synaptic - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: <application>Synaptic Package Manager</application> Manual V0.1.2
sl: Priročnik za urejevalnik paketov <application>Synaptic</application> različice V0.1.2

en: This manual describes version 0.53 of Synaptic Package Manager.
sl: Priročnik je napisan za program urejevalnik paketov Synaptic, različice 0,53.

en: Legal Notice
sl: Pravno obvestilo

en: Feedback
sl: Odziv

en: Synaptic Package Manager
sl: Upravljalnik paketov Synaptic

en: Packages
sl: Paketi

en: Software
sl: Programska oprema

en: Introduction
sl: Uvod

en: Install, remove, configure, upgrade and downgrade single and multiple packages.
sl: Namestitev, odstranjevanje in nastavljanje ter nadgradnja programskih paketov.

en: Upgrade your whole system.
sl: Posodobitev celotnega sistema.

en: Manage package repositories.
sl: Upravljanje skladišč paketov

en: <guimenu>GNOME Applications</guimenu> menu
sl: Meni <guimenu>Programi namizja GNOME</guimenu> menu

en: KDE menu
sl: Nemi KDE

en: Command line
sl: Ukazna vrstica

en: Main Window
sl: Glavno okno

en: Overview
sl: Povzetek

en: Description
sl: Opis

en: Menubar
sl: Menijska vrstica

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica

en: Package list
sl: Seznam paketov

en: Description field
sl: Polje z opisom

en: Statusbar
sl: Vrstica stanja

en: Reload
sl: Ponovno naloži

en: Mark all Upgrades
sl: Označi vse posodobitve

en: Apply
sl: Uveljavi

en: Apply all marked changes.
sl: Uveljavi vse označene spremembe

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Search
sl: Poišči

en: Category Selector
sl: Izbirnik kategorij

en: Status
sl: Stanje

en: Alphabet
sl: Abeceda
