sysstat 11.5.1 - en to cs translation catalogue (78 entries)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ]
cs: Použití: %s [přepínače] [<interval> [<počet>]]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]
cs: Přepínače jsou:
    [-c] [-d] [-h] [-k|-m] [-N] [-t] [-V] [-x] [-y] [-z]
    [-j {ID|LABEL|PATH|UUID|…}] [-o JSON]
    [[-H] -g <název_skupiny>] [-p [<zařízení>[,…]|ALL]]
    [<zařízení> […]|ALL] [--debuginfo]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ]
cs: Přepínače jsou:
    [-c] [-d] [-h] [-k|-m] [-N] [-t] [-V] [-x] [-y] [-z]
    [-j {ID|LABEL|PATH|UUID|…}] [-o JSON]
    [[-H] -g <název_skupiny>] [-p [<zařízení>[,…]|ALL]]
    [<zařízení> […]|ALL]

en: Cannot find disk data
cs: Nelze najít data na disku

en: Invalid type of persistent device name
cs: Neplatný typ trvalého názvu zařízení

en: System activity data file: %s (%#x)
cs: Datový soubor se systémovými aktivitami: %s (%#x)

en: Genuine sa datafile: %s (%x)
cs: Skutečný datový soubor se systémovými aktivitami: %s (%x)

en: no
cs: ne

en: yes
cs: ano

en: Host:
cs: Počítač:

en: Number of CPU for last samples in file: %u
cs: Počet CPU pro poslední vzorky v souboru: %u

en: File date: %s
cs: Datum souboru: %s

en: File time:
cs: Čas souboru:

en: Size of a long int: %d
cs: Velikost „long int“: %d

en: List of activities:
cs: Seznam aktivit:

en: 	[Unknown activity format]
cs: 	[Neznámý formát aktivity]

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <outfile> ]
cs: Použití: %s [přepínače] [<interval> [<počet>]] [<vstupní_soubor>]

en: Options are:
    [ -C <comment> ] [ -D ] [ -F ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]
cs: Přepínače jsou:
    [-C <komentář>] [-D] [-F] [-L] [-V]
    [-S {INT|DISK|IPV6|POWER|SNMP|XDISK|ALL|XALL}]

en: Cannot write data to system activity file: %s
cs: Nelze zapsat data do souboru se systémovými aktivitami: %s

en: Cannot write system activity file header: %s
cs: Nelze zapsat hlavičku souboru se systémovými aktivitami: %s

en: Cannot open %s: %s
cs: Nelze otevřít %s: %s

en: Cannot append data to that file (%s)
cs: Nelze připojit data do tohoto souboru (%s)

en: sysstat version %s
cs: sysstat verze %s

en: Options are:
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ --debuginfo ]
cs: Přepínače jsou:
    [-h] [-k|-m] [-t] [-V] [--debuginfo]

en: Options are:
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]
cs: Přepínače jsou:
    [-h] [-k|-m] [-t] [-V]

en: Options are:
    [ -A ] [ -u ] [ -V ] [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ]
    [ -o JSON ] [ -P { <cpu> [,...] | ON | ALL } ]
cs: Přepínače jsou:
    [-A] [-u] [-V] [-I {SUM|CPU|SCPU|ALL}]
    [-o JSON] [-P {<procesor>[,…]|ON|ALL}]

en: Average:
cs: Průměr:

en: Not that many processors!
cs: Tolik procesorů není!

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <datafile> | -[0-9]+ ]
cs: Použití: %s [přepínače] [<interval> [<počet>]] [<datový_soubor>|-[0-9]+]

en: Options are:
    [ -C ] [ -c | -d | -g | -j | -p | -x ] [ -H ] [ -h ] [ -T | -t | -U ] [ -V ]
    [ -O <opts> [,...] ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
    [ -- <sar_options> ]
cs: Přepínače jsou:
    [-C] [-c|-d|-g|-j|-p|-x] [-H] [-h] [-T|-t|-U] [-V]
    [-O <volby> [,…] ] [-P {<procesor> [,…]|ALL}]
    [-s[ <hh:mm[:ss]>]] [-e[ <hh:mm[:ss]>]]
    [-- <přepínače_sar>]

en: Options are:
    [ -A ] [ -B ] [ -b ] [ -C ] [ -D ] [ -d ] [ -F [ MOUNT ] ] [ -H ] [ -h ]
    [ -p ] [ -q ] [ -R ] [ -r [ ALL ] ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -V ]
    [ -v ] [ -W ] [ -w ] [ -y ] [ --sadc ]
    [ -I { <int> [,...] | SUM | ALL | XALL } ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ -m { <keyword> [,...] | ALL } ] [ -n { <keyword> [,...] | ALL } ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ -f [ <filename> ] | -o [ <filename> ] | -[0-9]+ ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
cs: Přepínače jsou:
    [-A] [-B] [-b] [-C] [-D] [-d] [-F [MOUNT]] [-H] [-h]
    [-p] [-q] [-R] [-r [ALL]] [-S] [-t] [-u [ALL]] [-V]
    [-v] [-W] [-w] [-y] [--sadc]
    [-I {<přerušení>[,…]|SUM|ALL|XALL}] [-P {<procesor>[,…]|ALL}]
    [-m {<klíčové_slovo>[,…]|ALL}] [-n {<klíčové_slovo>[,…]|ALL}]
    [-j {ID|LABEL|PATH|UUID|…}]
    [-f [<název_souboru>]|-o [<název_souboru>]|-[0-9]+]
    [-i <interval>] [-s[ <hh:mm[:ss]>]] [-e[ <hh:mm[:ss]>]]

en: Main options and reports:
cs: Hlavní přepínače a výstupní sestavy:

en: 	-B	Paging statistics
cs: 	-B	Statistiky stránkování

en: 	-b	I/O and transfer rate statistics
cs: 	-b	Statistiky přenosové rychlosti V/V

en: 	-d	Block devices statistics
cs: 	-d	Statistiky blokových zařízení

en: 	-F [ MOUNT ]
cs: 	-F [MOUNT]

en: 		Filesystems statistics
cs: 		Statistiky souborových systémů

en: 	-H	Hugepages utilization statistics
cs: 	-H	Statistiky využití velkých paměťových stránek (hugepages)

en: 	-I { <int> | SUM | ALL | XALL }
    		Interrupts statistics
cs: 	-I {<přerušení>|SUM|ALL|XALL}
    		Statistiky přerušení

en: 	-m { <keyword> [,...] | ALL }
    		Power management statistics
    		Keywords are:
    		CPU	CPU instantaneous clock frequency
    		FAN	Fans speed
    		FREQ	CPU average clock frequency
    		IN	Voltage inputs
    		TEMP	Devices temperature
    		USB	USB devices plugged into the system
cs: 	-m {<klíčové_slovo>[,…]|ALL}
    		Statistiky správy napájení
    		Klíčová slova jsou:
    		CPU	Momentální frekvence procesoru
    		FAN	Rychlost ventilátoru
    		FREQ	Průměrná frekvence procesoru
    		IN	Vstupní napětí
    		TEMP	Teplota zařízení
    		USB	Zařízení USB připojená do systému

en: 	-n { <keyword> [,...] | ALL }
    		Network statistics
    		Keywords are:
    		DEV	Network interfaces
    		EDEV	Network interfaces (errors)
    		NFS	NFS client
    		NFSD	NFS server
    		SOCK	Sockets	(v4)
    		IP	IP traffic	(v4)
    		EIP	IP traffic	(v4) (errors)
    		ICMP	ICMP traffic	(v4)
    		EICMP	ICMP traffic	(v4) (errors)
    		TCP	TCP traffic	(v4)
    		ETCP	TCP traffic	(v4) (errors)
    		UDP	UDP traffic	(v4)
    		SOCK6	Sockets	(v6)
    		IP6	IP traffic	(v6)
    		EIP6	IP traffic	(v6) (errors)
    		ICMP6	ICMP traffic	(v6)
    		EICMP6	ICMP traffic	(v6) (errors)
    		UDP6	UDP traffic	(v6)
    		FC	Fibre channel HBAs
cs: 	-n {<klíčové_slovo>[,…]|ALL}
    		Statistiky sítě
    		Klíčová slova jsou:
    		DEV	Síťové rozhraní
    		EDEV	Síťové rozhraní (chyby)
    		NFS	Klient NFS
    		NFSD	Server NFS
    		SOCK	Sokety	(v4)
    		IP	Provoz IP	(v4)
    		EIP	Provoz IP	(v4) (chyby)
    		ICMP	Provoz ICMP	(v4)
    		EICMP	Provoz ICMP	(v4) (chyby)
    		TCP	Provoz TCP	(v4)
    		ETCP	Provoz TCP	(v4) (chyby)
    		UDP	Provoz UDP	(v4)
    		SOCK6	Sokety	(v6)
    		IP6	Provoz IP	(v6)
    		EIP6	Provoz IP	(v6) (chyby)
    		ICMP6	Provoz ICMP	(v6)
    		EICMP6	Provoz ICMP	(v6) (chyby)
    		UDP6	Provoz UDP	(v6)
    		FC	HBA optických kanálů

en: 	-q	Queue length and load average statistics
cs: 	-q	Statistiky délky fronty a průměrného vytížení

en: 	-R	Memory statistics
cs: 	-R	Statistiky paměti

en: 	-r [ ALL ]
    		Memory utilization statistics
cs: 	-r [ALL]
    		Statistiky využití paměti

en: 	-S	Swap space utilization statistics
cs: 	-S	Statistiky využití odkládacího prostoru

en: 	-u [ ALL ]
    		CPU utilization statistics
cs: 	-u [ALL]
    		Statistiky využití procesoru

en: 	-v	Kernel tables statistics
cs: 	-v	Statistiky tabulek jádra

en: 	-W	Swapping statistics
cs: 	-W	Statistiky odkládání na disk

en: 	-w	Task creation and system switching statistics
cs: 	-w	Statistiky vytváření úloh a systémového přepínání

en: 	-y	TTY devices statistics
cs: 	-y	Statistiky zařízení TTY

en: Data collector will be sought in PATH
cs: Sběrač dat bude hledán v cestě PATH

en: Data collector found: %s
cs: Nalezen sběrač dat: %s

en: End of data collecting unexpected
cs: Neočekávaný konec sbírání dat

en: Using a wrong data collector from a different sysstat version
cs: Používání nesprávného sběrače dat z jiné verze sysstat

en: Inconsistent input data
cs: Nekonzistentní vstupní data

en: Requested activities not available
cs: Požadované aktivity nejsou dostupné

en: -f and -o options are mutually exclusive
cs: Přepínače -f a -o se navzájem vylučují

en: Not reading from a system activity file (use -f option)
cs: Nečte se ze souboru se systémovými aktivitami (použijte přepínač -f)

en: Cannot find the data collector (%s)
cs: Nelze najít sběrač dat (%s)

en: Summary:
cs: Souhrn:

en: Other devices not listed here
cs: Ostatní zde neuvedená zařízení

en: Cannot convert the format of this file
cs: Nelze převést formát tohoto souboru

en: 
    CPU activity not found in file. Aborting...
cs: 
    V souboru nebyla nalezena aktivita CPU. Končí se…

en: 
    Invalid data found. Aborting...
cs: 
    Byla nalezena neplatná data. Končí se…

en: Statistics:
cs: Statistiky:

en: 
    File successfully converted to sysstat format version %s
cs: 
    Soubor byl úspěšně převeden do formátu sysstat verze %s

en: Options are:
    [ -d ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -R ] [ -r ] [ -s ] [ -t ] [ -U [ <username> ] ]
    [ -u ] [ -V ] [ -v ] [ -w ] [ -C <command> ] [ -G <process_name> ]
    [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
cs: Přepínače jsou:
    [-d] [-h] [-I] [-l] [-R] [-r] [-s] [-t] [-U [<uživatelské_jméno>]]
    [-u] [-V] [-v] [-w] [-C <příkaz>] [-G <název_procesu>]
    [-p {<id_procesu>[,…]|SELF|ALL}] [-T {TASK|CHILD|ALL}]

en: Error while reading system activity file: %s
cs: Chyba při čtení souboru se systémovými aktivitami: %s

en: End of system activity file unexpected
cs: Neočekávaný konec souboru se systémovými aktivitami

en: File created by sar/sadc from sysstat version %d.%d.%d
cs: Soubor vytvořen pomocí sar/sadc z balíku sysstat verze %d.%d.%d

en: Invalid system activity file: %s
cs: Neplatný soubor se systémovými aktivitami: %s

en: Endian format mismatch
cs: Formát endian neodpovídá

en: Current sysstat version cannot read the format of this file (%#x)
cs: Současná verze sysstat neumí číst formát tohoto souboru (%#x)

en: Please check if data collecting is enabled
cs: Zkontrolujte prosím, zda je povolen sběr dat

en: Requested activities not available in file %s
cs: Požadované aktivity nejsou v souboru %s dostupné

en: Options are:
    [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -y ] [ -z ]
cs: Přepínače jsou:
    [-k|-m] [-t] [-V] [-y] [-z]

en: No tape drives with statistics found
cs: Nebyly nalezeny žádné páskové mechaniky se statistikami

en: Cannot handle so many processors!
cs: Nelze obsloužit tolik procesorů!
