SuperTux - en to hr translation catalogue (83 entries)

en: Time
hr: Vrijeme

en: Level
hr: Razina

en: Sound
hr: Zvuk

en: Action
hr: Akcija

en: auto
hr: automatski

en: contributed by %s
hr: Doprinosi od %s

en: Best Level Statistics
hr: Statistika najbolje Razine

en: Coins
hr: Novčići

en: Badguys killed
hr: Ubijeno neprijatelja

en: Secrets
hr: Tajne

en: Best time
hr: Najbolje vrijeme

en: Levelset
hr: Set Razina

en: Worldmap
hr: Karta Svijeta

en: World
hr: Svijet

en: %s "%s" by "%s"
hr: %s "%s" od "%s"

en: Add-ons
hr: Dodatci

en: Check Online (disabled)
hr: Provjeri na mreži (onemogućeno)

en: Check Online
hr: Provjeri na mreži

en: Back
hr: Natrag

en: Contrib Levels
hr: Dodatne razine

en: Music
hr: Glazba

en: Continue
hr: Nastavi

en: Options
hr: Opcije

en: Abort Level
hr: Prekini Razinu

en: Setup Joystick
hr: Konfiguriraj Joystick

en: Up
hr: Gore

en: Down
hr: Dolje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desno

en: Jump
hr: Skok

en: Pause/Menu
hr: Pauza/Izbornik

en: Peek Left
hr: Pogledaj lijevo

en: Peek Right
hr: Pogledaj desno

en: Peek Up
hr: Pogledaj gore

en: Peek Down
hr: Pogledaj dolje

en: Console
hr: Konzola

en: Jump with Up
hr: Skok tipkom prema gore

en: No Joysticks found
hr: Joystick nije pronađen

en: Scan for Joysticks
hr: Pretraga Joysticka

en: None
hr: Ništa

en: Press Button
hr: Pritisni tipku

en: Setup Keyboard
hr: Konfiguriraj tipkovnicu

en: Up cursor
hr: Pokazivač gore

en: Down cursor
hr: Pokazivač dolje

en: Left cursor
hr: Pokazivač lijevo

en: Right cursor
hr: Pokazivač desno

en: Return
hr: Enter

en: Space
hr: Razmaknica

en: Right Shift
hr: Desni Shift

en: Left Shift
hr: Lijevi Shift

en: Right Control
hr: Desni CTRL

en: Left Control
hr: Lijevi CTRL

en: Right Alt
hr: Desni Alt

en: Left Alt
hr: Lijevi Alt

en: Press Key
hr: Pritisni tipku

en: Language
hr: Jezik

en: <auto-detect>
hr: <autodetekcija>

en: Start Game
hr: Započni igru

en: Credits
hr: Zahvale

en: Quit
hr: Izlaz

en: Select Language
hr: Odaberi Jezik

en: Select a different language to display text in
hr: Izaberite drugi jezik za prikazivanje teksta

en: Select Profile
hr: Izaberi Profil

en: Select a profile to play with
hr: Izaberi profil za igru

en: Fullscreen
hr: Puni Zaslon

en: Fill the entire screen
hr: Popuni cijeli zaslon

en: Resolution
hr: Rezolucija

en: Determine the resolution used in fullscreen mode (you must toggle fullscreen to complete the change)
hr: Odredi rezoluciju koja se koristi preko cijelog zaslona (morate uključiti prikazivanje preko cijelog zaslona da bi se postavke primjenile)

en: Magnification
hr: Povećanje

en: Change the magnification of the game area
hr: Izmijeni povećanje prostora za igru

en: Aspect Ratio
hr: Omjer

en: Adjust the aspect ratio
hr: Podesi omjer

en: Disable all sound effects
hr: Isključi sve zvučne efekte

en: Disable all music
hr: Isključi glazbu

en: Sound (disabled)
hr: Zvuk (isključen)

en: Music (disabled)
hr: Glazba (isključena)

en: Pause
hr: Pauza

en: Max coins collected:
hr: Maksimalno prikupljenih novčića:

en: Max secrets found:
hr: Maksimalan broj pronađenih Tajni:

en: You
hr: Ti

en: Best
hr: Najbolji

en: Badguys
hr: Neprijatelji

en: You found a secret area!
hr: Pronašli ste novu tajnu!
