gnome-games - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Preferences
am: ምርጫዎች

en: New Game
am: አዲስ ጨዋታ

en: Score
am: ነጥብ

en: Small
am: ትንሽ

en: Large
am: ትልቅ
