taskcoach - en to fa translation catalogue (1078 entries)

en: Errors have occured. Please see "taskcoachlog.txt" in your "My Documents" folder.
fa: خطا! لطفاً فایل "taskcoachlog.txt" واقع در پوشه "My Documents" را مطالعه فرمایید.

en: Error
fa: خطا

en: Errors have occured. Please see "%s"
fa: خطاهایی روی داده است. لطفا "%s" را مشاهده نمایید.

en: Couldn't load settings from TaskCoach.ini:
    %s
fa: ناتواني در بارگذاري تنظيمات از فايل TaskCoach.ini:
    %s

en: %s file error
fa: "%s" خطای فایل

en: Task Coach
fa: مدیریت فعالیت ها

en: "%s" became top-level because its parent was locally deleted.
fa: "%s" به بالاترین رتبه تبدیل شد زیرا موقعیت منبع آن پاک گردیده است.

en: Edit location of attachments
fa: ويرايش مكان ضميمه ها

en: Edit attachment "%s" location
fa: ويرايش مكان ضميمه "%s"

en: Add attachment
fa: افزودن ضمیمه

en: Add attachment to "%s"
fa: افزودن ضميمه به "%s"

en: New attachment
fa: ضمیمه‌ی جدید

en: Remove attachment
fa: حذف ضميمه

en: Remove attachment to "%s"
fa: انتقال ضميمه به "%s"

en: Copy
fa: کپی

en: Copy "%s"
fa: كپي كردن "%s"

en: Delete
fa: حذف

en: Delete "%s"
fa: حذف"%s"

en: Cut
fa: برش

en: Cut "%s"
fa: برش "%s"

en: Paste
fa: چسباندن

en: Paste "%s"
fa: چسباندن "%s"

en: Paste as subitem
fa: چسباندن به عنوان زیرآیتم

en: Paste as subitem of "%s"
fa: چسباندن به عنوان زیرآیتم  "%s"

en: Drag and drop
fa: کشیدن و رها کردن

en: Drag and drop "%s"
fa: كشيدن و رها كردن "%s"

en: Edit subjects
fa: ويرايش موضوعات

en: Edit subject "%s"
fa: ويرايش موضوع "%s"

en: Edit descriptions
fa: ويراش توصيفات

en: Edit description "%s"
fa: ويرايش توصيفات "%s"

en: Change icons
fa: تغییر آیکون ها

en: Change icon "%s"
fa: تغيير آيكون "%s"

en: Change fonts
fa: تغییر فونت ها

en: Change font "%s"
fa: تغيير فونت "%s"

en: Change foreground colors
fa: تغيير رنگ هاي پيش زمينه

en: Change foreground color "%s"
fa: تغيير رنگ 1پيش زمينه "%s"

en: Change background colors
fa: تغییر رنگ های پیش زمینه

en: Change background color "%s"
fa: تغيير رنگ پس زمينه "%s"

en: Toggle category
fa: تعویض دسته

en: Toggle category of "%s"
fa: تعویض دسته"%s"

en: New category
fa: دسته‌ی جدید

en: New subcategories
fa: زيردسته هاي جديد

en: New subcategory of "%s"
fa: زيردسته جديد براي "%s"

en: New subcategory
fa: زيردسته جديد

en: Edit exclusive subcategories
fa: ويرايش زيردسته هاي انحصاري

en: Edit exclusive subcategories of "%s"
fa: ويرايش زيردسته انحصاري براي "%s"

en: Delete categories
fa: حذف دسته ها

en: Delete category "%s"
fa: حذف دسته "%s"

en: Drag and drop categories
fa: تغييرمكان دسته ها

en: New efforts
fa: تلاش جديد

en: New effort of "%s"
fa: تلاش جديد براي "%s"

en: Delete efforts
fa: حذف تلاش ها

en: Delete effort "%s"
fa: حذف تلاش "%s"

en: Change task of effort
fa: تغییر فعالیت تلاش

en: Change task of "%s" effort
fa: تغییر فعالیت تلاش "%s"

en: Change effort start date and time
fa: تغییر زمان و تاریخ آغاز تلاش

en: Change effort start date and time of "%s"
fa: تغییر زمان و تاریخ آغاز تلاش "%s"

en: Change effort stop date and time
fa: تغییر زمان و تاریخ پایان تلاش

en: Change effort stop date and time of "%s"
fa: تغییر زمان و تاریخ پایان تلاش "%s"

en: New note
fa: یادداشتِ جدید

en: New subnotes
fa: ایجاد زیر یادداشت

en: New subnote of "%s"
fa: ایجاد زیر یادداشت "%s"

en: New subnote
fa: ريزيادداشت جديد

en: Delete notes
fa: حذف یادداشت

en: Delete note "%s"
fa: حذف یادداشت "%s"

en: Drag and drop notes
fa: کشیدن و رها کردن یادداشت ها

en: Drag and drop note "%s"
fa: کشیدن و رها کردن یادداشت  "%s"

en: Add note
fa: افزودن يادداشت

en: Add note to "%s"
fa: افزودن يادداشت به "%s"

en: Add subnote
fa: افزودن ريزيادداشت(يادداشت جزئي)

en: Add subnote to "%s"
fa: افزودن ريزيادداشت(يادداشت جزئي) به "%s"

en: Remove note
fa: برداشت يادداشت

en: Remove note from "%s"
fa: برداشت يادداشت از "%s"

en: Drag and drop tasks
fa: کشیدن و رها کردن وظیفه ها

en: Delete tasks
fa: حذف فعالیت

en: Delete task "%s"
fa: حذف فعالیت "%s"

en: New task
fa: تکلیف جدید

en: New subtasks
fa: ایجاد زیر فعالیت

en: New subtask of "%s"
fa: ایجاد زیر فعالیت "%s"

en: New subtask
fa: ایجاد زیر فعالیت

en: Mark tasks completed
fa: اعلان تکمیل فعالیت

en: Mark "%s" completed
fa: اعلان تکمیل فعالیت "%s"

en: Mark task active
fa: فعال کردن فعالیت

en: Mark "%s" active
fa: فعال کردن فعالیت "%s"

en: Mark task inactive
fa: غیر فعال کردن فعالیت

en: Mark "%s" inactive
fa: غیر فعال کردن فعالیت  "%s"

en: Start tracking
fa: آغاز پیگردی

en: Start tracking "%s"
fa: آغاز پیگردی  "%s"

en: Stop tracking
fa: توقف پیگردی

en: Stop tracking "%s"
fa: توقف پیگردی  "%s"

en: Maximize priority
fa: حداکثر کردن اولویت

en: Maximize priority of "%s"
fa: حداکثر کردن اولویت  "%s"

en: Minimize priority
fa: حداقل کردن اولویت

en: Minimize priority of "%s"
fa: حداقل کردن اولویت "%s"

en: Increase priority
fa: افزایش اولویت

en: Increase priority of "%s"
fa: افزایش اولویت  "%s"

en: Decrease priority
fa: کاهش اولویت

en: Decrease priority of "%s"
fa: کاهش اولویت  "%s"

en: Change priority
fa: تغییر اولویت

en: Change priority of "%s"
fa: تغییر اولویت "%s"

en: Add note to tasks
fa: اضافه کردن پادداشت به فعالیت

en: Change planned start date
fa: تغییر رمان آغاز برنامه ریزی شده

en: Change planned start date of "%s"
fa: تغییر رمان آغاز برنامه ریزی شده "%s"

en: Change due date
fa: تغییر زمان سررسید

en: Change due date of "%s"
fa: تغییر زمان سررسید "%s"

en: Change actual start date
fa: تغییر زمان آغاز واقعی

en: Change actual start date of "%s"
fa: تغییر زمان آغاز واقعی "%s"

en: Change completion date
fa: تغییر زمان تکمیل

en: Change completion date of "%s"
fa: تغییر زمان تکمیل "%s"

en: Change reminder dates/times
fa: تغییر زمان باقیمانده

en: Change reminder date/time of "%s"
fa: تغییر زمان باقیمانده "%s"

en: Change recurrences
fa: تغییر بازرخداد

en: Change recurrence of "%s"
fa: تغییر بازرخداد "%s"

en: Change percentage complete of "%s"
fa: تغییر درصد تکمیل "%s"

en: Change when tasks are marked completed
fa: تغییر زمان اعلان تکمیل فعالیت

en: Change when "%s" is marked completed
fa: تغییر زمان اعلان تکمیل فعالیت "%s"

en: Change budgets
fa: تغییر بودجه

en: Change budget of "%s"
fa: تغییر بودجه "%s"

en: Change hourly fees
fa: تغییر هزینه ساعتی

en: Change hourly fee of "%s"
fa: تغییر هزینه ساعتی "%s"

en: Change fixed fees
fa: تغییر هزینه ثابت

en: Change fixed fee of "%s"
fa: تغییر هزینه ثابت "%s"

en: Toggle prerequisite
fa: تعویض پیش شرایط

en: Toggle prerequisite of "%s"
fa: تعویض پیش شرایط "%s"

en: Error while reading the %s-%s setting from %s.ini.
fa: خطا در زمان خواندن %s-%s تنظیمات از %s.ini.

en: The value is: %s
fa: این مقدار است : %s

en: The error is: %s
fa: خطا است : %s

en: %s will use the default value for the setting and should proceed normally.
fa: %s استفاده خواهد شد مقدار دیفالت برای تنظیمات و باید به صورت معمول پردازش شود.

en: Settings error
fa: خطا در تنظیمات

en: Error while saving %s.ini:
    %s
fa: خطا در زمان ذخیره سازی %s.ini
    %s

en: Save error
fa: ذخیره‌ کردن خطا

en: Mail.app message
fa: پیغام اپلیکیشن ایمیل

en: New attachment...
fa: ایجاد ضمیمه...

en: Insert a new attachment
fa: درج ضمیمه جدید

en: Open attachment
fa: بازکردن ضمیمه

en: Open the selected attachments
fa: باز کردن ضمیمه‌های انتخابی

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: Don't snooze
fa: وقت را تلف نکنید.

en: 10 minutes
fa: ۱۰ دقیقه

en: 15 minutes
fa: ۱۵ دقیقه

en: 20 minutes
fa: ۲۰ دقیقه

en: 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه

en: 1.5 hour
fa: ۱.۵ ساعت

en: 45 minutes
fa: ۴۵ دقیقه

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: 2 hours
fa: ۲ ساعت

en: 3 hours
fa: ۳ ساعت

en: 4 hours
fa: ۴ ساعت

en: 12 hours
fa: ۱۲ ساعت

en: 6 hours
fa: ۶ ساعت

en: 8 hours
fa: ۸ ساعت

en: 18 hours
fa: ۱۸ ساعت

en: 24 hours
fa: ۲۴ ساعت

en: 48 hours
fa: ۴۸ ساعت

en: 72 hours
fa: ۷۲ ساعت

en: 2 weeks
fa: ۲ هفته

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Total
fa: مجموع

en: Total for %s
fa: مجموع برای %s

en: &New effort...	Ctrl+E
fa: &تلاش جدید...	Ctrl+E

en: Inactive tasks
fa: فعالیت‌های غیر فعال

en: Hide &inactive tasks
fa: مخفی کردن فعالیت‌های &غیر فعال

en: Inactive tasks: %d (%d%%)
fa: فعالیت‌های غیر فعال: %d (%d%%)

en: Show/hide inactive tasks (incomplete tasks without actual start date)
fa: نمایش/عدم نمایش وظیفه های غیرفعال ( وظیفه های تکمیل نشده بدون زمان واقعی شروع )

en: Late tasks
fa: فعالیت‌های تاخیر دار

en: Hide &late tasks
fa: مخفی کردن فعالیت‌های &تاخیر دار

en: Late tasks: %d (%d%%)
fa: فعالیت‌های تاخیر دار: %d (%d%%)

en: Show/hide late tasks (inactive tasks with a planned start in the past)
fa: نمایش / عدم نمایش وظیفه های عقب افتاده

en: Active tasks
fa: فعالیت‌های فعال

en: Active tasks: %d (%d%%)
fa: فعالیت‌های فعال: %d (%d%%)

en: Hide &active tasks
fa: مخفی کردن فعالیت‌های &فعال

en: Show/hide active tasks (incomplete tasks with an actual start date in the past)
fa: نمایش / عدم نمایش وظیفه های فعال ( وظیفه های تکمیل نشده با زمان شروع واقعی در گذشته )

en: Due soon tasks
fa: فعالیت‌های تعجیل دار

en: Due soon tasks: %d (%d%%)
fa: فعالیت‌های تعجیل دار: %d (%d%%)

en: Hide &due soon tasks
fa: مخفی کردن فعالیت‌های &تعجیل دار

en: Show/hide due soon tasks (incomplete tasks with a due date in the near future)
fa: نمایش / عدم نمایش وظیفه های آینده ( وظیفه های تکمیل نشده با زمان آغاز در اینده )

en: Overdue tasks
fa: فعالیت‌های سرموقع

en: Hide &over due tasks
fa: مخفی کردن فعالیت‌های &سرموقع

en: Overdue tasks: %d (%d%%)
fa: فعالیت‌های سرموقع: %d (%d%%)

en: Show/hide over due tasks (incomplete tasks with a due date in the past)
fa: نمایش / عدم نمایش وظیفه های تمام شده ( وظیفه های تکمیل نشده با موعد مقرر در گذشته )

en: Completed tasks
fa: فعالیت‌های تکمیل شده

en: Completed tasks: %d (%d%%)
fa: فعالیت‌های تکمیل شده: %d (%d%%)

en: Hide &completed tasks
fa: مخفی کردن فعالیت‌های &تکمیل شده

en: Show/hide completed tasks
fa: نمایش/مخفی کردن فعالیت‌های تکمیل شده

en: &New task...
fa: &ایجاد فعالیت...

en: Arrow down
fa: فلش رو به پایین

en: Arrow down with status
fa: فلش رو به پایین با وضعیت

en: Blue arrows looped
fa: فلش های آبی با تکرار

en: Green arrows looped
fa: فلش های سبز با تکرار

en: Arrow up
fa: فلش رو به بالا

en: Arrow up with status
fa: فلش رو به بالا با وضعیت

en: Bomb
fa: بمب

en: Book
fa: کتاب

en: Books
fa: کتاب ها

en: Box
fa: جعبه

en: Ladybug
fa: کفشدوزک

en: Cake
fa: کیک

en: Calculator
fa: ماشین حساب

en: Calendar
fa: تقویم‌

en: Cat
fa: گربه

en: Compact disc (CD)
fa: سی دی

en: Charts
fa: نمودارها

en: Chatting
fa: چت کردن

en: Check mark
fa: چک مارک

en: Check marks
fa: چک مارک ها

en: Clock
fa: ساعت

en: Alarm clock
fa: ساعت هشدار

en: Stopwatch
fa: ثانیه‌شمار

en: Cogwheel
fa: چرخ دندانه دار

en: Cogwheels
fa: چرخ های دندانه دار

en: Desktop computer
fa: کامپیوتر رومیزی

en: Laptop computer
fa: لپ تاپ

en: Handheld computer
fa: کامپیوتر دستی

en: Red cross
fa: صلیب سرخ

en: Die
fa: مرگ

en: Document
fa: سند

en: Blue earth
fa: زمین آبی

en: Green earth
fa: زمین سبز

en: Envelope
fa: پاکت

en: Envelopes
fa: پاکتها

en: Blue folder
fa: پوشه آبی

en: Light blue folder
fa: پوشه آبی کمرنگ

en: Green folder
fa: پوشه سبز

en: Grey folder
fa: پوشه خاکستری

en: Orange folder
fa: پوشه نارنجی

en: Purple folder
fa: پوشه بنفش

en: Red folder
fa: پوشه قرمز

en: Yellow folder
fa: پوشه زرد

en: Blue folder with arrow
fa: پوشه آبی با فلش

en: Heart
fa: قلب

en: Hearts
fa: قلب ها

en: Green house
fa: خانه سبز

en: Red house
fa: خانه قرمز

en: Key
fa: کلید

en: Keys
fa: کلیدها

en: Lamp
fa: لامپ

en: Question mark
fa: علامت سئوال

en: Information
fa: اطلاعات

en: Blue led
fa: نور آبی

en: Light blue led
fa: نور آبی روشن

en: Grey led
fa: نور آبی خاکستری

en: Green led
fa: نور سبز

en: Light green led
fa: نور سبز کمرنگ

en: Orange led
fa: نور نارنجی

en: Purple led
fa: نور بنفش

en: Red led
fa: نور قرمز

en: Yellow led
fa: نور زرد

en: Life ring
fa: حلقه زندگی

en: Locked lock
fa: قفل بسته

en: Unlocked lock
fa: قفل باز

en: Magnifier glass
fa: ذره بین

en: Piano
fa: پیانو

en: Music note
fa: نت موسیقی

en: Note
fa: یادداشت

en: Palette
fa: پالت

en: Pencil
fa: مداد

en: Person
fa: شخص

en: People
fa: مردم

en: Identification
fa: شناسایی

en: Warning sign
fa: نشانه خطر

en: Minus
fa: منفی

en: Plus
fa: جمع

en: Red star
fa: ستاره قرمز

en: Yellow star
fa: ستاره زرد

en: Traffic light
fa: ترافیک سبک

en: Trashcan
fa: سطل آشغال

en: Lightning
fa: آذرخش

en: Umbrella
fa: چتر

en: Partly sunny
fa: تا کمی ابری

en: Wrench
fa: آچار

en: No icon
fa: بدون آیکون

en: File
fa: فایل

en: Date
fa: تاریخ

en: Restore
fa: بازیابی

en: Close
fa: بستن

en: Choose the restoration destination
fa: مسیر بازیابی را انتخاب کن

en: Message from the %s developers
fa: پیغام از %s توسعه دهندگان

en: See:
fa: دیدن :

en: Description
fa: شرح

en: Edit to change all subjects
fa: ویرایش برای تغییر تمامی موضوعات

en: Subject
fa: موضوع‌

en: Edit to change all descriptions
fa: ویرایش برای تغییر تمامی توضیحات

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Modification date
fa: تاریخ ویرایش

en: Priority
fa: اولویت

en: Mutually exclusive
fa: دو به دو ناسازگار

en: Subcategories
fa: زیرشاخه ها

en: Edit to change location of all attachments
fa: ویرایش برای تغییر تمامی ضمیمه ها

en: Browse
fa: انتخاب

en: Location
fa: موقعیت

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Foreground color
fa: رنگ پیش‌زمینه

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Font
fa: فونت

en: Icon
fa: آیکون

en: Dates
fa: تاریخ ها

en: Planned start date
fa: تاریخ شروع برنامه ریزی

en: Due date
fa: تاریخ مقرر

en: Actual start date
fa: تاریخ شروع واقعی

en: Completion date
fa: تاریخ انجام

en: Reminder
fa: یادآوری

en: Recurrence
fa: تکرار

en: Progress
fa: پیشرفت

en: Percentage complete
fa: درصد تکمیل

en: Use application-wide setting
fa: استفاده از تنظیمات گسترده نرم افزار

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بله

en: Mark task completed when all children are completed?
fa: آیا زمانیکه تمام زیر فعالیت‌ها تکمیل شدند این فعالیت را تکمیل شده اعلان شود؟

en: Budget
fa: بودجه

en: Time spent
fa: زمان صرف شده

en: Budget left
fa: بودجه باقی مانده

en: Hourly fee
fa: هزینه ساعتی

en: Fixed fee
fa: هزینه ثابت

en: Revenue
fa: درآمد

en: Effort
fa: تلاش

en: Categories
fa: دسته بندیها

en: Attachments
fa: ضمیمه‌ها

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Prerequisites
fa: پیش نیازها

en: Edit task
fa: ویرایش وظیفه

en: Task
fa: تکلیف

en: Start
fa: شروع

en: Week(s)
fa: هفته

en: Day(s)
fa: روز

en: Hour(s)
fa: ساعت

en: Minute(s)
fa: دقیقه

en: Stop
fa: توقف

en: Start tracking from last stop time
fa: شروع پیگیری از آخرین زمان توقف

en: Stop tracking now
fa: توقف پیگیری

en: Warning: start must be earlier than stop
fa: اخطار : شروع باید زودتر از توقف باشد

en: Multiple tasks
fa: وظایف چندگانه

en: %s (task)
fa: %s (وظیفه)

en: Multiple categories
fa: دسته بندی های چندگانه

en: %s (category)
fa: %s (دسته)

en: Multiple notes
fa: یاداشت های چندگانه

en: %s (note)
fa: %s (یادداشت)

en: Multiple attachments
fa: ضمیمه های چندگانه

en: %s (attachment)
fa: %s (ضمیمه)

en: Multiple efforts
fa: تلاش های چندگانه

en: %s (effort)
fa: %s (تلاش)

en: Use font:
fa: استفاده از فونت :

en: Use color:
fa: استفاده از رنگ :

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Daily
fa: روزانه‌

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Weekly
fa: هفتگی‌

en: Yearly
fa: سالانه

en: , every
fa: ، هر

en: Stop after
fa: توقف بعد از

en: recurrences
fa: بازگشت

en: Schedule each next recurrence based on
fa: برنامه ریزی هر رویداد مجدد بر اساس

en: last completion date
fa: آخرین تاریخ تکمیل

en: day(s),
fa: روز(s),

en: period,
fa: مدت ،

en: week(s),
fa: هفته(s),

en: month(s),
fa: ماه(s),

en: year(s),
fa: سال(s),

en: Export items from:
fa: خروجی آیتم ها از :

en: Export only the selected items
fa: خروجی گرفتن از آیتم های انتخاب شده

en: Columns to export:
fa: ستون ها برای خروجی گرفتن

en: Put task dates and times in separate columns
fa: قرار دادن تاریخ و زمان در ستون های جداگانه

en: Write style information to a separate CSS file
fa: نوشتن استایل در یک فایل جداگانه

en: Export as CSV
fa: برون‌ریزی با فرمت CSV

en: Export as iCalendar
fa: خروجی به صورت iCalendar

en: Export as HTML
fa: خروجی گرفتن به html

en: Export as Todo.txt
fa: خروجی به Todo.txt

en: Refresh from desktop
fa: تازه سازی از دسکتاپ

en: Refresh from device
fa: تازه سازی از دستگاه

en: Cancel
fa: لغو

en: You have enabled the iPhone synchronization feature, which
    needs Bonjour. Bonjour does not seem to be installed on
    your system.
fa: شما همگام سازی با آیفون را فعال کرده اید در حالی که
    به بونژور نیاز است ، بونژور بر روی سیستم شما 
    نصب نمیباشد.

en: Please download and install Bonjour for Windows from
fa: لطفا بونژور را دانلود و نصب کنید از

en: Apple's web site
fa: سایت اپل

en: You may find details for your distribution here
fa: شما میتوانید از توزیع خود آگاه شوید در اینجا

en: In addition, if you have a firewall, check that ports 4096-4100 are open.
fa: اگر شما فایروال دارید از باز بودن پورت های 4096-4100 مطمئن شوید.

en: OK
fa: تأیید

en: This setting will take effect after you restart %s
fa: این تنظیمات بعد از رستارت کردن نرم افزار اعمال خواهند شد %s

en: Files
fa: پرونده‌ها

en: Auto save after every change
fa: ذخیره در هر بار تغییر

en: Save settings (%s.ini) in the same
    directory as the program
fa: نوشتن تنظیمات (%s.ini) در همان
    دایرکتوری برنامه

en: Attachment base directory
fa: دایرکتوری ضمیمه ها

en: Before saving, automatically import from
fa: قبل از ذخیره کردن ، ایمپورت از

en: Todo.txt format
fa: Todo.txt فرمت

en: When saving, automatically export to
fa: موقع ذخیره کردن ، خروجی اتوماتیک به

en: Window behavior
fa: رفتار پنجره

en: Show splash screen on startup
fa: نمايش پرده اسپلاش در هنگام شروع

en: Show tips window on startup
fa: نمایش نکته ها در زمان شروع برنامه

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هرگز‌

en: Check for new version of %(name)s on startup
fa: چک کردن ورژن جدید %(name)s در زمان شروع برنامه

en: Check for messages from the %(name)s developers on startup
fa: چک کردن پیغام  %(name)s دولوپر در زمان شروع برنامه

en: Minimize main window when closed
fa: مینیمایز کردن پنجره اصلی زمان بستن

en: Language
fa: زبان

en: Let the system determine the language
fa: اجازه به سیستم برای انتخاب زبان

en: If your language is not available, or the translation needs improving, please consider helping. See:
fa: اگر زبان شما موجود نبود ، یا ترجمه نیاز به بهین هشدن داشت ، لطفا به ما کمک کنید . ببینید  :

en: Language not found?
fa: زبان مورد نظر شما پیدا نشد ؟

en: Task appearance
fa: ظاهر وظیفه

en: Features
fa: ویژگیها

en: All settings on this tab require a restart of %s to take effect
fa: تمامی این تنظیمات نیاز به ریستارت نرم افزار دارد %s تا اعمال گردند

en: Enable SyncML
fa: فعال سازی SyncML

en: Enable iPhone synchronization
fa: فعال سازی همگام سازی با آیفون

en: Use X11 session management
fa: استفاده از X11 session management

en: Start of work week
fa: شروع هفته کاری

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Hour of start of work day
fa: ساعت شروع روز کاری

en: Hour of end of work day
fa: ساعت پایان روز کاری

en: End of day
fa: پایان روز

en: Use gradients in calendar views.
    This may slow down Task Coach.
fa: استفاده از گرادینت در مشاهده تقویم
    این ممکن است باعث کاهش سرعت نرم افزار گردد

en: Minutes between suggested times
fa: دقایق بین تایم های پیشنهادی

en: Idle time notice
fa: پیغام زمان بیکاری

en: Show a popup with the description of an item
    when hovering over it
fa: نمایش پاپ آپ با توضیحات یک آیتم
    زمانی که ماوس روی آن می رود

en: Task dates
fa: تاریخ وظیفه

en: Mark parent task completed when all children are completed
fa: زمانیکه تمام زیر فعالیت‌ها تکمیل شدند این فعالیت پدر تکمیل شده اعلان می‌شود

en: Nothing
fa: هیچ‌چیز

en: Changing the planned start date changes the due date
fa: تغییر تاریخ شروع پلن تغییر می دهد تاریخ مقرر را

en: Changing the due date changes the planned start date
fa: تغییر تاریخ مقرر تغییر میدهد تاریخ پلن شروع را

en: Preset
fa: پیش تنظیم

en: Propose
fa: ارائه

en: Today
fa: امروز

en: Tomorrow
fa: فردا

en: Day after tomorrow
fa: پس فردا

en: Next Friday
fa: جمعه بعدی

en: Next Monday
fa: دوشنبه بعدی

en: Start of day
fa: آغاز روز

en: Start of working day
fa: آغاز روز کاری

en: Current time
fa: زمان فعلی

en: End of working day
fa: پایان روز کاری

en: Default planned start date and time
fa: تاریخ و زمان پلن شروع

en: Default due date and time
fa: زمان و تاریخ پیش فرض سررسید وظیفه

en: Default actual start date and time
fa: زمان و تاریخ پیش فرض شروع واقعی وظیفه

en: Default completion date and time
fa: تاریخ و زمان پیشفرض اتمام کار

en: Default reminder date and time
fa: تازخ و زمان پیشفرض یادآوری

en: Task reminders
fa: یادآورهای وظیفه

en: Notification system to use for reminders
fa: سیستم تذکر برای استفاده ی یادآورها

en: Let the computer say the reminder
fa: اجزاه به کامپیوتر برای گفتن یادآور

en: Default snooze time to use after reminder
fa: زمان پیش فرض استراحت برای استفاده بعد از یادآور

en: Snooze times to offer in task reminder dialog
fa: زمان استراحت برای پیشنهاد دادن در پنجره یادآور وظیفه

en: iPhone
fa: آی‌فون

en: Password for synchronization with iPhone
fa: پسورد برای همگام سازی با آیفون

en: When synchronizing, enter this password on the iPhone to authorize it
fa: زمان همگام سازی ، این رمز عبور را در آیفون وارد کنید

en: Bonjour service name
fa: نام سرویس بونژور

en: Upload completed tasks to device
fa: آپلود وظیفه های تکمیل شده به دستگاه

en: Show the synchronization log
fa: نمایش لاگ همگام سازی

en: Editor
fa: ویرایشگر

en: Check spelling in editors
fa: چک کردن خطاها در ادیتور

en: Font to use in the description field of edit dialogs
fa: فونت مورد استفاده در فیلد توضیحات بخش ویرایش دیالوگ ها

en: OS X
fa: os x

en: Get e-mail subject from Mail.app
fa: گرفتن موضوع ایمیل از mail.app

en: Linux
fa: لینوکس

en: Focus task subject in task editor
fa: تمرکز بر موضوع وظیفه در ویرایشگر وظیفه

en: %(name)s reminder - %(task)s
fa: %(name)s یادآور - %(task)s

en: Reminder date/time
fa: زمان / تاریخ یادآور

en: Snooze
fa: خواب كوتاه

en: Also make this the default snooze time for future reminders
fa: همچنین این زمان پیشفرض تعیین شود برای زمان استراحت یادآورهای آینده

en: Mark task completed
fa: علام کردن به عنوان تکمیل شده ( اتمام کار )

en: Custom
fa: دلخواه

en: User name/ID
fa: نام / شناسه کاربر

en: Enable tasks synchronization
fa: فعال سازی همگام کردن وظیفه ها

en: Tasks database name
fa: گرفتن نام دیتابیس

en: Preferred synchronization mode
fa: حالت همگام سازی مرجع

en: Two way
fa: دو راه

en: Slow
fa: آهسته

en: One way from client
fa: یک روش از کلاینت

en: Refresh from client
fa: تازه سازی از کلاینت

en: One way from server
fa: یک روش از سرور

en: Refresh from server
fa: تازه سازی از سرور

en: Enable notes synchronization
fa: فعال سازی همگام کردن یادداشت ها

en: Notes database name
fa: نام دیتابیس یادداشت ها

en: Access
fa: دسترسی

en: New task template
fa: قالب وظیفه جدید

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Available tools
fa: ابزار در دسترس

en: Make this tool visible in the toolbar
fa: نمایش این ابزار در نوار ابزار

en: Hide this tool from the toolbar
fa: پنهان کردن این ابزار در نوار ابزار

en: Tools
fa: ابزارها

en: Move the tool up (to the left of the toolbar)
fa: بالا بردن ابزار  ( به سمت چپ تولبار )

en: Move the tool down (to the right of the toolbar)
fa: پایین بردن ابزار ( به سمت راست تولبار )

en: Reorder toolbar buttons by drag and dropping them in this list.
fa: دوباره چیدن دکمه های تولبار با کسیدن و رها کردن آنها در لیست

en: Separator
fa: جداکننده

en: Spacer
fa: فاصله‌انداز

en: Notify me of new versions.
fa: خبر دادن به من در صورت وجود نسخه جدید

en: New version of %(name)s available
fa: ورژن جدید %(name)s موجود است

en: You are using %(name)s version %(currentVersion)s.
fa: شما در حال استفاده از %(name)s ورژن هستید %(currentVersion)s.

en: Version %(version)s of %(name)s is available from
fa: ورژن %(version)s   %(name)s موجود است از

en: %(name)s is up to date
fa: %(name)s بروز می باشد

en: %(name)s is up to date at version %(version)s.
fa: %(name)s بروز می باشد در ورژن %(version)s.

en: Couldn't find out latest version
fa: ورژن جدید پیدا  نشد

en: Couldn't find out what the latest version of %(name)s is.
fa: ناتوان در پیدا کردن اینکه کدام نسخه از  %(name)s آخرین نسخه می باشد.

en: Prerelease version
fa: نسخه ماقبل انتشار

en: You are using %(name)s prerelease version %(currentVersion)s.
fa: شما در حال استفاده از %(name)s در نسخه ماقبل انتشار هستید %(currentVersion)s.

en: The latest released version of %(name)s is %(version)s.
fa: آخرین ورژن %(name)s است %(version)s.

en: Warning
fa: هشدار

en: Do not show this dialog at startup
fa: نمایش ندادن این دیالوگ در شروع برنامه

en: Do nothing
fa: هیچ کاری انجام نده

en: Stop it at %s
fa: توقف در %s

en: Stop it at %s and resume now
fa: توقف در %s و ادامه دادن  ، هم اکنون

en: Notification
fa: هشدار

en: Open
fa: باز کردن

en: Cannot open %s because it doesn't exist
fa: ناتوان در باز کردن %s چون وجود ندارد .

en: Merge
fa: ادغام

en: Cannot open %(filename)s
    because it is locked.
fa: ناتوان در باز کردن %(filename)s
    چون قفل شده است.

en: Save as
fa: ذخیره به عنوان

en: Save selection
fa: ذخیره انتخاب شده

en: Cannot save %s
    It is locked by another instance of %s.
fa: ناتوان در ذخیره %s
    It is locked by another instance of %s.

en: Cannot save %s
    %s
fa: ناتوان در ذخیره %s
    %s

en: Import template
fa: واردسازی قالب

en: Cannot import template %s
    %s
fa: ناتوان در واردسازی قالب %s
    %s

en: Exported %(count)d items to %(filename)s
fa: خروجی گرفته شده %(count)d ایتم ها به %(filename)s

en: Finished synchronization
fa: پایان همگام سازی

en: Synchronization status
fa: وضعیت همگام سازی

en: Cannot open %s
    %s
fa: ناتوان در باز کردن %s
    %s

en: A file named %s already exists.
    Do you want to replace it?
fa: فایل با نام %s قبلا ایجاد شده است.
    آیا میخواهید جایگزین کنید ؟

en: You have unsaved changes.
    Save before closing?
fa: تغییراتی برای ذخیره کردن دارید
    آیا میخواهید قبل از بستن ، ذخیره کنید ؟

en: %s: save changes?
fa: %s: ذخیره تغییرات?

en: %s: file locked
fa: %s: فایل قفل شده است

en: Closed %s
fa: بسته شده %s

en: Cannot open %(filename)s
    because it was created by a newer version of %(name)s.
    Please upgrade %(name)s.
fa: ناتوان در باز کردن %(filename)s
    چون آن با نسخه جدیدی از %(name)s. ساخته شده است
    لطفا %(name)s. را بروزرسانی کنید

en: Error while reading %s:
fa: خطا زمان خواندن %s:

en: Synchronizing...
fa: در حال همگام سازی...

en: Synchronizing with %s...
fa: همگام سازی با %s...

en: Welcome to %(name)s version %(version)s
fa: به %(name)s ورژن %(version)s خوش آمدید

en: %s settings error
fa: %s خطای تنظیمات

en: iPhone/iPod
fa: آیفون / آیپد

en: Synchronization type
fa: نوع همگام سازی

en: &File
fa: فایل

en: &Edit
fa: &ویرایش

en: &View
fa: &نما‌

en: &New
fa: &جدید‌

en: &Actions
fa: &کنش ها

en: &Help
fa: &راهنما

en: &Import
fa: &واردسازی

en: &Export
fa: &خارج کردن

en: &Select
fa: &انتخاب

en: &New viewer
fa: &بیننده جدید

en: &Activate next viewer	Ctrl+PgDn
fa: &فعال کردن بیننده جدید	Ctrl+PgDn

en: &Mode
fa: &حالت

en: &Filter
fa: &فیلتر

en: &Sort
fa: &چیدمان

en: &Columns
fa: &ستون ها

en: &Rounding
fa: &رند کردن

en: &Tree options
fa: &تنظیمات لیست درختی

en: T&oolbar
fa: ت&ولبار

en: Show/hide status bar
fa: نمایش / مخفی کردن نوار وضعیت

en: Status&bar
fa: نوار&وضعیت

en: &Task
fa: &وظیفه

en: Open a new tab with a viewer that displays tasks
fa: باز کردن زبانه جدید با یک بیننده که وظیفه ها را نمایش می دهد

en: Open a new tab with a viewer that displays task statistics
fa: باز کردن زبانه جدید با یک بیننده که وضعیت وظیفه ها رو نمایش می دهد

en: &Calendar
fa: &تقویم

en: Open a new tab with a viewer that displays tasks in a calendar
fa: باز کردن یک زبانه جدید با یک بیننده که وظیفه ها را در تقویم نمایش می دهد

en: &Category
fa: &دسته بندی

en: Open a new tab with a viewer that displays categories
fa: باز کردن زبانه جدید با یک بیننده که دسته بندی را نمایش می دهد

en: &Effort
fa: &تلاش

en: Open a new tab with a viewer that displays efforts
fa: باز کردن یک زبانه جدید با یک بیینده که تلاش ها را نمایش می دهد

en: Open a new tab with a viewer that displays efforts for the selected task
fa: باز کردن یک زبانه جدید با یک بیننده که تلاش های یک وظیفه انتخاب شده را نمایش می دهد

en: &Note
fa: &یادداشت

en: Open a new tab with a viewer that displays notes
fa: باز کردن یک زبانه جدید که یادداشت ها را نمایش می دهد

en: &Hide
fa: &مخفی کردن

en: Hide the toolbar
fa: عدم نمایش تولبار

en: &Small images
fa: &عکس های کوچک

en: Small images (16x16) on the toolbar
fa: عکس کوچک ( 16*16 ) در تولبار

en: &Medium-sized images
fa: &عکس های متوسط

en: Medium-sized images (22x22) on the toolbar
fa: عکس های متوسط ( 22*22 ) در تولبار

en: &Large images
fa: &عکس های بزرگ

en: Large images (32x32) on the toolbar
fa: عکس های بزرگ ( 32*32 ) در تولبار

en: New task from &template
fa: وظیفه جدید از &قالب ها

en: &Toggle category
fa: &نمایش شاخه

en: &Start tracking effort
fa: &شروع پیگیری تلاش

en: &Priority
fa: &اولویت

en: Page
fa: صفحه

en: %s Reminder
fa: %s یادآور

en: %d tasks overdue
fa: %d وظایف سررسیده

en: tracking "%s"
fa: پیگیری "%s"

en: &Open...	Ctrl+O
fa: &باز کردن...	Ctrl+O

en: Open %s
fa: باز کردن %s

en: &Merge...
fa: &ادغام کردن...

en: Merge tasks from another file with the current file
fa: ادغام وظایف از یک فایل دیگر با فایل کنونی

en: &Close	Ctrl+W
fa: &بستن	Ctrl+W

en: &Save	Ctrl+S
fa: &ذخیره	Ctrl+S

en: Save the selected tasks to a separate taskfile
fa: ذخیره وظیفه انتخاب شده در یک فایل جداگانه

en: Save selected task as &template
fa: ذخیره وظیفه انتخاب شده بع عنوان &قالب

en: Save the selected task as a task template
fa: ذخیره وظیفه انتخاب شده به عنوان قالب وظیفه

en: &Import template...
fa: &واردسازی قالب...

en: Import a new template from a template file
fa: واردسازی قالب جدید از فایل قالب

en: Edit templates...
fa: ویرایش قالب ها ...

en: Edit existing templates
fa: ویراش قالب های موجود

en: Edit templates
fa: ویرایش قالب ها

en: &Purge deleted items
fa: &پالایش آیتم های حذف شده

en: &Page setup...	Shift+Ctrl+P
fa: &تنظیمات صفحه...	Shift+Ctrl+P

en: &Print preview...
fa: &پیش نمایش پرینت...

en: Show a preview of what the print will look like
fa: پیش نمایش چگونگی نمایش در صورت پرینت شدن

en: Print preview
fa: پیش نمایش چاپ

en: &Print...	Ctrl+P
fa: &پرینت...	Ctrl+P

en: Export as &HTML...
fa: خروجی گرفتن &HTML...

en: Export items from a viewer in HTML format
fa: خروجی گرفتن آیتم از ببیننده به فرمت html

en: Export as &CSV...
fa: خروجی گرفتن &CSV...

en: Export items from a viewer in Comma Separated Values (CSV) format
fa: خروجی گرفتن آیتم ها با فرمت CSV

en: Export as &iCalendar...
fa: خروجی گرفتن به صورت &iCalendar...

en: Export items from a viewer in iCalendar format
fa: خروجی گرفتن آیتم ها با فرمت iCalendar

en: Export as &Todo.txt...
fa: خروجی گرفتن به صورت &Todo.txt...

en: Export items from a viewer in Todo.txt format (see todotxt.com)
fa: خروجی گرفتن آیتم ها در فرمت iCalendar

en: &Import CSV...
fa: &واردسازی CSV...

en: Import tasks from a Comma Separated Values (CSV) file
fa: واردسازی وظیفه ها از یک فایل CSV

en: Import CSV
fa: واردسازی CSV

en: The selected file is empty. Please select a different file.
fa: فایل انتخاب شده خالی می باشد . لطفا یک فایل دیگری را انتخاب کنید

en: &Import Todo.txt...
fa: &واردسازی Todo.txt...

en: Import tasks from a Todo.txt (see todotxt.com) file
fa: واردسازی وظیفه ها از فایل Todo.txt

en: Import Todo.txt
fa: واردسازی Todo.txt

en: &Quit	Ctrl+Q
fa: &خروج	Ctrl+Q

en: &Undo
fa: &واگرد

en: &Redo
fa: &پیش گرد

en: &Copy	Ctrl+C
fa: &کپی	Ctrl+C

en: &Paste	Ctrl+V
fa: &چسباندن	Ctrl+V

en: &Preferences...	Alt+P
fa: &تنظیمات...	Alt+P

en: Preferences
fa: تنظیمات

en: Customize toolbar
fa: شخصی سازی تولبار

en: Customize
fa: شخصی سازی

en: &All	Ctrl+A
fa: &همه	Ctrl+A

en: &Clear selection
fa: &پاک کردن انتخاب

en: Unselect all items
fa: از حالت انتخاب خارج کردن تمامی آیتم ها

en: &Clear all filters	Shift-Ctrl-R
fa: &حذف تمامی فیلترها	Shift-Ctrl-R

en: &Reset all categories	Ctrl-R
fa: &بازنشانی تمامی شاخه ها	Ctrl-R

en: Show/hide items belonging to %s
fa: نمایش / عدم نمایش آیتم های متعاق به %s

en: &Rename viewer...
fa: &تغییر نام بیننده...

en: Rename the selected viewer
fa: تغییر نام بیننده انتخاب شده

en: New title for the viewer:
fa: عنوان جدید برای بیننده

en: Rename viewer
fa: تغییر نام بیننده

en: &Hide this column
fa: &مخفی سازی ستون

en: Hide the selected column
fa: مخفی سازی ستون انتخاب شده

en: &Expand all items	Shift+Ctrl+E
fa: &باز کردن تمامی آیتم ها	Shift+Ctrl+E

en: &Collapse all items	Shift+Ctrl+C
fa: &بستن تمامی آیتم ها	Shift+Ctrl+C

en: &Ascending
fa: &صعودی

en: Show/hide tasks with subtasks in list mode
fa: نمایش / عدم نمایش وظیفه ها با زیروظیفه در حالت لیست

en: &Edit...	RETURN
fa: &ویرایش ...	RETURN

en: Edit the selected item(s)
fa: ویرایش آیتم انتخاب شده(s)

en: Edit the currently tracked task(s)
fa: ویرایش وظیفه کنونی پیگیری شده

en: &Delete	Ctrl+DEL
fa: &حذف	Ctrl+DEL

en: Delete the selected item(s)
fa: حذف آیتم انتخاب شده(s)

en: Create a new task from a template
fa: ایجاد وظیفه جدید از یک قالب

en: Mark the selected task(s) active
fa: انتخاب وظیفه انتخاب شده(s) به عنوان فعال

en: Mark the selected task(s) inactive
fa: علامت زدن وظیفه انتخاب شده(s) به عنوان غیرفعال

en: Mark the selected task(s) completed
fa: علامت زدن وظیفه انتخاب شده(s) به عنوان تکمیل شده

en: &Maximize priority	Shift+Ctrl+I
fa: &حداکثر اولویت	Shift+Ctrl+I

en: &Minimize priority	Shift+Ctrl+D
fa: &حداقل اولویت	Shift+Ctrl+D

en: &Increase priority	Ctrl+I
fa: &افزایش اولویت	Ctrl+I

en: &Decrease priority	Ctrl+D
fa: &کاهش اولویت	Ctrl+D

en: &Mail...	Ctrl-M
fa: &ایمیل...	Ctrl-M

en: &Mail...	Shift-Ctrl-M
fa: &ایمیل...	Shift-Ctrl-M

en: Several things
fa: چندین چیز

en: and
fa: و

en: Cannot send email:
    %s
fa: ناتوان در ارسال ایمیل:
    %s

en: %s mail error
fa: %s خطای ایمیل

en: Open all notes...	Shift+Ctrl+B
fa: باز کردن تمامی یادداشت ها...	Shift+Ctrl+B

en: &Start tracking effort	Ctrl-T
fa: &شروع پیگیری تلاش	Ctrl-T

en: Start tracking effort for the task(s) of the selected effort(s)
fa: شروع پیگیری تلاش برای وظیفه(s) تلاش انتخاب شده(s)

en: Start tracking effort for %s
fa: شروع پیگیری تلاش برای %s

en: Select a task via the menu and start tracking effort for it
fa: انتخاب وظیفه از منو و شروع پیگیری تلاش برای آن

en: Stop tracking or resume tracking effort	Shift+Ctrl+T
fa: توقف پیگیری یا ادامه پیگیری تلاش	Shift+Ctrl+T

en: Stop tracking effort for the active task(s)
fa: توقف پیگیری تلاش برای وظیفه فعال(s)

en: &Resume tracking %s	Shift+Ctrl+T
fa: &ادامه پیگیری %s	Shift+Ctrl+T

en: Resume tracking effort for the last tracked task
fa: ادامه پیگیری تلاش برای آخرین وظیفه پیگیری شده

en: multiple tasks
fa: وظایف چندگانه

en: New category...	Ctrl-G
fa: شاخه جدید...	Ctrl-G

en: New note...	Ctrl-J
fa: یادداشت جدید...	Ctrl-J

en: Insert a new note with the selected categories checked
fa: قرادادن یک یادداشت جدید با شاخه انتخاب شده

en: &Add attachment...	Shift-Ctrl-A
fa: &افزودن ضمیمه...	Shift-Ctrl-A

en: Error opening attachment
fa: خطا در باز کردن ضمیمه

en: &Open all attachments...	Shift+Ctrl+O
fa: &باز کردن تمامی ضمیمه ها...	Shift+Ctrl+O

en: &Help contents	Ctrl+?
fa: &راهنمای کلی	Ctrl+?

en: &Help contents	Ctrl+H
fa: &راهنمای کلی	Ctrl+H

en: Help
fa: راهنما

en: &Tips
fa: &نکته ها

en: Tips about the program
fa: نکته ها در مورد برنامه

en: Anonymize
fa: گمنام

en: Finished
fa: به اتمام رسیده

en: &About %s
fa: &درباره ما %s

en: Version and contact information about %s
fa: ورژن و اطلاعات تماس %s

en: About %s
fa: درباره %s

en: &License
fa: &لایسنس

en: %s license
fa: %s لایسنس

en: Check for update
fa: بررسی برای وجود به روزرسانی

en: Check for the availability of a new version of %s
fa: بررسی برای موجود بودن نسخه جدید %s

en: Cannot open URL:
    %s
fa: ناتوان در باز کردن آدرس:
    %s

en: %s URL error
fa: %s خطای آدرس

en: &Frequently asked questions
fa: &سوالات متداول

en: Browse the frequently asked questions and answers
fa: مشاهده سوالات متداول و جواب ها

en: Report a &bug...
fa: گزارش یک &باگ...

en: Report a bug or browse known bugs
fa: گزارش یک باگ یا مشاهده باگ های کشف شده

en: Request a &feature...
fa: درخواست یک &امکان...

en: Request a new feature or vote for existing requests
fa: درخواست یک امکان جدید یا امتیاز دادن به امکانات موجود

en: Request &support...
fa: درخواست &پشتیبانی...

en: Request user support from the developers
fa: درخواست پشتیبانی از توسعه دهنگان

en: Help improve &translations...
fa: کمک در &ترجمه...

en: Help improve the translations of %s
fa: کمک در ترجمه  %s

en: &Donate...
fa: &حمایت مالی...

en: Donate to support the development of %s
fa: حمایت مالی و پشتیبانی  %s

en: &Restore
fa: &بازگرداندن

en: Restore the window to its previous state
fa: بازگرداندن پنجره به حالت قبلی

en: Search
fa: جستجو‌

en: Effort details
fa: جزئیات تلاش

en: Effort per day
fa: تلاش به ازای روز

en: Effort per month
fa: تلاش به ازای ماه

en: Effort per week
fa: تلاش به ازای هفته

en: Aggregation mode
fa: حالت ادغام

en: List
fa: فهرست

en: Tree
fa: درخت

en: When checked, show tasks as tree, otherwise show tasks as list
fa: زمانی که تیک زده شود ، وظیفه ها در حالت درختی نمایش داده میشوند ، در غیر این صورت ب هصورت لیست نشان داده خواهند شد

en: Filter on all checked categories
fa: فیلتر روی تمامی شاخه های  نتخاب شده

en: &Configure
fa: &پیکربندی

en: Configure the calendar viewer
fa: تنظیم مشاهده گر تقویم

en: &Next period
fa: &مدت بعدی

en: Show next period
fa: نمایش مدت بعدی

en: &Previous period
fa: &مدت قبلی

en: Show previous period
fa: نمایش مدت قبلی

en: &Today
fa: &امروز

en: Show today
fa: نمایش امروز

en: &Automatic column resizing
fa: &تغییراندازه اتوماتیک ستون

en: When checked, automatically resize columns to fill available space
fa: زمانی که تیک زده شود ، اندازه ستون ها اتوماتیک ست خواهند شد

en: 1 minute
fa: یک دقیقه

en: %d minutes
fa: %d دقیقه

en: &Always round up
fa: &رند کردن همیشگی

en: Type
fa: نوع

en: Sort by subject
fa: چیدن براساس موضوع

en: Sub&ject
fa: مو&ضوع

en: Sort by description
fa: چیدمان براساس توضیحات

en: &Description
fa: &توضیحات

en: &Creation date
fa: &تاریخ ایجاد

en: Sort by creation date
fa: چیدمان براساس تاریخ ایجاد

en: &Modification date
fa: &تاریخ ویرایش

en: Sort by last modification date
fa: چیدمان براساس آخرین تاریخ ویرایش

en: Show/hide description column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون توضیحات

en: &Notes
fa: &یادداشت ها

en: Show/hide notes column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون یادداشت ها

en: Show/hide creation date column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون زمان ایجاد

en: Show/hide last modification date column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون آخرین تاریخ ویرایش

en: Toolbars are customizable
fa: تولبار قابل ویرایش

en: Click on the gear icon on the right to add buttons and rearrange them.
fa: روی آیکون چرخ  کلیک کنید و تولبار را شخصی سازی کنید

en: &Attachments
fa: &ضمیمه ها

en: Show/hide attachments column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون ضمیمه ها

en: Categories: %d selected, %d total
fa: شاخه ها: %d انتخاب شده, %d جمع

en: Status: %d filtered
fa: وضعیت: %d فیلتر شده

en: Period
fa: دوره

en: Total time spent
fa: جمع مدت زمان صرف شده

en: Tuesday
fa: سه‌‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: &Categories
fa: &شاخه ها

en: Show/hide categories column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون شاخه ها

en: &Time spent
fa: &زمان صرف شده

en: Show/hide time spent column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون زمان صرف شده

en: &Revenue
fa: &بازده ( سود )

en: Show/hide revenue column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون بازده

en: &Total time spent
fa: &زمان صرف شده

en: Show/hide total time spent column
fa: نمایش عدم نمایش ستون زمان صرف شده

en: &Total revenue
fa: &جمع بازده

en: Show/hide total revenue column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون جمع بازده

en: Effort per weekday
fa: تلاش به ازای روز هفته

en: Show/hide time spent per weekday columns
fa: نماش / عدم نمایش ستون زمان صرف شده به ازای روز های هفته

en: Sort categories by subject
fa: چیدمان شاخه ها براساس موضوع

en: Sort categories by description
fa: چیدمان شاخه ها براساس توضیحات

en: Sort categories by creation date
fa: چیدمان شاخه ها براساس تاریخ ایجاد

en: Sort categories by last modification date
fa: چیدمان شاخه ها براساس تاریخ ویرایش

en: Sort attachments by subject
fa: چیدمان ضمیمه ها براساس موضوع

en: Sort attachments by description
fa: چیدمان ضمیمه ها براساس توضیحات

en: Sort attachments by category
fa: چیدمان ضمیمه ها براساس شاخه

en: Sort attachments by creation date
fa: چیدمان ضمیمه ها براساس تاریخ ایجاد

en: Sort attachments by last modification date
fa: چیدمان ضمیمه ها براساس تاریخ ویرایش

en: Sort notes by subject
fa: چیدمان یاداشت ها براساس موضوع

en: Sort notes by description
fa: پیدمان یادداشت ها براساس توضیحات

en: Sort notes by category
fa: چیدمان یادداشت ها براساس شاخه

en: Sort notes by creation date
fa: چیدمان یادداشت ها براساس تاریخ ایجاد

en: Sort notes by last modification date
fa: چیدمان یادداشت ها براساس  تاریخ آخرین ویرایش

en: Sort tasks by subject
fa: چیدمان وظیفه ها براساس موضوع

en: Sort tasks by description
fa: چیدمان وظیفه ها براساس توضیحات

en: Sort tasks by category
fa: چیدمان وظیفه ها براساس شاخه

en: Sort tasks by creation date
fa: چیدمان وظیفه ها براساس تاریخ ایجاد

en: Sort tasks by last modification date
fa: چیدمان وظیفه ها براساس تاریخ آخرین ویرایش

en: Sort tasks by due date
fa: چیدمان وظیفه ها براساس تاریخ سررسید

en: &Due date
fa: &تاریخ مقرر

en: Sort tasks by completion date
fa: چیدمان وظیفه ها براساس تاریخ تکمیل

en: &Completion date
fa: &تاریخ تکمیل

en: Sort tasks by time left
fa: چیدمان وظیفه ها براساس زمان باقی مانده

en: &Time left
fa: &زمان باقیمانده

en: Sort tasks by percentage complete
fa: چیدمان وظیفه ها براساس درصد پیشرفت

en: &Percentage complete
fa: &درصد پیشرفت

en: Sort tasks by budget
fa: چیدمان وظیفه ها براساس بودجه

en: &Budget
fa: &بودجه

en: Sort tasks by time spent
fa: چیدمان وظیفه ها براساس زمان صرف شده

en: Budget &left
fa: بودجه &باقیمانده

en: Sort tasks by budget left
fa: چیدمان وظیفه ها براساس بودجه باقیمانده

en: Sort tasks by priority
fa: چیدمان وظیفه ها براساس اولویت

en: Sort tasks by hourly fee
fa: چیدمان وظیفه ها براساس اجرت ساعتی

en: &Hourly fee
fa: &اجرت ساعتی

en: Sort tasks by fixed fee
fa: چیدمان وظیفه ها براساس اجرت ثابت

en: &Fixed fee
fa: &اجرت ثابت

en: Sort tasks by revenue
fa: چیدمان وظیفه ها براساس درآمد

en: Sort tasks by reminder date and time
fa: چیدمان وظیفه ها براساس تاریخ و زمان یادآور

en: &Reminder
fa: &یادآور

en: &Subject
fa: &موضوع

en: Sort notes by categories
fa: چیدمان یادداشت ها براساس شاخه ها

en: Notes: %d selected, %d total
fa: یادداشت ها: %d انتخاب شده, %d جمع

en: Status: n/a
fa: وضعیت: n/a

en: Tasks: %d selected, %d visible, %d total
fa: وظیفه ها: %d انتخاب شده, %d قابل دید, %d جمع کل

en: Tasks
fa: وظایف

en: Timeline
fa: خط زمانی

en: Now
fa: اکنون

en: % complete
fa: % تکمیل

en: Time left
fa: زمان باقی مانده

en: &Dates
fa: &تاریخ

en: &All date columns
fa: &تمامی ستون های تاریخ

en: Show/hide all date-related columns
fa: نمایش / عدم نمایش تمامی ستون های مرتبط با تاریخ

en: Show/hide due date column
fa: نمایش / عدم نمایش تاریخ مقرر

en: &Actual start date
fa: &زمان واقعی شروع

en: Show/hide actual start date column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون زمان واقعی شروع

en: Show/hide completion date column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون تاریخ تکمیل

en: Show/hide time left column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون زمان باقیمانده

en: Show/hide recurrence column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون درآمد

en: &All budget columns
fa: &تمامی ستون های بودجه

en: Show/hide all budget-related columns
fa: نمایش / عدم نمایش تمامی ستون های مرتبط با بودجه

en: Show/hide budget column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون بودجه

en: &Budget left
fa: &بودجه باقیمانده

en: Show/hide budget left column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون بودجه باقیمانده

en: &Financial
fa: &مالی

en: &All financial columns
fa: &تمامی ستون های مالی

en: Show/hide all finance-related columns
fa: نمایش / عدم نمایش ستون های مرتبط مالی

en: Show/hide hourly fee column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون اجرت ساعتی

en: Show/hide fixed fee column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون اجرت ساعتی

en: Show/hide prerequisites column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون پیش نیازها

en: Show/hide percentage complete column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون درصد تکمیل شده

en: Show/hide attachment column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون ضمیمه

en: Show/hide priority column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون اولویت

en: Show/hide reminder column
fa: نمایش / عدم نمایش ستون یادآور

en: Show tasks as
fa: نمایش وظیفه به عنوان

en: Task statistics
fa: آمار وظیفه

en: Comma
fa: کاما

en: Tab
fa: زبانه

en: Space
fa: فاصله

en: Colon
fa: دونقطه

en: Semicolon
fa: نقطه ویرگول

en: Pipe
fa: پایپ

en: Simple quote
fa: نقل قول ساده

en: Import only the selected rows
fa: واردسازی سطرهای ا نتخاب شده

en: Delimiter
fa: جداساز

en: Date format
fa: قالب تاریخ

en: Please select a file.
fa: لطفاً یک فایل انتخاب کنید.

en: ID
fa: شناسه

en: Category
fa: دسته

en: Reminder date
fa: تاریخ یادآوری

en: Percent complete
fa: درصد تکمیل شده

en: Column header in CSV file
fa: هدر ستون در فایل csv

en: %s attribute
fa: %s ویژگی

en: The "%s" field cannot be selected several times.
fa: "%s" فیلد چندین بار نمیتواند انتخاب شود.

en: The fields %s cannot be selected several times.
fa: فیلدها %s نمیتوانند چندین بار انتخاب شوند.

en: Table of contents
fa: جدول محتویات

en: About tasks
fa: درباره وظیفه ها

en: Task properties
fa: تنظیمات وظیفه

en: Task states
fa: وضعیت وظیفه

en: Task colors
fa: رنگ وظیفه

en: Reminders
fa: یادآورها

en: About effort
fa: درباره تلاش

en: Effort properties
fa: تنظیمات تلاش

en: About categories
fa: درباره شاخه ها

en: Category properties
fa: تنظیمات شاخه ها

en: About notes
fa: درباره یادداشت

en: Note properties
fa: تنظیمات یادداشت ها

en: Printing and exporting
fa: پرینت و خروجی گرفتن

en: About printing and exporting
fa: درباره پرینت و خروجی گرفتن

en: Printing
fa: چاپ

en: Exporting
fa: خروجی گرفتن

en: E-mail integration
fa: ادغام با ایمیل

en: About e-mail integration
fa: درباره ادغام با ایمیل

en: Attaching an e-mail to a task
fa: ضمیمه کردن یک ایمیل به یک وظیفه

en: Creating a task from an e-mail
fa: ایجاد یک وظیفه از یک ایمیل

en: Setup
fa: تنظیمات

en: Limitations
fa: محدودیت

en: Troubleshooting
fa: رفع مشکلات

en: iPhone and iPod Touch
fa: آیفون و آیپد

en: %(name)s on the iPhone
fa: %(name)s در آیفون

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Android
fa: آندرویید

en: %(name)s on Android?
fa: %(name)s در آندرویید?

en: Importing todo.txt
fa: واردسازی todo.txt

en: Exporting todo.txt
fa: خروجی گرفتن todo.txt

en: Task templates
fa: قالب وظیفه

en: About templates
fa: درباره قالب ها

en: Using templates
fa: استفاده از قالب ها

en: Graphical user interface
fa: رابط کاربری

en: Keyboard shortcuts
fa: میانبرهای صفحه‌کلید

en: Tasks have the following properties you can change:
fa: وظیفه ها تنظیمات زیر را دارند که شما میتوانید تغییر دهید

en: Due date: the date the task should be finished. 
    This can be 'None' indicating that this task has no fixed due date.
fa: زمان تحویل  : زمانی که باید وظیفه تحویل گردد. 
    شما میتوانید زمانی را برای تحویل انتخاب نکنید.

en: Actual start date: the date the task was actually started.
    The actual start date can be edited directly, but it is also set when you 
    track effort for the task or when you set the percentage completed of a task
    to a value between 0% and 100%.
fa: زمان شروع واقعی : زمانی که وظیفه واقعا استارت میخورد.
    زمان شروع واقعی میتواند ویرایش شود  
    پیگیری تلاش برای وظیفه یا زمانی که شما درصد پیشرفت کار را مشخص میکنید
    مقدار بین 0 تا 100 درصد .

en: Budget: amount of hours available for the task.
fa: بودجه : مقدار ساعتی که برای وظیفه در دسترس است

en: Hourly fee: the amount of money earned with the task per hour.
fa: اجرت ساعتی : مقدار دستمزدی که به ازای هر ساعت برای یک وظیفه دریافت میگردد .

en: Fixed fee: the amount of money earned with the task 
    regardless of the time spent.
fa: اجرت ثابت: مقدار دستمزدی که کسب میشود 
    به زاای زمانی که صرف میگردد.

en: Days left: the number of days left until the due date.
fa: روزهای باقیمانده : شمار روزهایی که به تاریخ مقرر وظیفه باقی مانده.

en: Time spent: effort spent on the task.
fa: زمان صرف شده : تلاشی که روی وظیفه انجام شده

en: Active: the actual start date is in the past;
fa: فعال : زمان شروع واقعی در گذشته ،

en: Completed: the task has been completed.
fa: تکمیل شده : وظیفه تکمیل شده است.

en: Overdue: the due date is in the past;
fa: دیرشده : زمان مقرر در گذشته ،

en: Over budget: no budget left;
fa: اتمام بودجه : بودجه ای باقی نمانده

en: Under budget: still budget left;
fa: زیربودجه : هنوز بودجه موجود است

en: No budget: the task has no budget.
fa: بدون بودجه : وظیفه هیچ بودجه ای ندارد.

en: Overdue tasks are red;
fa: وظایف عقب افتاده قرمز هستند ،

en: Tasks due soon are orange;
fa: وظایفی که تاریخ مقرر آنها نزدیک هست نارنجی هستند

en: Active tasks are black text with a blue icon;
fa: وظایف فعال متن سایه رنگ و آیکون آبی دارند ،

en: Late tasks are purple;
fa: وظایف دیر شده بنفش هستند ،

en: Future tasks are gray, and
fa: وظایف آینده خاکستری هستند و

en: Completed tasks are green.
fa: وظایف تکمیل شده سبز هستند .

en: Description: a multi-line description of the effort.
fa: توضیحات : توضیحات مولتی لاین برای تلاش

en: Time spent: how much time you have spent working on the task.
fa: زمان صرف شده : مقدار زمانی که شما روی وظیفه کار کرده اید.

en: Revenue: money earned with the time spent.
fa: درآمد : مقدار پولی که براساس زمانی که صرف کرده اید بدست آورده اید .

en: Notes have the following properties you can change:
fa: تنظیمات یاداشت ها که شما میتوانید تغییر دهید  :

en: Subject: a single line that summarizes the note.
fa: موضوع : یک خط موضوع برای یادداشت

en: Description: a multi-line description of the note.
fa: توضویحات : توضیحات چند خطی برای یادداشت.

en: Appearance properties such as icon, font and colors.
fa: تنظیمات ظاهر اعم از آیکون ، فونت و رنگ

en: Mozilla Thunderbird
fa: تاندربرد موزیلا

en: Microsoft Outlook
fa: اوت لوک مایکروسافت

en: Claws Mail
fa: پست‌الکترونیکی Claws

en: Apple Mail
fa: ایمیل اپل

en: There are two ways to attach an e-mail to a task; you can:
fa: دو  روش برای ضمیمه کردن ایمیل به یک وظیفه وجود دارد ، شما میتوانید :

en: Drop it on a task either in the task tree or the task list.
fa: آن را کشیده و در حالت درختی یا لیستی وظیفه رها کنید.

en: Drop it in the attachment pane in the task editor.
fa: آن را کشیده و در بخش ضمیمه های وظیفه در تنظیمات وظیفه رها کنید.

en: Windows, 32 bits (see below)
fa: ویندوز 32 بیت ( پایین را ببینید )

en: Linux, 32 bits
fa: لینوکش ، 32 بیت

en: Mac OS 10.3 and later, both Intel and PPC
fa: مک او .اس 10 یا بهتر

en: iPhone, iPod Touch and iPad
fa: آیفون ، آیپاد لمسی یا آیپد

en: %(name)s on the iPhone/iPod Touch/iPad
fa: %(name)s در آیفون/آیپاد لمسی/آیپاد

en: Hierarchical tasks and categories
fa: سلسه مراتب وظیفه ها و شاخه ها

en: Time tracking
fa: پیگیری زمان

en: Multiple task files
fa: فایل وظیفه چندگانه

en: Configuration on the iPhone/iPod Touch/iPad
fa: تنظمیات روی آیفون/آیپاد لمسی/آیپد

en: Configuration on the desktop, all platforms
fa: تنظیمات در دسکتاپ ، برای تمامی پلتفرم ها

en: Configuration on Windows
fa: تنظظیمات در ویندوز

en: Configuration on Linux
fa: تنظیمات در لینوکس

en: The iPhone can't connect to my computer
fa: آیفون نمیتواند به کامپیوتر من متصل گردد

en: If you have a firewall, check that ports 4096-4100 are open.
fa: اگر شما فایروال دارید ، پورت های4096-4100 رو چک کنید تا باز باشند.

en: Please note that this system is not localized; you must enter
    the dates in english.
fa: لطفا توجه کنید این سیستم بومی سازی نشده است ، شما باید
    تاریخ ها را به صورت انگلیسی وارد کنید

en: Insert a new subitem
fa: قرار دادن زیرآیتم جدید

en: Edit the selected item(s) or close a dialog
fa: ویرایش آیتم های انتخاب شده یا بستم پنجره

en: Enter
fa: ورود

en: Mark the selected task(s) (un)completed
fa: علامت گذاری وطیفه انجام شده(s) (un) به عنوان تکمیل شده

en: Escape
fa: خارج شدن

en: Move keyboard focus to the next field in the dialog
fa: انتقال فوکوس کیبورد به فیلد بعدی در پنجره

en: Move keyboard focus to the previous field in the dialog
fa: انتقال فوکوس کیبورد به فیلد قبلی در پنجره

en: Move keyboard focus to the next tab in a notebook control
fa: انتقال فوکوس کیبورد به زبانه بعدی در کنترل نوت بوک

en: Move keyboard focus to the previous tab in a notebook control
fa: انتقال فوکوس کیبورد به زبانه قبلی در کنترل نوت بوک

en: DELETE
fa: حذف

en: INSERT (Windows)
fa: قرار دادن

en: Pop up menu or drop down box
fa: منوی پاپ آپ یا باکس کشویی

en: Ctrl-Tab switches between tabs in edit dialogs.
fa: Ctrl-Tab سوییچ کردن بین زبانه ها در پنجره.

en: Tip of the day
fa: نکته ی روز

en: Next tip
fa: نکته بعدی

en: Show tips on startup
fa: نمایش نکته ها در زمان شروع برنامه

en: Browse for files to add as attachment to the selected item(s)
fa: فایل مورد نظر را برای افزودن به عنوان ضمیمه به آیتم انتخاب شده انتخاب کنید

en: Add a note to the selected item(s)
fa: افزودن یادداشت به آیتم انتخاب شده(s)

en: Insert a new category
fa: قرار دادن شاخه جدید

en: Cut the selected item(s) to the clipboard
fa: بریدن آیتم انتخاب شده(s) به کلیبورد

en: Copy the selected item(s) to the clipboard
fa: کپی آیتم های انتخاب شده به کلیبورد

en: Paste item(s) from the clipboard
fa: چسباندن آیتم های انتخاب شده از کلیبورد

en: Paste item(s) from the clipboard as subitem of the selected item
fa: چسباندن ایتم های انتخاب شده از کلیبورد به عنوان زیرآیتم ، آیتم انتخاب شده

en: Edit preferences
fa: ویرایش تنظیمات

en: Select all items in the current view
fa: انتخاب تمامی آیتم هایی که دیده میشوند

en: Undo the last command
fa: بازگرداندن آخرین فرمان

en: Start tracking effort for the selected task(s)
fa: شروع پیگیری تلاش برای وظیفه انتخاب شده

en: Stop tracking effort or resume tracking effort
fa: توقف پیگیری تلاش یا ادامه پیگیری تلاش

en: Close the current file
fa: بستن پرونده‌ی فعلی

en: Exit %s
fa: خروج %s

en: Open a %s file
fa: باز کردن یک %s فایل

en: Save the current file
fa: ذخیره کردن پرونده کنونی

en: Save the current file under a new name
fa: ذخیره کردن پرونده کنونی با اسمی دیگر

en: Help about the program
fa: راهنمایی در مورد نرم افزار

en: Mail the selected item(s), using your default mailer
fa: ایمیل کردن آیتم انتخاب شده ، با استفاده از برنامه ایمیل دیفالت شما

en: Insert a new note
fa: قرار دادن یادداشت جدید

en: Open all attachments of the selected item(s)
fa: باز کردن تمامی ضمیمه های آیتم انتخاب شده

en: Open all notes of the selected item(s)
fa: باز کردن تمامی یادداشت های آیتم انتخاب شده

en: Print the current file
fa: چاپ پرونده‌ی جاری

en: Show all items (reset all filters)
fa: نمایش تمامی آیتم ها ( ریست کردن فیلترها )

en: Decrease the priority of the selected task(s)
fa: کاهش اولویت وظیفه انتخاب شده

en: Increase the priority of the selected task(s)
fa: افزایش اولویت وظیفه انتخاب شده

en: Make the selected task(s) the highest priority task(s)
fa: دادن حداکثر اولویت به وظیفه

en: Make the selected task(s) the lowest priority task(s)
fa: دادن حداقل اولویت به وظیفه

en: Insert a new task
fa: درچ یک تکلیف جدید

en: Collapse all items with subitems
fa: باز کردن تمامی آیتم ها با زیر آیتم ها

en: Expand all items with subitems
fa: باز کردن تمامی آیتم ها با زیر آیتم ها

en: Protocol version: %d
fa: ورژن پروتکل: %d

en: Device name: %s
fa: نام دستگاه: %s

en: Sending file name: %s
fa: نام فایل ارسالی: %s

en: Full from desktop.
fa: کامل از دسکتاپ

en: %d categories
fa: %d شاخه ها

en: Send category %s
fa: ارسال شاخه  %s

en: Response: %d
fa: پاسخ: %d

en: %d tasks
fa: %d وظایف

en: Send task %s
fa: ارسال وظیفه %s

en: %d efforts
fa: %d تلاش ها

en: Send effort %s
fa: ارسال تلاش %s

en: Finished.
fa: تمام شد.

en: %d new categories
fa: %d شاخه های جدید

en: %d new tasks
fa: %d وظایف جدید

en: %d new efforts
fa: %d تلاش های جدید

en: %d modified categories
fa: %d شاخه های ویرایش شده

en: %d modified tasks
fa: %d وظایف ویرایش شده

en: %d modified efforts
fa: %d تلاش های ویرایش شده

en: %d deleted categories
fa: %d شاخه های حذف شده

en: %d deleted tasks
fa: %d وظایف حذف شده

en: %d deleted efforts
fa: %d تلاش های حذف شده

en: New category (parent: %s)
fa: شاخه جدید (مادر: %s)

en: Delete category %s
fa: حذف شاخه %s

en: Modify category %s
fa: ویرایش شاخه %s

en: New task %s
fa: وظیفه جدید %s

en: Delete task %s
fa: حذف وظیفه %s

en: Modify task %s
fa: ویرایش وظیفه %s

en: End of task synchronization.
fa: پایان همگام سازی وظیفه

en: Could not find task %s for effort.
fa: ناتوان در پیدا کردن وظیفه %s برای تلاش.

en: New effort %s
fa: تلاش جدید %s

en: Modify effort %s
fa: ویرایش تلاش %s

en: Sending GUID: %s
fa: ارسال GUID: %s

en: Reading mail info...
fa: خواندن اطلاعات ایمیل ...

en: Reading mail information. Please wait.
fa: در حال خواندن اطلاعات ایمیل . لطفا صبور باشید.

en: Could not find Thunderbird data dir
fa: ناتوان در پیدا کردن دایرکتوری اطلاعات تاندربیرد

en: Could not find Thunderbird profile.
fa: ناتوان در پیدا کردن پروفایل تاندربیرد

en: Please enter the domain for user %s
fa: لطفا دامین را وارد کنید برای کاربر %s

en: Could not select inbox "%s"
    (%s)
fa: ناتوان در انتخاب اینباکس "%s"
    (%s)

en: No such mail: %d
fa: ایمیل اینچنینی وجود ندارد: %d

en: Actual start time
fa: زمان شروع واقعی

en: Due time
fa: زمان مقرر

en: Completion time
fa: زمان تکمیل

en: Reminder time
fa: زمان یادآوری

en: Creation time
fa: زمان ایجاد

en: No subject
fa: بدون عنوان

en: New task due today
fa: وظیفه جدید در طول امروز

en: New task due tomorrow
fa: وظیفه جدید در فردا

en: %d days
fa: %d روز

en: 1 day
fa: 1 روز

en: Every %(frequency)d days
fa: هر %(frequency)d روز

en: Every %(frequency)d weeks
fa: هر %(frequency)d هفته

en: Every %(frequency)d months
fa: هر %(frequency)d ماه

en: Every %(frequency)d years
fa: هر %(frequency)d سال

en: Every other day
fa: هر روز دیگر

en: Every other week
fa: هر هفته دیگر

en: Every other month
fa: هر ماه دیگر

en: Every other year
fa: هر سال دیگر

en: Yesterday
fa: دیروز

en: now
fa: اکنون

en: Synchronization
fa: همگام سازی

en: Synchronizing. Please wait.
fa: در حال همگام سازی ، لطفا منتظر بمانید.

en: %d items added.
    %d items updated.
    %d items deleted.
fa: %d آیتم ها افزوده شده.
    %d آیتم ها بروز شد.
    %d آیتم ها حذف شد.

en: An error occurred in the synchronization.
    Error code: %d; message: %s
fa: خطایی در همگام سازی رخ داده است.
    کد خطا: %d; پیغام: %s

en: Restore %s
fa: بازگشت %s

en: Cl&ose
fa: بس&تن

en: Close All
fa: بستن همه‌

en: &Next
fa: &بعدی‌

en: &Previous
fa: &قبلی‌

en: &Window
fa: &پنجره‌

en: Edit
fa: ویرایش

en: %d weeks
fa: %d هفته

en: %d hours
fa: %d ساعت

en: Done
fa: انجام شد

en: Month
fa: ماه

en: Calendar orientation
fa: جهت تقویم

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Which tasks to display
fa: نمایش کدام وظایف

en: Tasks with a due date
fa: وظایف با موعد انجام مقرر

en: All tasks
fa: تمامی وظایف

en: Color used to highlight the current day
fa: رنگ مورد استفاده برای هایلایت روز فعلی

en: Password:
fa: کلمه‌ی عبور:

en: Please enter your password.
fa: لطفاً رمز عبور خود را وارد کنید.

en: Please enter your password
fa: لطفاً رمز عبور خود را وارد کنید

en: &Match case
fa: &انطباق

en: &Include sub items
fa: &به حساب آوردن زیرآیتم ها

en: &Search description too
fa: &همچنین جستجوی توضیحات

en: Search both subject and description
fa: جستجوی همزمان موضوع و همچنین توضیحات

en: &Regular Expression
fa: &حالت منظم

en: Recent searches
fa: جستجوهای اخیر

en: Compatibility warning
fa: خطای سازگاری

en: Never show this dialog again
fa: این پنجره را دیگر نشان نده

en: Error opening URL
fa: خطا در باز کردن آدرس
