SuperTux - en to et translation catalogue (91 entries)

en: Joystick Mappings
et: Juhtkangi määrangud

en: Time
et: Aeg

en: Level
et: Tasand

en: Sound
et: Heli

en: Action
et: Tegevus

en: auto
et: automaatne

en: contributed by %s
et: loodud %s poolt

en: Best Level Statistics
et: Tasandi parim tulemus

en: Coins
et: Münte

en: Badguys killed
et: Kolle tapetud

en: Secrets
et: Salakohti

en: Best time
et: Kiireim aeg

en: Level target time
et: Arvestatava aja limiit

en: Levelset
et: Tasandite komplekt

en: Worldmap
et: Maailmakaart

en: World
et: Maailm

en: %s "%s" by "%s"
et: %s "%s", loodud "%s" poolt

en: Add-ons
et: Lisad

en: Check Online (disabled)
et: Lae Internetist (mitteaktiivne)

en: Check Online
et: Lae Internetist

en: Back
et: Tagasi

en: Contrib Levels
et: Kaasloodud tasandid

en: Music
et: Muusika

en: Continue
et: Jätka

en: Options
et: Seaded

en: Abort Level
et: Välju tasandilt

en: Setup Joystick
et: Seadista juhtkangi

en: Up
et: Üles

en: Down
et: Alla

en: Left
et: Vasakule

en: Right
et: Paremal

en: Jump
et: Hüppa

en: Pause/Menu
et: Paus/Menüü

en: Peek Left
et: Piilu vasakule

en: Peek Right
et: Piilu paremale

en: Peek Up
et: Piilu üles

en: Peek Down
et: Piilu alla

en: Console
et: Konsool

en: Jump with Up
et: Hüppa üles vajutusega

en: No Joysticks found
et: Juhtkange ei leitud

en: Scan for Joysticks
et: Otsi juhtkange

en: None
et: Puudub

en: Press Button
et: Vajuta klahvi

en: Setup Keyboard
et: Seadista klaviatuuri

en: Up cursor
et: Ülemine nooleklahv

en: Down cursor
et: Alumine nooleklahv

en: Left cursor
et: Vasak nooleklahv

en: Right cursor
et: Parem nooleklahv

en: Return
et: Enter

en: Space
et: Tühik

en: Right Shift
et: Parem shift

en: Left Shift
et: Vasak shift

en: Right Control
et: Parem kontrol

en: Left Control
et: Vasak kontrol

en: Right Alt
et: Parem alt

en: Left Alt
et: Vasak alt

en: Press Key
et: Vajuta klahvi

en: Language
et: Keel

en: <auto-detect>
et: <automaattuvastus>

en: Start Game
et: Alusta mängu

en: Credits
et: Tänuavaldused

en: Quit
et: Välju

en: Select Language
et: Vali keel

en: Select a different language to display text in
et: Vali teksti kuvamiseks mingi muu keel

en: Select Profile
et: Vali profiil

en: Select a profile to play with
et: Vali mänguprofiil

en: Fullscreen
et: Täisekraan

en: Fill the entire screen
et: Täida terve ekraan

en: Resolution
et: Eraldusvõime

en: Determine the resolution used in fullscreen mode (you must toggle fullscreen to complete the change)
et: Määra täisekraani eraldusvõime (salvestamiseks on vajalik täisekraani valiku välja ja sisse lülitamine)

en: Magnification
et: Suurendus

en: Change the magnification of the game area
et: Muuda mänguala suurendust

en: Aspect Ratio
et: Kuvasuhe

en: Adjust the aspect ratio
et: Kohanda kuvasuhet

en: Disable all sound effects
et: Lülita kõik helieffektid välja

en: Disable all music
et: Lülita muusika välja

en: Sound (disabled)
et: Heli (mitteaktiivne)

en: Music (disabled)
et: Muusika (mitteaktiivne)

en: Configure key-action mappings
et: Määra tegevustele klahvid

en: Configure joystick control-action mappings
et: Määra tegevustele juhtkangi teljed ja nupud

en: Pause
et: Paus

en: Max coins collected:
et: Enim münte korjatud:

en: Max fragging:
et: Enim kolle tapetud:

en: Max secrets found:
et: Enim salakohti leitud:

en: Best time completed:
et: Kiireim läbimise aeg

en: Level target time:
et: Arvestatava aja limiit:

en: You
et: Sina

en: Best
et: Parim

en: Badguys
et: Kollid

en: Copyright
et: Autoriõigused kaitstud

en: You found a secret area!
et: Sa leidsid salakoha!
