taskcoach - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Couldn't load settings from TaskCoach.ini:
    %s
eu: Ezin da TaskCoach.ini-tik konfigurazioa kargatu:
    %s

en: %s file error
eu: %s fitxategi akatsa

en: New attachment
eu: Eranskin berria

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cut
eu: Ebaki

en: Paste
eu: Itsatsi

en: New task
eu: Zeregin berria

en: Description
eu: Deskribapena

en: Subject
eu: Gaia

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Due date
eu: Iraungipen-data

en: No
eu: Ez

en: Yes
eu: Bai

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Notes
eu: Oharrak

en: Daily
eu: Egunero

en: Monthly
eu: Hilero

en: Weekly
eu: Astero

en: Yearly
eu: Urtero

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Editor
eu: Editorea

en: Insert a new task
eu: Txertatu zeregin berria
