taskcoach - en to lt translation catalogue (246 entries)

en: Error
lt: Klaida

en: %s file error
lt: %s bylos klaida

en: Add attachment
lt: Prisegti priedą

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy "%s"
lt: Kopijuoti „%s“

en: Delete
lt: Šalinti

en: Delete "%s"
lt: Šalinti „%s“

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Cut "%s"
lt: Iškirpti „%s“

en: Paste
lt: Įdėti

en: Paste "%s"
lt: Įdėti „%s“

en: Drag and drop
lt: Nuvilkti

en: Drag and drop "%s"
lt: Nuvilkti „%s“

en: Edit subjects
lt: Taisyti temą

en: Edit subject "%s"
lt: Taisyti temą „%s“

en: Toggle category
lt: Keisti kategorijas

en: New category
lt: Nauja kategorija

en: New subcategory
lt: Nauja pokategorė

en: New note
lt: Nauja pastaba

en: New subnote
lt: Nauja popastabė

en: Add note
lt: Pridėti pastabą

en: New task
lt: Nauja užduotis

en: New subtask
lt: Nauja įdėtinė užduotis

en: Start tracking
lt: Pradėti skaičiuoti darbo laiką

en: Stop tracking
lt: Nustoti skaičiuoti darbo laiką

en: Maximize priority
lt: Didžiausia pirmenybė

en: Minimize priority
lt: Mažiausia pirmenybė

en: Increase priority
lt: Padidinti pirmenybę

en: Decrease priority
lt: Sumažinti pirmenybę

en: Error while saving %s.ini:
    %s
lt: Klaida išsaugant %s.ini:
    %s

en: Save error
lt: Išsaugojimo klaida

en: Open attachment
lt: Atverti priedą

en: 24 hours
lt: 24 valandos

en: Show/hide completed tasks
lt: Parodyti/paslėpti baigtas užduotis

en: &New task...
lt: &Nauja užduotis...

en: Description
lt: Apibūdinimas

en: Subject
lt: Tema

en: Priority
lt: Pirmenybė

en: Dates
lt: Datos

en: Due date
lt: Paskirta data

en: Completion date
lt: Užbaigimo data

en: Reminder
lt: Priminimas

en: Recurrence
lt: Pasikartojimas

en: Progress
lt: Eiga

en: Percentage complete
lt: Baigta procentų

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: Mark task completed when all children are completed?
lt: Ar užbagti užduotį kai visos įdėtinės užduotis baigtos?

en: Budget
lt: Skirta laiko

en: Time spent
lt: Išnaudotas laikas

en: Budget left
lt: Liko laiko

en: Hourly fee
lt: Valandos kaina

en: Fixed fee
lt: Numatyta kaina

en: Revenue
lt: Pajamos

en: Effort
lt: Darbai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Attachments
lt: Priedai

en: Notes
lt: Pastabos

en: Edit task
lt: Taisyti užduotį

en: Task
lt: Užduotis

en: Start
lt: Pradėti

en: Stop
lt: Stabdyti

en: None
lt: Joks

en: Daily
lt: Kasdieniniai

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Yearly
lt: Kasmet

en: , every
lt: , kiekvienas

en: day(s),
lt: diena(os),

en: period,
lt: laikotarpis,

en: week(s),
lt: savaitė(ės),

en: month(s),
lt: mėnesis(iai),

en: year(s),
lt: metai,

en: Cancel
lt: Nutraukti

en: OK
lt: Gerai

en: Files
lt: Bylos

en: Auto save after every change
lt: Savaime išsaugoti po kiekvieno pakeitimo

en: Save settings (%s.ini) in the same
    directory as the program
lt: Išsaugoti nustatymus (%s.ini) tam pačiam
    kataloge kaip ir programą

en: Attachment base directory
lt: Priedų pagrindinis katalogas

en: When adding an attachment, try to make
    its path relative to this one.
lt: Prisegant priedą, pabandyti padaryti
    jo kelia relative to this one.

en: Show splash screen on startup
lt: Rodyti pristatymo langą programos paleidimo metu

en: Show tips window on startup
lt: Rodyti patarimų langą programos paleidimo metu

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Check for new version of %(name)s on startup
lt: Ieškoti naujos %(name)s versijos programos paleidimo metu

en: Language
lt: Kalba

en: Language not found?
lt: Kalba nerasta?

en: Features
lt: Savybės

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Hour of start of work day
lt: Darbo diena prasideda šią valandą

en: Hour of end of work day
lt: Darbo diena pasibaigia šią valandą

en: Mark parent task completed when all children are completed
lt: Užbaigti užduoti kai visos įdėtinės užduotys pabaigtos

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Reminder date/time
lt: Priminimo data/laikas

en: Notify me of new versions.
lt: Pranešti apie naują versija.

en: New version of %(name)s available
lt: Yra nauja %(name)s versija

en: Version %(version)s of %(name)s is available from
lt: %(name)s versija %(version)s yra iš

en: %s files (*.tsk)|*.tsk|Backup files (*.tsk.bak)|*.tsk.bak|All files (*.*)|*
lt: %s bylos (*.tsk)|*.tsk|Nuorašų bylos (*.tsk.bak)|*.tsk.bak|Visos bylos (*.*)|*

en: iCalendar files (*.ics)|*.ics|All files (*.*)|*
lt: iCalendar bylos (*.ics)|*.ics|Visos bylos (*.*)|*

en: HTML files (*.html)|*.html|All files (*.*)|*
lt: HTML bylos (*.html)|*.html|Visos bylos (*.*)|*

en: CSV files (*.csv)|*.csv|Text files (*.txt)|*.txt|All files (*.*)|*
lt: CSV bylos (*.csv)|*.csv|Teksto bylos (*.txt)|*.txt|Visos bylos (*.*)|*

en: Open
lt: Atverti

en: Loaded %(nrtasks)d tasks from %(filename)s
lt: Įdėtos %(nrtasks)d užduotys iš %(filename)s

en: Cannot open %s because it doesn't exist
lt: Negalima atidaryti %s nes jo nėra

en: Merge
lt: Sujungti

en: Merged %(filename)s
lt: Sujungti %(filename)s

en: You have unsaved changes.
    Save before closing?
lt: Neišsaugojot pakeitimų.
    Išsaugoti prieš uždarant?

en: %s: save changes?
lt: %s: išsaugoti pakeitimus?

en: Closed %s
lt: Uždaryti %s

en: Saved %(nrtasks)d tasks to %(filename)s
lt: Išsaugota %(nrtasks)d užduočių %(filename)s

en: Error while reading %s:
lt: Klaida skaitant %s:

en: &File
lt: &Byla

en: &Edit
lt: K&eisti

en: &View
lt: &Rodyti

en: &Help
lt: Pagalba

en: &Export
lt: &Eksportuoti

en: &Select
lt: Pa&sirinkti

en: &New viewer
lt: &Naujas langas

en: &Activate next viewer	Ctrl+PgDn
lt: &Aktyvuoti kitą langą	Ctrl+PgDn

en: Activate &previous viewer	Ctrl+PgUp
lt: Aktyvuoti ankstesnį langą	Ctrl+PgUp

en: &Filter
lt: &Filtras

en: &Sort
lt: Rikiavima&s

en: &Columns
lt: Stulpeliai

en: &Tree options
lt: Medžio nustatymai

en: T&oolbar
lt: Mygtukų ju&osta

en: &Task
lt: &Užduotis

en: Open a new tab with a viewer that displays tasks
lt: Atverti naują kortelę su užduotimis

en: Open a new tab with a viewer that displays a timeline of tasks and effort
lt: Atverti naują kortelę su užduočių ir darbų laiko skale

en: &Category
lt: &Kategorija

en: Open a new tab with a viewer that displays categories
lt: Atverti naują kortelę su kategorijomis

en: &Effort
lt: &Darbas

en: Open a new tab with a viewer that displays efforts
lt: Atverti naują kortelę su darbais

en: Open a new tab with a viewer that displays efforts for the selected task
lt: Atverti naują kortelę su pažymėtos užduoties darbais

en: &Note
lt: &Pastaba

en: Open a new tab with a viewer that displays notes
lt: Atverti naują kortelę su pastabomis

en: &Toggle category
lt: Keis&ti kategorijas

en: &Start tracking effort
lt: Pradėti &skaičiuoti darbo laiką

en: %s (subtasks)
lt: %s (įdėtinės užduotys)

en: &Priority
lt: &Pirmenybė

en: Page
lt: Puslapis

en: %d tasks overdue
lt: %d užduotys vėluoja

en: one task overdue
lt: viena užduotis vėluoja

en: tracking effort for %d tasks
lt: skaičiuoti %d užduočių darbo laiką

en: &Open...	Ctrl+O
lt: Atverti...	Ctrl+O

en: Open %s
lt: Atverti %s

en: &Merge...
lt: &Sujungti...

en: Merge tasks from another file with the current file
lt: Prijungti prie užduoties užduoti iš šios bylos

en: &Close	Ctrl+W
lt: Užverti	Ctrl+W

en: &Save	Ctrl+S
lt: Iš&saugoti	Ctrl+S

en: S&ave as...	Shift+Ctrl+S
lt: Išs&augot taip...	Shift+Ctrl+S

en: Print preview
lt: Spaudinio peržiūra

en: Export as &HTML...
lt: Eksportuoti kaip &HTML...

en: Export as &CSV...
lt: Eksportuoti kaip &CSV...

en: &Quit	Ctrl+Q
lt: Baigti	Ctrl+Q

en: &Undo
lt: Atša&ukti

en: &Redo
lt: Atstatyti

en: Cu&t	Ctrl+X
lt: Iškirp&ti	Ctrl+X

en: &Copy	Ctrl+C
lt: Kopijuoti	Ctrl+C

en: &Paste	Ctrl+V
lt: Įdėti	Ctrl+V

en: &All	Ctrl+A
lt: Visk&as	Ctrl+A

en: Unselect all items
lt: Panaikinti visus žymėjimus

en: &Rename viewer...
lt: Pakeisti lango pavadinimą...

en: Rename the selected viewer
lt: Pakeisti pažymėto lango pavadinimą

en: New title for the viewer:
lt: Nauja lango antraštė:

en: Rename viewer
lt: Pervadinti langą

en: &Hide this column
lt: &Slėpti šį stulpelį

en: Hide the selected column
lt: Slėpti pažymėtus stulpelius

en: &Expand all items	Shift+Ctrl+E
lt: Išskl&eisti visus	Shift+Ctrl+E

en: Sort ascending (checked) or descending (unchecked)
lt: Rikiuoti didėjančiai (pažymėta) ar mažėjančiai (nepažymėta)

en: When comparing text, sorting is case sensitive (checked) or insensitive (unchecked)
lt: Palyginant tekstus, rikiuojama skiriant (pažymėta) arba neskiriant (nepažymėta) didžiųjų raidžių nuo mažųjų

en: New &subtask...
lt: Nauja įdėtinė užduoti&s...

en: Mark the selected task(s) completed
lt: Pabaigti pažymėtą(as) užduotį(is)

en: Toggle %s
lt: Keisti %s

en: Start tracking effort for %s
lt: Pradėti skaičiuoti darbo laiką %s

en: Select a task via the menu and start tracking effort for it
lt: Pažymėti darbą meniu ir pradėti skaičiuoti jam darbo laiką

en: Stop tracking effort for the active task(s)
lt: Baigti skaičiuoti darbo laiką aktyviai(ioms) užduočiai(ims)

en: Error opening attachment
lt: Priedo atidarymo klaida

en: &License
lt: Licencija

en: %s license
lt: %s licencija

en: Effort details
lt: Darbo detalės

en: Effort per day
lt: Darbai per dieną

en: Effort per month
lt: Darbai per mėnesį

en: Effort per week
lt: Darbai per savaitę

en: Sort by subject
lt: Rikiuoti pagal temą

en: Sort by description
lt: Rikiuoti pagal aprašą

en: &Notes
lt: &Pastabos

en: Show/hide notes column
lt: Parodyti/paslėpti pastabų stulpelį

en: Categories: %d selected, %d total
lt: Kategorijos: %d pažymėtos, %d visos

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: &Categories
lt: &Kategorijos

en: Effort per weekday
lt: Darbai per savaitės dieną

en: Sort categories by subject
lt: Rikiuoti kategorijas pagal temą

en: Sort categories by description
lt: Rikiuoti kategorijas pagal aprašą

en: Sort notes by category
lt: Rūšiuoti pastabas pagal kategoriją

en: Sort tasks by due date
lt: Rūšiuoti užduotis pagal skirtas datas

en: &Due date
lt: Paskirta &data

en: Sort tasks by percentage complete
lt: Rūšiuoti užduotis pagal užbaigimo procentus

en: &Percentage complete
lt: Baigimo  &procentai

en: Sort tasks by time spent
lt: Rūšiuoti užduotis pagal sunaudotą laiką

en: Sort tasks by priority
lt: Rūšiuoti užduotis pagal pirmenybę

en: Sort notes by categories
lt: Rūšiuoti pastabas pagal kategoriją

en: Notes: %d selected, %d total
lt: Pastabos: %d pažymėtos, %d viso

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Show/hide due date column
lt: Rodyti/paslėpti skirtos datos stulpelį

en: Show/hide priority column
lt: Rodyti/slėpti pirmenybės stulpelį

en: Insert a new category
lt: Įterpti naują kategoriją

en: Cut the selected item(s) to the clipboard
lt: Iškirpti pažymetus iškarpinėn

en: Copy the selected item(s) to the clipboard
lt: Kopijuoti pažymėta iškarpinėn

en: Paste item(s) from the clipboard
lt: Įdėti pažymėta iškarpinėn

en: Edit preferences
lt: Taisyti nustatymus

en: Redo the last command that was undone
lt: Atstatyti paskutinę komandą

en: Select all items in the current view
lt: Pažymėti viską šioje peržiūroje

en: Undo the last command
lt: Atšaukti paskutinę komandą

en: Add an effort period to the selected task(s)
lt: Pridėti darbo laikotarpį į pažymėtą užduotį(is)

en: Start tracking effort for the selected task(s)
lt: Pradėti skaičiuoti darbo laiką pažymėtai užduočiai(ims)

en: Close the current file
lt: Užverti šią bylą

en: Exit %s
lt: Užverti %s

en: Open a %s file
lt: Atverti bylą %s

en: Save the current file
lt: Išsaugoti šią bylą

en: Save the current file under a new name
lt: Išsaugoti šią bylą kitu pavadinimu

en: Insert a new note
lt: Įterpti naują pastabą

en: Print the current file
lt: Spausdinti šią bylą

en: Setup the characteristics of the printer page
lt: Spaudinio nustatymai

en: Decrease the priority of the selected task(s)
lt: Sumažinti pažymėtos(ų) užduoties(ių) pirmenybę

en: Increase the priority of the selected task(s)
lt: Padidinti pažymėtos(ų) užduoties(ių) pirmenybę

en: Make the selected task(s) the highest priority task(s)
lt: Nustatyti pažymėtai(oms) užduočiai(ims) aukščiausią pirmenybę

en: Make the selected task(s) the lowest priority task(s)
lt: Nustatyti pažymėtai(oms) užduočiai(ims) žemiausią pirmenybę

en: Insert a new task
lt: Įterpti naują užduotį

en: Activate the next open viewer
lt: Aktyvuoti kitą atvertą langą

en: Activate the previous open viewer
lt: Aktyvuoti ankstesnį atvertą langą

en: New task due today
lt: Naujai užduočiai skirtas laikas baigiasi šiandien

en: New task due tomorrow
lt: Naujai užduočiai skirtas laikas baigiasi rytoj

en: Every %(frequency)d days
lt: Kiekvienai %(frequency)d dienai

en: Every %(frequency)d weeks
lt: Kiekvienai %(frequency)d savaitei

en: Every %(frequency)d months
lt: Kiekvienam %(frequency)d mėnesiui

en: Every %(frequency)d years
lt: Kiekvieniems %(frequency)d metams

en: Every other day
lt: Kiekviena kita diena

en: Every other week
lt: Kiekviena kita savaitė

en: Every other month
lt: Kiekvienas kitas mėnuo

en: Every other year
lt: Kiekvieni kiti metai

en: now
lt: dabar
