sysstat-8.1.7 - en to mt translation catalogue (50 entries)

en: sysstat version %s
mt: sysstat Verżjoni %s

en: Cannot open %s: %s
mt: Ma nistax niftaħ %s: %s

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ]
mt: Użu: %s [ opzjonijiet ] [ <interval> [ <count> ] ]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -N ] [ -n ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -x ]
    [ <device> [ ... ] | ALL ] [ -p [ <device> | ALL ] ]
mt: Opzjonijiet:
    [ -c ] [ -d ] [ -N ] [ -n ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -x ]
    [ <apparat> [ ... ] | ALL ] [ -p [ <apparat> | ALL ] ]

en: -x and -p options are mutually exclusive
mt: opzjonijiet -x u -p huma eskulissivi għal xulxin

en: Options are:
    [ -A ] [ -I { SUM | CPU | ALL } ] [ -u ] [ -P { <cpu> | ALL } ] [ -V ]
mt: Opzjonijiet:
    [ -A ] [ -I { SUM | CPU | ALL } ] [ -u ] [ -P { <cpu> | ALL } ] [ -V ]

en: Average:
mt: Medja:

en: Not that many processors!
mt: Mhux daqstant processors!

en: Options are:
    [ -C <command> ] [ -d ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -r ] [ -t ] [ -u ] [ -V ] [ -w ]
    [ -p { <pid> | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
mt: Opzjonijiet:
    [ -C <command> ] [ -d ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -r ] [ -t ] [ -u ] [ -V ] [ -w ]
    [ -p { <pid> | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]

en: Requested activities not available
mt: L-attivita' rikjesti mhux disponibbli

en: Cannot handle so many processors!
mt: Ma nistax inlaħħaq ma dawn il-processors kollha!

en: Error while reading system activity file: %s
mt: Problema waqt il-qari tal-fajl tal-attivita' tas-sistema: %s

en: End of system activity file unexpected
mt: Tmiem tal-fajl tal-attivita' tas-sistema bla mistenni

en: File created using sar/sadc from sysstat version %d.%d.%d
mt: Fajl maħluq minn sar/sadc minn sysstat verżjoni %d.%d.%d

en: Invalid system activity file: %s
mt: Fajl tal-attivita' tas-sistema mhux validu: %s

en: Current sysstat version can no longer read the format of this file (%#x)
mt: Il-verżjoni kurrenti ta' sysstat mhux kapaċi taqra aktar format ta' dan il-fajl (%#x)

en: Requested activities not available in file %s
mt: Attivitajiet rikjesti mhux disponibbil fil-fajl %s

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <outfile> ]
mt: Użu: %s [ opzjonijiet ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <outfile> ]

en: Options are:
    [ -C <comment> ] [ -S { INT | DISK | SNMP | ALL } ] [ -F ] [ -L ] [ -V ]
mt: Opzjonijiet:
    [ -C <kumment> ] [ -S { INT | DISK | SNMP | ALL } ] [ -F ] [ -L ] [ -V ]

en: Cannot write data to system activity file: %s
mt: Ma nistax nikteb data fil-fajl tal-attivita' tas-sistema: %s

en: Cannot write system activity file header: %s
mt: Ma nistax nikteb it-titlu fir-ras tal-fajl tal-attivita' tas-sistema: %s

en: Cannot append data to that file (%s)
mt: Ma nistax inżid data ġo dak il-fajl (%s)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <datafile> ]
mt: Użu: %s [ opzjonijiet ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <datafile> ]

en: Options are:
    [ -d | -D | -H | -p | -x ] [ -h ] [ -t ] [ -V ]
    [ -P { <cpu> | ALL } ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
    [ -- <sar_options...> ]
mt: Opzjonijiet:
    [ -d | -D | -H | -p | -x ] [ -h ] [ -t ] [ -V ]
    [ -P { <cpu> | ALL } ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
    [ -- <sar_options...> ]

en: System activity data file: %s (%#x)
mt: Fajl tad-data tal-attivita' tas-sistema: %s (%#x)

en: Size of a long int: %d
mt: Qis ta' long int: %d

en: List of activities:
mt: Lista ta' attivita':

en: Options are:
    [ -A ] [ -b ] [ -B ] [ -C ] [ -d ] [ -h ] [ -p ] [ -q ] [ -r ] [ -R ]
    [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -v ] [ -V ] [ -w ] [ -W ] [ -y ]
    [ -I { <int> | SUM | ALL | XALL } ] [ -P { <cpu> | ALL } ]
    [ -n { DEV | EDEV | NFS | NFSD | SOCK | IP | EIP | ICMP | EICMP | TCP | ETCP | UDP | ALL } ]
    [ -o [ <filename> ] | -f [ <filename> ] ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
mt: Opzjonijiet:
    [ -A ] [ -b ] [ -B ] [ -C ] [ -d ] [ -h ] [ -p ] [ -q ] [ -r ] [ -R ]
    [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -v ] [ -V ] [ -w ] [ -W ] [ -y ]
    [ -I { <int> | SUM | ALL | XALL } ] [ -P { <cpu> | ALL } ]
    [ -n { DEV | EDEV | NFS | NFSD | SOCK | IP | EIP | ICMP | EICMP | TCP | ETCP | UDP | ALL } ]
    [ -o [ <filename> ] | -f [ <filename> ] ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]

en: 
    Main options and reports:
mt: 
    Opzjonijiet prinċipali u rapporti:

en: 	-b	I/O and transfer rate statistics
mt: 	-b	Statistika fuq I/O u rata ta' transferiment

en: 	-B	Paging statistics
mt: 	-B	Statistika fuq Paging

en: 	-d	Block device statistics
mt: 	-d	Statistika fuq block device

en: 	-I { <int> | SUM | ALL | XALL }
    		Interrupts statistics
mt: 	-I { <int> | SUM | ALL | XALL }
    		Statistika fuq Interrupts

en: 	-n { DEV | EDEV | NFS | NFSD | SOCK |
    	     IP | EIP | ICMP | EICMP | TCP | ETCP | UDP | ALL }
    		Network statistics
mt: 	-n { DEV | EDEV | NFS | NFSD | SOCK |
    	     IP | EIP | ICMP | EICMP | TCP | ETCP | UDP | ALL }
    		Statistika fuq Network

en: 	-q	Queue length and load average statistics
mt: 	-q	Statistika fuq Queue length and load average

en: 	-r	Memory utilization statistics
mt: 	-r	Statistika fuq użu tal-memorja

en: 	-R	Memory statistics
mt: 	-R	Statistika fuq Memorja

en: 	-S	Swap space utilization statistics
mt: 	-S	Statistika fuq użu ta' Swap space

en: 	-u [ ALL ]
    		CPU utilization statistics
mt: 	-u [ ALL ]
    		Statistika fuq użu ta' CPU

en: 	-v	Kernel table statistics
mt: 	-v	Statistika fuq Kernel table

en: 	-w	Task creation and system switching statistics
mt: 	-w	Statistika fuq Task creation and system switching

en: 	-W	Swapping statistics
mt: 	-W	Statistika fuq swapping

en: 	-y	TTY device statistics
mt: 	-y	Statistika fuq apparat TTY

en: End of data collecting unexpected
mt: Tmiem ta' ġbir tad-data bla mistenni

en: Invalid data format
mt: Format tad-data huwa nvalidu

en: Using a wrong data collector from a different sysstat version
mt: Nuża data collector ħażin minn verżjoni differenti ta' sysstat

en: Inconsistent input data
mt: Data mdaħħla mijhiex konsistenti

en: -f and -o options are mutually exclusive
mt: Opzjoni -f and -o huma esklussivi fil-konfront ta' xulxin

en: Not reading from a system activity file (use -f option)
mt: Mhux naqra minn fajl ta' attivita tas-sistema (uża opzjoni -f)

en: Cannot find the data collector (%s)
mt: Ma nistax insib id-data collector (%s)
