SuperTux - en to lt translation catalogue (87 entries)

en: Time
lt: Laikas

en: OK
lt: Gerai

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Sound
lt: Garsai

en: Action
lt: Veiksmas

en: General Options:
lt: Bendrieji nustatymai:

en: Video Options:
lt: Vaizdo nustatymai:

en: Audio Options:
lt: Garso nustatymai:

en: Best Level Statistics
lt: Geriausia lygio statistika

en: Coins
lt: Monetos

en: Badguys killed
lt: Sunaikinta blogiečių

en: Secrets
lt: Paslaptys

en: World
lt: Pasaulis

en: Add-ons
lt: Priedai

en: No Add-ons installed
lt: Neįdiegtas joks papildinys

en: No Add-ons found
lt: Papildinių nerasta

en: Install %s *NEW*
lt: Įdiegti %s *Naujas*

en: Install %s
lt: Įdiegti %s

en: No new Add-ons found
lt: Naujų papildinių nerasta

en: Check Online (disabled)
lt: Tikrinimas tinkle (išjungtas)

en: Check Online
lt: Pasitikrinti tinkle

en: Back
lt: Atgal

en: Downloading %s
lt: Atsiunčiama %s

en: Bonus: Fire
lt: Premija: Ugnies šoviniai

en: Bonus: Ice
lt: Premija: Ledas

en: Bonus: Star
lt: Premija: Žvaigždė

en: Finish Level
lt: Baigti lygį

en: Contrib Levels
lt: Papildomi lygiai

en: Abort Download
lt: Nutraukti siuntimą

en: Error:
lt: Klaida:

en: Ok
lt: Gerai

en: Close
lt: Užverti

en: Music
lt: Muzika

en: Continue
lt: Tęsti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Abort Level
lt: Nutraukti lygį

en: Setup Joystick
lt: Vairalazdės nustatymas

en: Up
lt: Viršun

en: Down
lt: Apačion

en: Left
lt: Kairėn

en: Right
lt: Dešinėn

en: Jump
lt: Šokti

en: Pause/Menu
lt: Pauzė/meniu

en: Peek Left
lt: Pažvelgti į kairę

en: Peek Right
lt: Pažvelgti į dešinę

en: Console
lt: Valdymo pultas

en: No Joysticks found
lt: Vairalazdžių nerasta

en: None
lt: Joks

en: Press Button
lt: Paspausk mygtuką

en: Setup Keyboard
lt: Klaviatūros nustatymas

en: Up cursor
lt: Rodyklė viršun

en: Down cursor
lt: Rodyklė žemyn

en: Left cursor
lt: Rodyklė kairėn

en: Right cursor
lt: Rodyklė dešinėn

en: Return
lt: Įvestis

en: Space
lt: Tarpas

en: Right Shift
lt: Dešinysis Shift

en: Left Shift
lt: Kairysis Shift

en: Right Control
lt: Dešinysis Control

en: Left Control
lt: Kairysis Control

en: Right Alt
lt: Dešinysis Alt

en: Left Alt
lt: Kairysis Alt

en: Press Key
lt: Paspauskite klavišą

en: Language
lt: Kalba

en: Start Game
lt: Pradėti žaidimą

en: Credits
lt: Kūrėjų sąrašas

en: Quit
lt: Baigti

en: Quit SuperTux
lt: Baigti žaidimą

en: Select Language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Fullscreen
lt: Rodyti visame ekrane

en: Resolution
lt: Raiška

en: Disable all sound effects
lt: Išjungti visus garso efektus

en: Disable all music
lt: Išjungti žaidimo muziką

en: Sound (disabled)
lt: Garsai (uždrausti)

en: Music (disabled)
lt: Muzika (uždrausta)

en: Christmas Mode
lt: Kalėdinė išvaizda

en: Story Mode
lt: Pirmieji nuotykiai

en: Bonus: None
lt: Premija: Nėra

en: Pause
lt: Pauzė

en: Max coins collected:
lt: Surinkta daugiausiai monetų

en: Max fragging:
lt: Didžiausias fragmentavimas:

en: Max secrets found:
lt: Rasta daugiausia paslapčių:

en: You
lt: Tu

en: Best
lt: Geriausiai

en: Badguys
lt: Blogiečiai

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: You found a secret area!
lt: Radai slaptą vietovę!
