

en: Down cursor
af_ZA: Af wyser

en: Left cursor
af_ZA: Links wyser

en: Right cursor
af_ZA: Regs wyser

en: Right Shift
af_ZA: Regs Shift

en: Left Shift
af_ZA: Links Shift

en: Right Control
af_ZA: Regs Control

en: Left Control
af_ZA: Links Control

en: Right Alt
af_ZA: Regs Alt

en: Left Alt
af_ZA: Links Alt

en: Right Command
af_ZA: Regs Command

en: Left Command
af_ZA: Links Command

en: Press Key
af_ZA: Tik Sleutel

en: Language
af_ZA: Taal

en: Use manual configuration instead of SDL2's automatic GameController support
af_ZA: Gebruik manual configuration in plaas van SDL2 se automatiese GameController ondersteuning

en: Pause/Menu
af_ZA: Pouseer/Kieslys

en: No Joysticks found
af_ZA: Geen Joysticks gekry nie

en: Scan for Joysticks
af_ZA: Soek vir Joysticks

en: Press Button
af_ZA: Druk Knoppie

en: Axis
af_ZA: As

en: Hat Up
af_ZA: Hoet Boontoe

en: Hat Down
af_ZA: Hoet Ondertoe

en: Hat Left
af_ZA: Hoet Links

en: Hat Right
af_ZA: Hoet Regs

en: Pause
af_ZA: Pousseer

en: Leave World
af_ZA: Verlaat Wêreld

en: Abort Download
af_ZA: Aborteer Aflaai

en: Error:
af_ZA: Vout:

en: Close
af_ZA: Maak Toe

en: Bonus: Star
af_ZA: Bonus: Ster

en: Shrink Tux
af_ZA: Maak Tux Klein

en: Kill Tux
af_ZA: Maak Tux Dood

en: Author
af_ZA: Skepper

en: Contact
af_ZA: Kontak

en: License
af_ZA: Lisensie

en: Tileset
af_ZA: Teëlstel

en: Please enter a name for this level.
af_ZA: Gee asseblief 'n naam vir die level.

en: Please enter a level author for this level.
af_ZA: Gee asseblief 'n skepper vir die level.

en: Please enter a license for this level.
af_ZA: Gee asseblief 'n lisensie vir die level.

en: 1/8 tile (4px)
af_ZA: 1/8 teël (4px)

en: 1/4 tile (8px)
af_ZA: 1/4 teël (8px)

en: 1/2 tile (16px)
af_ZA: 1/2 teël (16px)

en: 1 tile (32px)
af_ZA: 1 teël (32px)

en: contributed by %s
af_ZA: bygedra deur %s

en: Badguys killed
af_ZA: Vyande vernietig

en: Best time
af_ZA: Beste tyd

en: Level target time
af_ZA: Level miktyd

en: Others
af_ZA: Andere

en: Joystick Mappings
af_ZA: Joystick Instellings

en: <no title>
af_ZA: <geen titel>

en: Path Node
af_ZA: Pad Node

en: up
af_ZA: op

en: down
af_ZA: af

en: West
af_ZA: Wes

en: East
af_ZA: Oos

en: North
af_ZA: Noord

en: South
af_ZA: Suid

en: One shot
af_ZA: Eenmaal

en: Ping-pong
af_ZA: Heen en weer

en: Circular
af_ZA: Sirkel

en: Unordered
af_ZA: Ongeordende

en: true
af_ZA: waar

en: false
af_ZA: vals

en: invalid
af_ZA: ongeldige

en: Remove
af_ZA: Verwyder

en: Teleporter
af_ZA: Teleporteerder

en: Special tile
af_ZA: Spesiale teël

en: Some obsolete add-ons are still active
    and might cause collisions with default Super Tux structure.
    You can still enable these add-ons in the menu.
    Disabling these add-ons will not delete your game progress.
af_ZA: Partei uitgediende add-ons is nog steeds aktief
    en mag dalk bots met die oorspronklike Super Tux struktuur.
    Jy kan nog steeds hierdie add-ons aanskakel in die menu.
    As jy julle afskakel sal dit nie you speletjie vordering uitvee nie.

en: Disable add-ons
af_ZA: Skakel add-ons af

en: Leave editor
af_ZA: Verlaat redigeerder

en: Couldn't find a "main" sector.
    Please change the name of the sector where
    you'd like the player to start to "main"
af_ZA: Kon nie 'n "main" sektor kry nie.
    Verander asseblief die naam van die sektor waar
    die speler moet begin na "main".

en: Couldn't find a "main" spawnpoint.
     Please change the name of the spawnpoint where
    you'd like the player to start to "main"
af_ZA: Kon nie 'n "main" beginpunt kry nie.
    Verander asseblief die naam van die beginpunt waar
    die speler moet begin na "main".

en: Title colour
af_ZA: Titel kleur

en: Automatic
af_ZA: Outomatiese

en: Target worldmap
af_ZA: Gemikte wêreld-kaart

en: Stay action
af_ZA: Wag aksie

en: Initial stay action
af_ZA: Oorspronklike wag aksie

en: Stay group
af_ZA: Wag groep

en: Change on touch
af_ZA: Verander op raak

en: Show message
af_ZA: Wys boodskap

en: Invisible
af_ZA: Onsigbaar

en: Programming, project lead ad interim
af_ZA: Programmeering, projek leier in tussentyd

en: Graphics
af_ZA: Prente

en: Graphics, Programming, Level Design
af_ZA: Prente, Programmeering, Level Ontwerp

en: Programming
af_ZA: Programmeering

en: Original Developer
af_ZA: Oorspronklike Ontwikkelaar

en: Music, Level Design
af_ZA: Musiek, Level Ontwerp

en: Programming, Graphics, Level Design
af_ZA: Programmeering, Prente, Level Ontwerp

en: Programming, Level Design
af_ZA: Programmeering, Level Ontwerp

en: Graphics, Story
af_ZA: Prente, Storie

en: Programming, Documentation
af_ZA: Programmeering, Dokumentasie

en: Programming, "Flexlay" Level editor
af_ZA: Programmeering, "Flexlay" Level redigeerder

en: Translation Guru (and many details anyone else could have done)
af_ZA: Vertalings Guru (en baie dinge wat enigeiemand kon doen)

en: Level Design
af_ZA: Level Ontwerp

en: Additional contributors
af_ZA: Ander bydraers

en: Bug fixes
af_ZA: Foutoplossings

en: Scripting functions, Level fixes
af_ZA: Scrif funksies, Level foutoplossings

en: Code quality fixes
af_ZA: Kode kwaliteit foutoplossings

en: Various contributions
af_ZA: Allerande bydrae

en: Code contributions
af_ZA: Kode bydrae

en: Code contribution, AppData file
af_ZA: Kode bydrae, AppData lêer

en: Bug fix
af_ZA: Foutoplossing

en: Menu reorganization
af_ZA: Kieslys herrangskikking

en: Fixing tile bugs
af_ZA: Teël voute regmaak

en: Scripting function fix
af_ZA: Skrif funksie foutoplossings

en: Support for "glbinding" as optional OpenGL binding
af_ZA: Ondersteuning vir "glbinding" as 'n opsionele OpenGL verbinding

en: New menu code
af_ZA: Kode vir nuwe kieslys

en: Big Tux Walking Sprites improvements
af_ZA: Groot Tux Stap Sprites verbeteringe

en: Contrib Programming
af_ZA: Programmeering Bydrae

en: Programming, Previous Maintainer
af_ZA: Programmeering, Vorige Maintainer

en: Localization
af_ZA: Vertaling

en: Creator of Tux, the Linux penguin
af_ZA: Skepper van Tux, die Linux pikkewyn

en: SDL, OpenAL and OpenGL
af_ZA: SDL, OpenAL en OpenGL

en: For making such a great gaming experience
            possible on Linux
af_ZA: Om so 'n uitstekende speel ervaring 
         moontlik te maak op Linux

en: Visit our webpage at
af_ZA: Besoek ons webwerf by

en: Or visit us directly at IRC:
af_ZA: Of besoek ons direk op IRC:

en: #supertux at webchat.freenode.net
af_ZA: #supertux by webchat.freenode.net

en: Or at our Forum:
af_ZA: Op ons Forum:

en: Comments, ideas and suggestions
af_ZA: Kommentaar, idees en voorstelle

en: go to our mailing list
af_ZA: gaan na ons poslys

note: l10n: typo contact
en: Typographical errors can be
af_ZA: Tipografiese voute kan

note: l10n: typo contact
en: reported to
af_ZA: gerapporteer word na

en: Want to help…
af_ZA: Wil jy help...

en: …with localization?
af_ZA: ...met vertaling?

en: …with something else?
af_ZA: ...met iets anders?

en: Thank you for
af_ZA: Dankie dat u

en: playing
af_ZA: gespeel het

en: Bosses
af_ZA: Base

en: Projectiles
af_ZA: Projekteële

en: Forest
af_ZA: Woud

en: Ice Cave & Crystal
af_ZA: Ysgrot en Kristal

en: Embellishments
af_ZA: Versiersels

en: Ice
af_ZA: Ys

en: Castle
af_ZA: Kasteel

en: Snow
af_ZA: Sneeu

en: Snow Mountain
af_ZA: Sneeu Berg

en: Industrial
af_ZA: Industrieel

en: Water paths
af_ZA: Waterpaaie

en: Castle paths
af_ZA: Kasteelpaaie

en: Darker Forest
af_ZA: Donkerer Woud
