sysstat 12.7.2 - en to uk translation catalogue (83 entries)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ]
uk: Використання: %s [ параметри ] [ <інтервал> [ <лічильник> ] ]

en: Options are:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ]
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ --debuginfo ]
uk: Параметри:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ]
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ]
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]
uk: Параметри:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ]
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]

en: sysstat version %s
uk: sysstat, версія %s

en: Cannot open %s: %s
uk: Не вдалося відкрити %s: %s

en: Cannot handle so many processors!
uk: Обробка такої кількості процесорів неможлива!

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <directory> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --compact ] [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]
uk: Параметри:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <каталог> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --compact ] [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <назва_групи> ] [ -p [ <пристрій> [,...] | ALL ] ]
    [ <пристрій> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <directory> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --compact ] [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ]
uk: Параметри:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <каталог> ] [-j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --compact ] [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <назва_групи> ] [ -p [ <пристрій> [,...] | ALL ] ]
    [ <пристрій> [...] | ALL ]

en: Invalid type of persistent device name
uk: Некоректний тип назви постійного пристрою

en: Options are:
    [ -A ] [ -H ] [ -n ] [ -T ] [ -u ] [ -V ]
    [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ] [ -N { <node_list> | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ -o JSON ] [ -P { <cpu_list> | ALL } ]
uk: Параметри:
    [ -A ] [ -H ] [ -n ] [ -T ] [ -u ] [ -V ]
    [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ] [ -N { <список_вузлів> | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ -o JSON ] [ -P { <список_процесорів> | ALL } ]

en: Average:
uk: Середнє:

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ -e <program> <args> ]
uk: Використання: %s [ параметри ] [ <інтервал> [ <лічильник> ] ] [ -e <програма> <аргументи> ]

en: Options are:
    [ -d ] [ -H ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -R ] [ -r ] [ -s ] [ -t ] [ -U [ <username> ] ]
    [ -u ] [ -V ] [ -v ] [ -w ] [ -C <command> ] [ -G <process_name> ]
    [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ]
uk: Параметри:
    [ -d ] [ -H ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -R ] [ -r ] [ -s ] [ -t ] [ -U [ <користувач> ] ]
    [ -u ] [ -V ] [ -v ] [ -w ] [ -C <команда> ] [ -G <назва процесу> ]
    [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ]

en: Requested activities not available
uk: Потрібний вам показник недоступний

en: Summary:
uk: Резюме:

en: Cannot read %s
uk: Не вдалося прочитати %s

en: File created by sar/sadc from sysstat version %d.%d.%d
uk: Файл створено за допомогою sar/sadc з sysstat версії %d.%d.%d

en: Invalid system activity file: %s
uk: Некоректний файл показників системи: %s

en: Current sysstat version cannot read the format of this file (%#x)
uk: Поточна версія sysstat не може прочитати файл у цьому форматі (%#x)

en: Try to convert it to current format. Enter:
uk: Спробувати перетворити до поточного формату. Введіть:

en: You should then be able to read the new file created (%s.new)
uk: Після цього ви зможете прочитати створений новий файл (%s.new)

en: Error while reading system activity file: %s
uk: Помилка під час читання файла показників системи: %s

en: End of system activity file unexpected
uk: Неочікуваний кінець файла показників системи

en: Please check if data collecting is enabled
uk: Будь ласка, переконайтеся, що увімкнено збирання даних.

en: Requested activities not available in file %s
uk: У файлі %s немає потрібних вам показників

en: Cannot convert the format of this file
uk: Не вдалося перетворити формат цього файла

en: 
    CPU activity not found in file. Aborting...
uk: 
    У файлі не знайдено даних щодо роботи процесора. Перериваємося...

en: 
    Invalid data found. Aborting...
uk: 
    Виявлено некоректні дані. Перериваємося...

en: Statistics:
uk: Статистика:

en: 
    File format already up-to-date
uk: 
    Формат файла не потребує оновлення

en: HZ: Using current value: %lu
uk: HZ: використовуємо поточне значення: %lu

en: File successfully converted to sysstat format version %s
uk: Файл успішно перетворено у формат sysstat версії %s

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <outfile> ]
uk: Використання: %s [ параметри ] [ <інтервал> [ <лічильник> ] ] [ <вих_файл> ]

en: Options are:
    [ -C <comment> ] [ -D ] [ -F ] [ -f ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]
uk: Параметри:
    [ -C <коментар> ] [ -D ] [ -F ] [ -f ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]

en: Cannot write data to system activity file: %s
uk: Не вдалося записати дані до файла показників системи: %s

en: Cannot append data to that file (%s)
uk: Не вдалося додати дані до файла (%s)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <datafile> | -[0-9]+ ]
uk: Користування: %s [ параметри ] [ <інтервал> [ <лічильник> ] ] [ <файл даних> | -[0-9]+ ]

en: Options are:
    [ -C ] [ -c | -d | -g | -j | -l | -p | -r | -x ] [ -H ] [ -h ] [ -T | -t | -U ] [ -V ]
    [ -O <opts> [,...] ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ --dev=<dev_list> ] [ --fs=<fs_list> ] [ --iface=<iface_list> ] [ --int=<int_list> ]
    [ -s [ <time_start> ] ] [ -e [ <time_end> ] ]
    [ -- <sar_options> ]
uk: Параметри:
    [ -C ] [ -c | -d | -g | -j | -l | -p | -r | -x ] [ -H ] [ -h ] [ -T | -t | -U ] [ -V ]
    [ -O <параметри> [,...] ] [ -P { <процесор> [,...] | ALL } ]
    [ --dev=<список_пристроїв> ] [ --fs=<список_фс> ] [ --iface=<список_інтерфейсів> ] [ --int=<список_переривань> ]
    [ -s [ <час_початку> ] ] [ -e [ <час_завершення> ] ]
    [ -- <параметри_sar> ]

en: PCP support not compiled in
uk: Програму зібрано без підтримки PCP

en: System activity data file: %s (%#x)
uk: Файл даних щодо показників системи: %s (%#x)

en: Genuine sa datafile: %s (%x)
uk: Справжній файл даних sa: %s (%x)

en: no
uk: ні

en: yes
uk: так

en: Host:
uk: Вузол:

en: File date: %s
uk: Дата файла: %s

en: File time:
uk: Час створення файла:

en: Timezone: %s
uk: Часовий пояс: %s

en: File composition: (%d,%d,%d),(%d,%d,%d),(%d,%d,%d)
uk: Побудова файла: (%d,%d,%d),(%d,%d,%d),(%d,%d,%d)

en: Size of a long int: %d
uk: Розмір long int: %d

en: Number of activities in file: %u
uk: Кількість дій у файлі: %u

en: Extra structures available: %c
uk: Доступні додаткові структури: %c

en: List of activities:
uk: Список показників:

en: Unknown activity
uk: Невідома дія

en:  	[Unknown format]
uk: 	[Невідомий формат]

en: Options are:
    [ -A ] [ -B ] [ -b ] [ -C ] [ -D ] [ -d ] [ -F [ MOUNT ] ] [ -H ] [ -h ]
    [ -p ] [ -r [ ALL ] ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -V ]
    [ -v ] [ -W ] [ -w ] [ -y ] [ -z ]
    [ -I [ SUM | ALL ] ] [ -P { <cpu_list> | ALL } ]
    [ -m { <keyword> [,...] | ALL } ] [ -n { <keyword> [,...] | ALL } ]
    [ -q [ <keyword> [,...] | ALL ] ]
    [ --dev=<dev_list> ] [ --fs=<fs_list> ] [ --iface=<iface_list> ] [ --int=<int_list> ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --help ] [ --human ] [ --pretty ] [ --sadc ]
    [ -j { SID | ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ -f [ <filename> ] | -o [ <filename> ] | -[0-9]+ ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <start_time> ] ] [ -e [ <end_time> ] ]
uk: Options are:
    [ -A ] [ -B ] [ -b ] [ -C ] [ -D ] [ -d ] [ -F [ МОНТУВАННЯ ] ] [ -H ] [ -h ]
    [ -p ] [ -r [ ALL ] ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -V ]
    [ -v ] [ -W ] [ -w ] [ -y ] [ -z ]
    [ -I [ SUM | ALL ] ] [ -P { <список процесорів> | ALL } ]
    [ -m { <ключове слово> [,...] | ALL } ] [ -n { <ключове слово> [,...] | ALL } ]
    [ -q [ <ключове слово> [,...] | ALL ] ]
    [ --dev=<список пристроїв> ] [ --fs=<список фс> ] [ --iface=<список інтерфейсів> ] [ --int=<список_переривань> ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --help ] [ --human ] [ --pretty ] [ --sadc ]
    [ -j { SID | ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ -f [ <назва_файла> ] | -o [ <назва_файла> ] | -[0-9]+ ]
    [ -i <інтервал> ] [ -s [ <час_початку> ] ] [ -e [ <час_завершення> ] ]

en: Main options and reports (report name between square brackets):
uk: Основні параметри і звіти (назву звіту вказано у квадратних дужках):

en: 	-B	Paging statistics [A_PAGE]
uk: 	-B	Статистичні дані щодо обміну даних сторінок [A_PAGE]

en: 	-b	I/O and transfer rate statistics [A_IO]
uk: 	-b	Статистичні дані щодо вводу-виводу та швидкості передавання [A_IO]

en: 	-d	Block devices statistics [A_DISK]
uk: 	-d	Статистичні дані щодо блокових пристроїв [A_DISK]

en: 	-F [ MOUNT ]
uk: 	-F [ МОНТУВАННЯ ]

en: 		Filesystems statistics [A_FS]
uk: 		Статистичні дані щодо файлових систем [A_FS]

en: 	-H	Hugepages utilization statistics [A_HUGE]
uk: 	-H	Статистичні дані щодо використання великих сторінок [A_HUGE]

en: 	-I [ SUM | ALL ]
    		Interrupts statistics [A_IRQ]
uk: 	-I [ SUM | ALL ]
    		Статистичні дані щодо переривань [A_IRQ]

en: 	-m { <keyword> [,...] | ALL }
    		Power management statistics [A_PWR_...]
    		Keywords are:
    		BAT	Batteries capacity
    		CPU	CPU instantaneous clock frequency
    		FAN	Fans speed
    		FREQ	CPU average clock frequency
    		IN	Voltage inputs
    		TEMP	Devices temperature
    		USB	USB devices plugged into the system
uk: 	-m { <ключове_слово> [,...] | ALL }
    		Статистичні дані щодо керування живленням [A_PWR_...]
    		Ключові слова:
    		BAT	місткість акумулятора
    		CPU	миттєва частота роботи центрального процесора
    		FAN	частота обертання вентиляторів
    		FREQ	середня частота годинника центрального процесора
    		IN	значення вхідних напруг
    		TEMP	температура пристроїв
    		USB	Пристрої USB, з’єднані з комп’ютером

en: 	-n { <keyword> [,...] | ALL }
    		Network statistics [A_NET_...]
    		Keywords are:
    		DEV	Network interfaces
    		EDEV	Network interfaces (errors)
    		NFS	NFS client
    		NFSD	NFS server
    		SOCK	Sockets	(v4)
    		IP	IP traffic	(v4)
    		EIP	IP traffic	(v4) (errors)
    		ICMP	ICMP traffic	(v4)
    		EICMP	ICMP traffic	(v4) (errors)
    		TCP	TCP traffic	(v4)
    		ETCP	TCP traffic	(v4) (errors)
    		UDP	UDP traffic	(v4)
    		SOCK6	Sockets	(v6)
    		IP6	IP traffic	(v6)
    		EIP6	IP traffic	(v6) (errors)
    		ICMP6	ICMP traffic	(v6)
    		EICMP6	ICMP traffic	(v6) (errors)
    		UDP6	UDP traffic	(v6)
    		FC	Fibre channel HBAs
    		SOFT	Software-based network processing
uk: 	-n { <ключове_слово> [,...] | ALL }
    		Статистичні дані щодо мережі [A_NET_...]
    		Ключові слова:
    		DEV	інтерфейси мережі
    		EDEV	інтерфейси мережі (помилки)
    		NFS	клієнт NFS
    		NFSD	сервер NFS
    		SOCK	сокети	(v4)
    		IP	IP-трафік	(v4)
    		EIP	IP-трафік	(v4) (помилки)
    		ICMP	ICMP-трафік	(v4)
    		EICMP	ICMP-трафік	(v4) (помилки)
    		TCP	TCP-трафік	(v4)
    		ETCP	TCP-трафік	(v4) (помилки)
    		UDP	UDP-трафік	(v4)
    		SOCK6	сокети	(v6)
    		IP6	IP-трафік	(v6)
    		EIP6	IP-трафік	(v6) (помилки)
    		ICMP6	ICMP-трафік	(v6)
    		EICMP6	ICMP-трафік	(v6) (помилки)
    		UDP6	UDP-трафік	(v6)
    		FC	HBA із волоконними каналами
    		SOFT	Програмна обробка мережевих запитів

en: 	-q [ <keyword> [,...] | PSI | ALL ]
    		System load and pressure-stall statistics
    		Keywords are:
    		LOAD	Queue length and load average statistics [A_QUEUE]
    		CPU	Pressure-stall CPU statistics [A_PSI_CPU]
    		IO	Pressure-stall I/O statistics [A_PSI_IO]
    		MEM	Pressure-stall memory statistics [A_PSI_MEM]
uk: 	-q [ <ключове_слово> [,...] | PSI | ALL ]
    		Статистика щодо навантаження на систему та циклів навантаження-розвантаження
    		Ключові слова:
    		LOAD	статистика щодо довжини черги та середнього навантаження [A_QUEUE]
    		CPU	статистика навантаження-розвантаження процесора [A_PSI_CPU]
    		IO	статистика навантаження-розвантаження введення-виведення [A_PSI_IO]
    		MEM	статистика навантаження-розвантаження пам'яті [A_PSI_MEM]

en: 	-r [ ALL ]
    		Memory utilization statistics [A_MEMORY]
uk: 	-r [ ALL ]
    		Статистичні дані щодо використання пам’яті [A_MEMORY]

en: 	-S	Swap space utilization statistics [A_MEMORY]
uk: 	-S	Статистичні дані щодо використання резервної пам'яті на диску [A_MEMORY]

en: 	-u [ ALL ]
    		CPU utilization statistics [A_CPU]
uk: 	-u [ ALL ]
    		Статистичні дані щодо використання центрального процесора [A_CPU]

en: 	-v	Kernel tables statistics [A_KTABLES]
uk: 	-v	Статистичні дані щодо таблиць ядра [A_KTABLES]

en: 	-W	Swapping statistics [A_SWAP]
uk: 	-W	Статистичні дані щодо резервної пам'яті на диску [A_SWAP]

en: 	-w	Task creation and system switching statistics [A_PCSW]
uk: 	-w	Статистичні дані щодо створення завдань і перемикання системи [A_PCSW]

en: 	-y	TTY devices statistics [A_SERIAL]
uk: 	-y	Статистичні дані щодо пристроїв TTY [A_SERIAL]

en: Data collector will be sought in PATH
uk: Пошук засобу збирання даних буде виконано у PATH

en: Data collector found: %s
uk: Знайдений засіб збирання даних: %s

en: End of data collecting unexpected
uk: Неочікуване завершення даних, які збиралися

en: Inconsistent input data
uk: Неузгоджені вхідні дані

en: Using a wrong data collector from a different sysstat version
uk: Використано помилковий інструмент збирання даних з іншої версії sysstat

en: -f and -o options are mutually exclusive
uk: Не можна одночасно використовувати параметри -f і -o

en: Not reading from a system activity file (use -f option)
uk: Немає читання з файла показників системи (використайте параметр -f)

en: Cannot find the data collector (%s)
uk: Не вдалося виявити інструмента збирання даних (%s)

en: Options are:
    [ --human ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -y ] [ -z ]
uk: Параметри:
    [ --human ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -y ] [ -z ]

en: No tape drives with statistics found
uk: Не знайдено стрічкових пристроїв зі статистичними даними
