taskcoach - en to et translation catalogue (142 entries)

en: %s file error
et: %s faili viga

en: Add attachment
et: Lisa manus

en: New attachment
et: Uus lisatud fail

en: Copy
et: Kopeeri

en: Delete
et: Kustuta

en: Cut
et: Lõika

en: Paste
et: Aseta

en: New category
et: Uus kategooria

en: New subcategory
et: Uus alamkategooria

en: New note
et: Uus märkus

en: New subnote
et: Uus alammärkus

en: New task
et: Uus ülesanne

en: New subtask
et: Uus alamülesanne

en: Start tracking
et: Alusta jälgimist

en: Stop tracking
et: Lõpeta jälgimine

en: Minimize priority
et: Vähenda tähsust

en: Increase priority
et: Tõsta tähtsust

en: Decrease priority
et: Vöhenda tähtsust

en: Error while saving %s.ini:
    %s
et: Viga %s.ini salvestamisel:
    %s

en: Save error
et: Viga salvestamisel

en: Open attachment
et: Ava manus

en: Don't snooze
et: Ära lükka edasi

en: &New task...
et: &Uus ülesanne...

en: Description
et: Kirjeldus

en: Subject
et: Pealkiri

en: Priority
et: Tähtsus

en: Browse
et: Sirvi

en: Location
et: Asukoht

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Due date
et: Tähtaeg

en: Completion date
et: Lõpetamise kuupäev

en: Reminder
et: Meeldetuletus

en: Recurrence
et: Korduvus

en: Use application-wide setting
et: Kasuta rakenduse vaikimisi seadeid

en: No
et: Ei

en: Yes
et: Jah

en: Mark task completed when all children are completed?
et: Märgi ülesanne lõpetatuna, kui kõik alamülesanded on lõpetatud?

en: Budget
et: Eelarve

en: Time spent
et: Kulutatud aeg

en: Budget left
et: Eelarvest järgi

en: Hourly fee
et: Tunnitasu

en: Fixed fee
et: Kindlaksmääratud tasu

en: Revenue
et: Tulu

en: Categories
et: Kategooriad

en: Attachments
et: Manused

en: Notes
et: Märkmed

en: Edit task
et: Muuda ülesannet

en: Task
et: Ülesanne

en: Start
et: Alusta

en: Stop
et: Lõpeta

en: None
et: (puudub)

en: Daily
et: Iga päev

en: Monthly
et: Iga kuu

en: Weekly
et: Iga nädal

en: Yearly
et: Iga aasta

en: day(s),
et: päev(a),

en: period,
et: periood,

en: Cancel
et: Loobu

en: Files
et: Failid

en: Window behavior
et: Akna käiumine

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Check for new version of %(name)s on startup
et: Kontrolli käivitumisel %(name)s uue versiooni olemasolu

en: Make clock in the task bar tick when tracking effort
et: Pane jõupingutuse jälgimisel kell tööribal tiksuma

en: Language
et: Keel

en: Language not found?
et: Ei leidnud keelt?

en: Editor
et: Redaktor

en: Reminder date/time
et: Meeldetuletuse kuupäev/aeg

en: Snooze
et: Lükka edasi

en: User name/ID
et: Kasutajanimi/ID

en: Tasks database name
et: Ülesannete andmebaasi nimi

en: Slow
et: Aeglane

en: Access
et: Juurdepääs

en: Notify me of new versions.
et: Teavita mind uutest versioonidest.

en: CSV files (*.csv)|*.csv|Text files (*.txt)|*.txt|All files (*.*)|*
et: CSV failid (*.csv)|*.csv|Tekstifailid (*.txt)|*.txt|Kõik failid (*.*)|*

en: Open
et: Ava

en: Merge
et: Ühenda

en: Finished synchronization
et: Sünkorniseerimine on lõpetatud

en: Synchronization status
et: Sünkroniseerimise staatus

en: &File
et: &Fail

en: &Edit
et: &Muuda

en: &View
et: &Vaade

en: &Help
et: &Abi

en: &Select
et: &Vali

en: &Sort
et: &Sorteeri

en: &Columns
et: Veeru&d

en: T&oolbar
et: T&ööriistariba

en: Show/hide status bar
et: Näita/peida staatuseriba

en: Status&bar
et: Staatuse&riba

en: &Task
et: Ül&esanne

en: &Category
et: Kategooria

en: &Note
et: Märkus

en: &Hide
et: &Peida

en: Hide the toolbar
et: Peida tööriistariba

en: &Small images
et: &Väikesed pildid

en: &Priority
et: &Tähtsus

en: Page
et: Leht

en: Open %s
et: Ava %s

en: &Merge...
et: Ühe&nda...

en: &Save	Ctrl+S
et: &Salvesta	Ctrl+S

en: Print preview
et: Printimise eelvaade

en: &Undo
et: &Võta tagasi

en: &Redo
et: &Tee uuesti

en: &Copy	Ctrl+C
et: &Kopeeri	Ctrl+C

en: &Rename viewer...
et: &Nimeta vaade ümber...

en: Rename the selected viewer
et: Nimeta valitud vaade ümber

en: New title for the viewer:
et: Vaate uus nimi:

en: Rename viewer
et: Nimeta vaade ümber

en: New &subtask...
et: Uus &alamülesanne...

en: Error opening attachment
et: Viga manuse avamisel

en: &Attachments
et: Lis&atud failid

en: Sort tasks by subject
et: Sorteeri ülesandeid pealkirja järgi

en: Sort tasks by completion date
et: Sorteeri ülesandeid kuupäeva järgi

en: &Completion date
et: &Lõpetamise kuupäev

en: Sort tasks by recurrence
et: Sorteri ülesandeid kordumise järgi

en: &Recurrence
et: Ko&rdumine

en: Sort tasks by budget
et: Sorteeri ülesandeid eelarve järgi

en: &Budget
et: &Eelarve

en: Budget &left
et: Ee&larvet järgi

en: Sort tasks by priority
et: Sorteeri ülesandeid tähtsuse järgi

en: &Hourly fee
et: &Tunnitasu

en: &Reminder
et: &Meelespea

en: &Subject
et: &Pealkiri

en: Sort notes by categories
et: Sorteeri märkmeid kategooriate järgi

en: Notes: %d selected, %d total
et: Märkmed: %d valitud, %d kokku

en: Status: n/a
et: Staatus: pole määratud

en: Tasks: %d selected, %d visible, %d total
et: Ülesanded: %d valitud, %d nähtavad, %d kokku

en: Tasks
et: Ülesanded

en: &Dates
et: &Kuupäevad

en: Insert a new category
et: Lisa uus kategooria

en: Edit preferences
et: Muuda seadistusi

en: Close the current file
et: Sulge käesolev fail

en: Open a %s file
et: Ava %s fail

en: Save the current file
et: Salvesta käesolev fail

en: Insert a new note
et: Lisa uus märkus

en: Print the current file
et: Prindi käesolev fail

en: Insert a new task
et: Lisa uus ülesanne

en: now
et: praegu

en: Synchronization
et: Sünkroniseerimine

en: %d items added.
    %d items updated.
    %d items deleted.
et: %d kirjet lisatud.
    %d kirjet uuedatud.
    %d kirjet kustutatud.

en: All files (*.*)|*
et: Kõik failid (*.*)|*

en: Recent searches
et: Hiljutised otsingud
