sysstat 12.1.7 - en to pl translation catalogue (78 entries)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ]
pl: Użycie: %s [ opcje ] [ <interwał> [ <liczba> ] ]

en: Options are:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ --debuginfo ]
pl: Opcje to:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]
pl: Opcje to:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <outfile> ]
pl: Użycie: %s [ opcje ] [ <interwał> [ <liczba> ] ] [ <plik_wyjściowy> ]

en: Options are:
    [ -C <comment> ] [ -D ] [ -F ] [ -f ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]
pl: Opcje to:
    [ -C <komentarz> ] [ -D ] [ -F ] [ -f ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]

en: Cannot write data to system activity file: %s
pl: Nie można zapisać danych do pliku aktywności systemu: %s

en: Cannot open %s: %s
pl: Nie można otworzyć %s: %s

en: Cannot append data to that file (%s)
pl: Nie można dopisać danych do tego pliku (%s)

en: Cannot handle so many processors!
pl: Zbyt dużo procesorów!

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <datafile> | -[0-9]+ ]
pl: Użycie: %s [ opcje ] [ <interwał> [ <liczba> ] ] [ <plik_danych> | -[0-9]+ ]

en: Options are:
    [ -C ] [ -c | -d | -g | -j | -l | -p | -r | -x ] [ -H ] [ -h ] [ -T | -t | -U ] [ -V ]
    [ -O <opts> [,...] ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ --dev=<dev_list> ] [ --fs=<fs_list> ] [ --iface=<iface_list> ]
    [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
    [ -- <sar_options> ]
pl: Opcje to:
    [ -C ] [ -c | -d | -g | -j | -l | -p | -r | -x ] [ -H ] [ -h ] [ -T | -t | -U ] [ -V ]
    [ -O <opcje> [,...] ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ --dev=<lista_urządzeń> ] [ --fs=<lista_systemów_plików> ]
    [ --iface=<lista_interfejsów> ] [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
    [ -- <opcje_sar> ]

en: PCP support not compiled in
pl: Wsparcie dla formatu PCP nie jest wkompilowane w program

en: Options are:
    [ -A ] [ -n ] [ -u ] [ -V ]
    [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ] [ -N { <node_list> | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ -o JSON ] [ -P { <cpu_list> | ALL } ]
pl: Opcje to:
    [ -A ] [ -n ] [ -u ] [ -V ]
    [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ] [ -N { <lista_węzłów> | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ -o JSON ] [ -P { <lista_cpu> | ALL } ]

en: Average:
pl: Średnia:

en: Cannot read %s
pl: Nie można otworzyć %s

en: File created by sar/sadc from sysstat version %d.%d.%d
pl: Plik utworzony przez sar/sadc z pakietu sysstat w wersji %d.%d.%d

en: Invalid system activity file: %s
pl: Niepoprawny plik aktywności systemu: %s

en: Current sysstat version cannot read the format of this file (%#x)
pl: Bieżąca wersja pakietu sysstat nie obsługuje formatu tego pliku (%#x)

en: Requested activities not available
pl: Żądane statystyki nie są dostępne

en: Error while reading system activity file: %s
pl: Błąd podczas czytania pliku aktywności systemu: %s

en: End of system activity file unexpected
pl: Niespodziewany koniec pliku aktywności systemu

en: Please check if data collecting is enabled
pl: Proszę sprawdzić, czy zbieranie danych jest włączone

en: Requested activities not available in file %s
pl: Żądane statystyki nie są dostępne w pliku %s

en: Invalid type of persistent device name
pl: Niepoprawny typ trwałej nazwy urządzenia

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ -e <program> <args> ]
pl: Użycie: %s [ opcje ] [ <interwał> [ <liczba> ] ] [ -e <program> <argumenty> ]

en: Options are:
    [ -d ] [ -H ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -R ] [ -r ] [ -s ] [ -t ] [ -U [ <username> ] ]
    [ -u ] [ -V ] [ -v ] [ -w ] [ -C <command> ] [ -G <process_name> ]
    [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ]
pl: Opcje to:
    [ -d ] [ -H ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -R ] [ -r ] [ -s ] [ -t ] [ -U [ <użytkownik> ] ]
    [ -u ] [ -V ] [ -v ] [ -w ] [ -C <polecenie> ] [ -G <nazwa_procesu> ]
    [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ]

en: System activity data file: %s (%#x)
pl: Plik z danymi o aktywności systemu: %s (%#x)

en: Genuine sa datafile: %s (%x)
pl: Prawdziwy plik danych sa: %s (%#x)

en: no
pl: nie

en: yes
pl: tak

en: Host:
pl: System:

en: File date: %s
pl: Data pliku: %s

en: File time:
pl: Czas pliku:

en: File composition: (%d,%d,%d),(%d,%d,%d),(%d,%d,%d)
pl: Skład pliku: (%d,%d,%d),(%d,%d,%d),(%d,%d,%d)

en: Size of a long int: %d
pl: Rozmiar typu long int: %d

en: Number of activities in file: %u
pl: Liczba aktywności w pliku: %u

en: Extra structures available: %c
pl: Dodatkowe struktury dostępne: %c

en: List of activities:
pl: Lista aktywności:

en: Unknown activity
pl: Nieznana aktywność

en:  	[Unknown format]
pl: 	[Nieznany format]

en: Summary:
pl: Podsumowanie:

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]
pl: Opcje to:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <nazwa_grupy> ] [ -p [ <urządzenie> [,...] | ALL ] ]
    [ <urządzenie> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ]
pl: Opcje to:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <nazwa_grupy> ] [ -p [ <urządzenie> [,...] | ALL ] ]
    [ <urządzenie> [...] | ALL ]

en: No tape drives with statistics found
pl: Nie znaleziono statystyk urządzeń taśmowych

en: sysstat version %s
pl: sysstat w wersji %s

en: Options are:
    [ -A ] [ -B ] [ -b ] [ -C ] [ -D ] [ -d ] [ -F [ MOUNT ] ] [ -H ] [ -h ]
    [ -p ] [ -q ] [ -r [ ALL ] ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -V ]
    [ -v ] [ -W ] [ -w ] [ -y ] [ -z ]
    [ -I { <int_list> | SUM | ALL } ] [ -P { <cpu_list> | ALL } ]
    [ -m { <keyword> [,...] | ALL } ] [ -n { <keyword> [,...] | ALL } ]
    [ --dev=<dev_list> ] [ --fs=<fs_list> ] [ --iface=<iface_list> ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --help ] [ --human ] [ --sadc ]
    [ -j { SID | ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ -f [ <filename> ] | -o [ <filename> ] | -[0-9]+ ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
pl: Opcje to:
    [ -A ] [ -B ] [ -b ] [ -C ] [ -D ] [ -d ] [ -F [ MOUNT ] ] [ -H ] [ -h ]
    [ -p ] [ -q ] [ -r [ ALL ] ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -V ]
    [ -v ] [ -W ] [ -w ] [ -y ] [ -z ]
    [ -I { <lista_przerwań> | SUM | ALL } ] [ -P { <lista_cpu> | ALL } ]
    [ -m { <słowo_kluczowe> [,...] | ALL } ] [ -n { <słowo_kluczowe> [,...] | ALL } ]
    [ --dev=<lista_urządzeń> ] [ --fs=<lista_systemów_plików> ]
    [ --iface=<lista_interfejsów> ] [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --help ] [ --human ]
    [ --sadc ] [ -j { SID | ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ -f [ <nazwa_pliku> ] | -o [ <nazwa_pliku> ] | -[0-9]+ ]
    [ -i <interwał> ] [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]

en: Main options and reports (report name between square brackets):
pl: Główne opcje i raporty (nazwa raportu w nawiasach kwadratowych):

en: 	-B	Paging statistics [A_PAGE]
pl: 	-B	Statystyki stronicowania [A_PAGE]

en: 	-b	I/O and transfer rate statistics [A_IO]
pl: 	-b	Statystyki I/O i prędkości transferu danych [A_IO]

en: 	-d	Block devices statistics [A_DISK]
pl: 	-d	Statystyki urządzeń blokowych [A_DISK]

en: 		Filesystems statistics [A_FS]
pl: 		Statystyki systemów plików [A_FS]

en: 	-H	Hugepages utilization statistics [A_HUGE]
pl: 	-S	Statystyki wykorzystania wielkich stron [A_HUGE]

en: 	-I { <int_list> | SUM | ALL }
    		Interrupts statistics [A_IRQ]
pl: 	-I { <lista_przerwań> | SUM | ALL }
    		Statystyki przerwań [A_IRQ]

en: 	-m { <keyword> [,...] | ALL }
    		Power management statistics [A_PWR_...]
    		Keywords are:
    		CPU	CPU instantaneous clock frequency
    		FAN	Fans speed
    		FREQ	CPU average clock frequency
    		IN	Voltage inputs
    		TEMP	Devices temperature
    		USB	USB devices plugged into the system
pl: 	-m { <słowo_kluczowe> [,...] | ALL }
    		Statystyki zarządzania pamięcią [A_PWR_...]
    		Dostępne słowa kluczowe:
    		CPU	Bieżąca częstotliwość zegara CPU
    		FAN	Prędkość wentylatorów
    		FREQ	Średnia częstotliwość zegara CPU
    		IN	Napięcie wejściowe
    		TEMP	Temperatura urządzeń
    		USB	Urządzenia USB podłączone do systemu

en: 	-n { <keyword> [,...] | ALL }
    		Network statistics [A_NET_...]
    		Keywords are:
    		DEV	Network interfaces
    		EDEV	Network interfaces (errors)
    		NFS	NFS client
    		NFSD	NFS server
    		SOCK	Sockets	(v4)
    		IP	IP traffic	(v4)
    		EIP	IP traffic	(v4) (errors)
    		ICMP	ICMP traffic	(v4)
    		EICMP	ICMP traffic	(v4) (errors)
    		TCP	TCP traffic	(v4)
    		ETCP	TCP traffic	(v4) (errors)
    		UDP	UDP traffic	(v4)
    		SOCK6	Sockets	(v6)
    		IP6	IP traffic	(v6)
    		EIP6	IP traffic	(v6) (errors)
    		ICMP6	ICMP traffic	(v6)
    		EICMP6	ICMP traffic	(v6) (errors)
    		UDP6	UDP traffic	(v6)
    		FC	Fibre channel HBAs
    		SOFT	Software-based network processing
pl: 	-n { <słowo_kluczowe> [,...] | ALL }
    		Statystyki sieciowe [A_NET_...]
    		Słowa kluczowe to:
    		DEV	Interfejsy sieciowe
    		EDEV	Interfejsy sieciowe (błędy)
    		NFS	Klient NFS
    		NFSD	Serwer NFS 
    		SOCK	Sokety	(v4)
    		IP	Ruch IP	(v4)
    		EIP	Ruch IP	(v4) (błędy)
    		ICMP	Ruch ICMP	(v4)
    		EICMP	Ruch ICMP	(v4) (błędy)
    		TCP	Ruch TCP	(v4)
    		ETCP	Ruch TCP	(v4) (błędy)
    		UDP	Ruch UDP	(v4)
    		SOCK6	Sokety	(v6)
    		IP6	Ruch IP	(v6)
    		EIP6	Ruch IP	(v6) (błędy)
    		ICMP6	Ruch ICMP	(v6)
    		EICMP6	Ruch ICMP	(v6) (błędy)
    		UDP6	Ruch UDP	(v6)
    		FC	HBA kanału Fibre
    		SOFT	Programowe przetwarzanie sieciowe

en: 	-q	Queue length and load average statistics [A_QUEUE]
pl: 	-q	Statystyki kolejkowania procesów i średniego obciążenia systemu [A_QUEUE]

en: 	-r [ ALL ]
    		Memory utilization statistics [A_MEMORY]
pl: 	-r [ ALL ]
    		Statystyki wykorzystania pamięci [A_MEMORY]

en: 	-S	Swap space utilization statistics [A_MEMORY]
pl: 	-S	Statystyki wykorzystania przestrzeni wymiany [A_MEMORY]

en: 	-u [ ALL ]
    		CPU utilization statistics [A_CPU]
pl: 	-u [ ALL ]
    		Statystyki wykorzystania procesora [A_CPU]

en: 	-v	Kernel tables statistics [A_KTABLES]
pl: 	-v	Statystyki tabel jądra [A_KTABLES]

en: 	-W	Swapping statistics [A_SWAP]
pl: 	-W	Statystyki wymiany [A_SWAP]

en: 	-w	Task creation and system switching statistics [A_PCSW]
pl: 	-w	Statystyki tworzenia zadań i przełączania systemu [A_PCSW]

en: 	-y	TTY devices statistics [A_SERIAL]
pl: 	-y	Statystyki terminali [A_SERIAL]

en: Data collector will be sought in PATH
pl: Program do zbierania danych zostanie wyszukany w PATH

en: Data collector found: %s
pl: Znaleziono program do zbierania danych: %s

en: End of data collecting unexpected
pl: Niespodziewany koniec zbieranych danych

en: Inconsistent input data
pl: Niespójne dane wejściowe

en: Using a wrong data collector from a different sysstat version
pl: Używany program do zbierania danych pochodzi z innej wersji pakietu sysstat

en: -f and -o options are mutually exclusive
pl: Opcje -f i -o się wykluczają

en: Not reading from a system activity file (use -f option)
pl: Czytanie danych nie z pliku aktywności systemu (proszę użyć opcji -f)

en: Cannot find the data collector (%s)
pl: Nie można znaleźć programu do zbierania danych (%s)

en: Cannot convert the format of this file
pl: Nie można przekształcić formatu tego pliku

en: 
    CPU activity not found in file. Aborting...
pl: 
    Dane o aktywności CPU nie są obecne w pliku. Przerywanie...

en: 
    Invalid data found. Aborting...
pl: 
    Znaleziono niepoprawne dane. Przerywanie...

en: Statistics:
pl: Statystyki:

en: 
    File format already up-to-date
pl: 
    Format pliku już jest aktualny

en: HZ: Using current value: %lu
pl: HZ: Używanie bieżącej wartości: %lu

en: File successfully converted to sysstat format version %s
pl: Poprawnie przekształcono format pliku do wersji %s pakietu sysstat
